Sunday, May 22, 2011

50 FOLLOWERS GIVEAWAY!! CLOSED NOW!

Hey!

For Estonians: PALUN KIRJUTAGE OMA GOOGLE FRIEND CONNECTI NIMI MULLE, kui twitteris followerid olete, siis ka nimi palun ja kui tweetide, siis palun LINKI!!! (te ei saa osaleda, kui reegleid ei täida!)

Sorry for the delay, here is the giveaway finally. This time the giveaway is INTERNATIONAL;) It will be open until 1st June, 23.59 EEST! So you'll have 10 days to enter! You can enter by filling out the form below.

I have purchased all the products by myself.

Here is what one lucky follower will win:
1. ELF studio powder brush
2. ELF blushed bronzed duo
3. ELF eyeshadow primer
4. ELF studio tinted moisturizer spf 20 in nude
5. ELF brightening eye color in Hazy hazel
6. ELF eyeshadow brush
7. Loreal voluminous original mascara in Black
8. NYX Mega shine lipgloss in Salsa
That is practically all you need for a full face makeup! Winner will have 48 hours to respond, then I will choose another winner!

In Estonian too:
Jess, lõpuks ometi on mul 50 truud blogijälgijat olemas(kirjutamise hetkel juba 52 :D ), ei läinudki nii kaua kui kartsin. Loodan, et leiate siit ikka midagi asjalikku lugemiseks ka. Ise ostan Eestist kosmeetikat üsna harva, sest mujalt tellides tulevad asjad lihtsalt nii palju odavamad. Julgustan kindlasti teid ka välismaalt tellima, selles pole midagi keerulist. :)
 Aga nüüd asume tähtsa jutu juurde
Seekord on siis äraandmiseks 8 suurepärast dekoratiivkosmeetika toodet. Enamus neist on mu absoluutsed lemmikud. Nimekirja ei hakka siinkohal eesti keelde tõlkima, aga sellise portsu toodetega saab juba päris armsa suvise meigi teha küll. :) Loosis osalemiseks on 2 kohustuslikku punkti: peate olema mu blogi follower google'i kaudu ja teiseks- oleks vaja teie emaili aadressi, et võidu korral kontakti saada. Palun olge küsimustiku täitmisel (see on allpool) täpsed ja kõigile head loosiõnne! Võitjaid on seekord ainult 1. KÜSIMUSTIKKU SAATE TÄITA AINULT ÜHE KORRA, TEISTKORDSEL TÄITIMISEL PEAN TEID KAHJUKS DISKVALIFITSEERIMA. 
Osaleda saab kuni 1.juuni keskööni ;) seega on teil 10 päeva aega!

6 comments:

 1. kas küsimustikku võib täita rohkem kui ühe korra?

  ReplyDelete
 2. Palun täitke üks kord, sest mul on pärast liiga keeruline muidu loosi organiseerida. Kui mitu korda täidate, siis kahjuks pean teid loosimisest kõrvaldama.

  ReplyDelete
 3. Vajutasin kogemata ühe küsimuse vastamiseks ENTER ja juba läks poolikult vastatud ankeet teele. Aga viimase küsimuse vastus, soovutusi edaspidiseks, vastuseks oleks olnud - keep up the good work! hommikune kohvi ja blogile pilgu peale viskamine on juba mõnus rutiin :)
  M.O

  ReplyDelete
 4. Anonymous: Selge, aitäh vastuse eest. :D Üritan siis tihedamalt postitada, et sul midagi ikka kohvi kõrvale lugeda oleks. ;)

  ReplyDelete
 5. Magasin küll giveaway maha aga tahtsint küsida, et tahaksin kah e.l.f ist päris palju stufffi tellida aga kas nad eestisse posti saadavad? :) Aga muidu lahe blogi ! :) Keep it up!

  ReplyDelete
 6. Eestisse saadab elfi kaupa eyeslipsface.co.uk. ;) postikulu on olenemata tellitavast kogusest 3,95£. Sageli on ka erinevaid kampaaniaid ning ilma postikuluta saatmist. Infoga kursis olemiseks võid hakata nende fänniks facebookis või kodulehe kaudu uudiskirhaga liituda :)

  ReplyDelete