Tuesday, March 15, 2011

Spa Ritual mini-nailpolish: Drop dead Gorgeous review

Hello!

Today I felt like I wanted to talk about nail polishes. This nail polish is called Drop dead gorgeous(from Darmatic high notes line) and it is by SpaRitual. Spa ritual nail polishes are vegan and they do not contain toluene, formaldehyde and DBP - so they are good for environment and your health. The nail polish dried pretty quickly, but needed 3 coats to achieve full opacity. I can't really describe this color, better look at the watsh below. The bottle is mini size so You get 5 ml of product.
I did not buy this myself, but recieved as a gift from Tradehouse(Here is their web shop ) from their Women's day contest which they held on their facebook fan page. It is Estonian company, but I quess that You can find retailers where You live.
I got also some samples of Sparitual bath salts, 2 lotions and one scrub. I have not tried them out yet.

So next text is in Estonian too, because most of my readers are Estonains.
Lühidalt Eesti keeles ka:
Nagu teada on facebookis viimasel ajal väga palju erinevaid mänge, loosimisi ja võistluseid. Antud küünelakk on võidetud Trade house OÜ Facebooki fännilehe kaudu nende naistepäeva mängu lohutusauhinnana- jäin silma pika kommentaariga. Tegemist on minilakiga, mille kogus on 5ml ja tavahind 5,43€ (tradehouse'i kodulehe andmetel). Valisin välja selle tooni, kuna mu suur lemmik on OPI Let me Entertain You ja see toon tundus pudelis olevat sarnane. Kahjuks ma nö kunstküüne swatchi vaadata ei saanud, sest tradehouse'il olid need valesti nummerdatud kohtadel riiuli peal (antud toon on drop dead gorgeous 002).  Üldiselt tundub olevat selline keskmise katvusega kiiresti kuivav lakk, antud näitel minu pöidlaküünel on 3 kihti. Kindlasti tuleks kasutada aluslakki, sest minu küünele jäi pärast 30min proovimist natuke roosat värvi külge. Ei oska öelda kui kaua ta reaalselt kandes ilus püsiks, sest nagu ma korduvalt maininud olen, siis minu küüned peavad hetkel lakkimata olema (eetilistel ja hügieenilistel põhjustel). Lakipudelit on mugav avada, kuna ta ei libise käest ära korgil oleva mustri tõttu.
Lühidalt laki koostisest ka, kuna tegemist on nö veegan lakiga, mis ei sisalda tolueeni, DBP'd ja formaldehüüdi, siis on tegemist väga tervisliku ja loodussõbraliku tootega.
Esimesel pildil on näha ka vannisoolasid ja kreeme, mille katsetamiseks tasuta kaasa sain. Kogu kupatus pakiti kaunisse paberkotti.

So here are the pictures/ Siin on paar pilti ka

1 comment: