Tuesday, April 12, 2011

Sigma E25 blending brush winner update!

Hello!
So Tolmu Rull has not answered me in actually 60 hours, so I am going to pick another winner. BUT it is good that she didn't answer, because when I started checking today WHO really is my follower then I did not find most of the names in my followers list, altough I spesifically wanted You to write your Google friend connect name, which I can see not your real name! There were also some made up names, so in the next contests no CHEATING please! Omg, ladies behave! The prize is not that expensive! (and unfortunately I am talking about Estonian girls! ) I am a little bit frustrated now that I have to waste my time now... if people could only read and UNDERSTAND what the questons really mean.....

So anyway, here are the results:

Thank you for reading and I will contact the winner today!
Liz

6 comments:

 1. So much fuss :D
  Nobody ever said giveaways are easy to organize ;)

  ReplyDelete
 2. Yep, now I know HOW hard it can be :D

  ReplyDelete
 3. miks sul uus nimekiri nüüd on? mis eelmisest sai?

  ReplyDelete
 4. Nii juhtubki kui teed eestlastele giveawayd, kuid kirjutad inglise keeles :D Nagu näha siis paljud ei saa aru, vaid lihtsalt viivad kokku pildi ja sõna giveaway :D

  ReplyDelete
 5. Ma sattusin su blogi peale esimest korda, kuid jäi väga kahtlane mulje su postitusest ja ka sinu viimasest kommentaarist kellelegi.
  Usu mind, nii sa endale blogi järgijaid juurde ei saa, sest selline käitumine ei lähe enamusele peale.
  Ja ise peaksid olema tähelepanelikum! See, et keegi üritab oma võiduvõimalust suurendada on loomulikult nõme ja ebaaus teiste suhtes. Siiski ei saa ausad osavõtjad selle vastu midagi teha, vaid SINA pead selle läbi ampsama.

  ReplyDelete
 6. Eelmisest nimekirjast osad võistlejad pidin eemaldama, sest täna kontrollides nad followerid ei olnud. Mõnel juhul oli ka selline juhus, kus kahjuks ma lisahäält anda ei saanud, kuna blogilink mis kirja pandi ei näidanud tegelikult selle giveaway kohta midagi.
  Andke andeks, see oli mu esimene giveaway, edaspidi olen hoolikam ;)

  ReplyDelete