Thursday, April 14, 2011

Fresh and Easy Spring makeup

Hello!

Here are some photos of makeup that I did last week. :) I wanted to try out some new ELF products featured in my second ELF haul :)

Productlist:
Face:
Bourjois healthy mix serum (53)
ELF mineral booster in sheer
countouring- ELF pressed powder in caramel
blush: ELF natural radiance blusher in Shy

Eyes: (sorry, it is very similar to one of my FOTD posts, but I really like these eyeshadow look)
ELF mineral eye primer
NYX Velvet Rope palette 
Loreal lineur intense liquid eyeliner
Loreal voluminous mascara in blackest black.

Eyebrows: I used ELF studio brow kit in light as usual.

Lips: ELF mineral lipstick in Runway pink & ELF Hypershine Gloss in flirt.

In Estonian:
Nendel piltidel näete meiki, mille tegin endale eelmisel nädalal (7.aprillil). Proovisin mõningaid ELFi tooteid, mis viimases haul'is ka ära toodud on. Ei hakka siinkohal selle meigi loomiseks toodud asjade nimekirja ära tõlkima, niipalju on vast siiski inglise keel ka kõigile arusaadav. ;) Silmameik on jälle lillades toonides, aga mulle tõesti meeldib ja usun, et ka sobib see, nii et väga katsetama ei hakka muuga(no kui just spetsiaalselt blogi jaoks mingit look'i ei tee). Kontuurimiseks kasutasin ELFi presspuudrit toonis karamell, nagu haul'i postis lubatud sai. Jääb kuidagi loomulikum kui päiksepuudriga, mis kipub sädelev olema. ELFi põsepuna Shy on armas ja tütarlapselik heleroosa toon, piltide tegemise ajaks panin seda natuke rohkem oma palgeile, kui mul tavaks on, sest digikaamera välk kipub värve "lahjendama". Loodan, et teile meeldib! Järgmisena tahaks teha midagi kollase ja roosaga ehk... eks näis ;)
Kas teil tekib soov kevadel kanda nii meigis kui ka riietuses värvilisemaid/erksamaid toone?


Do you feel like you want to wear more bright and colourful clothes and makeup in spring? I defenitely do!

Thank you for reading!
Liz

4 comments:

 1. Hästi mõnus värske look. Väga ilus kontuurimine! Kevadel lisan riietusse küll veidi rohkem värvi- eriline lemmik on türkiissinine. Võib-olla huultele lisaks mõne särtsakama tooni, aga silmameiki eelistan jätkuvalt neutraalsemana. Vähemalt siis kui kodust välja lähen.:)

  ReplyDelete
 2. wow sul on väga ilus nahk

  ReplyDelete
 3. Kusjuures, tegelikult ei ole ;) Ma võin oma loomuliku näoga mõni päev postituse teha, kui on hea näonaha päev :D Üldiselt on põsed punetavad, ninal suured poorid, otsaesisel minipunnid. Ei ole väga ilus nahk, hea meik on lihtsalt. :D

  ReplyDelete
 4. Väga ilus, õrn ja naiselik!

  ReplyDelete