Monday, June 13, 2011

Make up store club night and little haul.

Hey!

This thursday 9th June I attended for the very first time Make up store club night. The topic was nails- only a few sentence's that I already knew and that's it- I was a little bit disappointed. Okay, it was nice that they offered wine and fruits, but the real informational part was really poor. It was supposed to start at 6 p.m, but it started about half an hour later, because they wanted to wait for people that signed up- haha they never came.
I was  happy that all of their products had 20% OFF. :D So I picked up some eyeshadows and I needed a better eyeshadow primer. I have really been wanting to try out their eyeshadows because one of my friends really likes them for their size and pigmentation.
Regular price for one eyeshadow is 11.2€, which is okay, because you get 3,5g of product. When you buy MAC eyeshadows you have to pay about 17€ and you get only 1,7g of eyeshadow and the color range is little bit better.  So here is a big difference- altough I am planning to buy Satin Taupe anyway ( I swatched that on  my hand and I fell in love :P ).
Anyway, thanks to discount I paid only 9€ for on shadow. I picked up 3 colors: summer breeze, nox and diva.
Sun breeze is quite frosty warm toned, kind of yellow color- perfect for highlight and using in the most inside corner of the eye - it opens up my eyes nicely.
Nox is light pink with yellow/gold duochrome which shows up better on swatch than on eye. It is perfect for using on the moving part of the lid.
Diva is kind of dirty dark purple tone, I like to use this one on the outer part of the lid. Not actually in the crease, at least not with nox- warm brown eyeshadow from my NYX nude on nude palette is better for that purpose.
Eyeshadow primer is just tinted cream, a little goes a long way. Unfortunately I don't really like the packaing- too much product comes out when I squeeze it.
And I had to try them out the next day :P I must say that I really like the eyeprimer, after 10 hours my eyeshadows looked quite fresh and maybe minimal creasing. (but I have oily eyelids in the summer).
I am sorry that the quality of these pics aren´t the best- I used my phone camera, because my digital camera´s flash refused to work.

In Estonian:
9. juunil oli make up store'is küünte teemaline klubiõhtu. Õhtu ise tundus mõttetu, kuna küünte kohta öeldi reaalselt u 3 lauset ja siis näidati kaugelt paari toodet. Hea oli aga õhtu juures see, et kõigile klubiliikmetele oli kogu poes olev kaup 20% soodsam tavahindadest, tavalisel päeval saab klubikaardiga 5% soodustust. Liitumine oli sellel õhtul tasuta, muidu maksab 3,2€.
Valisin välja 3 lauvärvi, kuna ühele sõbrannale make up store'i lauvärvid väga meeldivad. Valituks osutusid: summer breeze, nox ja diva.
Sun breeze on minu arvates ideaalne toon kasutamaks kulmuluul ning silma sisenurgas. Veidi frosty, kollaka alatooniga hele toon.
Nox tundus mulle poes käeseljal proovides erilisem, kui ta tegelikult laul jääb: kollast-kuldset helki silmadelt nii hästi ei näe.
Diva on hallikas tumelilla toon, mida kasutan meeleldi silma välisnurgas, päris silmavao piirkonda ma teda ei kandnud kui laul põhitooniks nox. Noxiga sobib hästi silmavakku mõni soojem pruun toon- kasutasin selleks oma NYX nude on nude palettist ühte pruuni.
Lauvärvide tavahind on u 11,2€, aga see pole üldse üle mõistuse kallis, arvestades, et make up store'i lauvärvid on 3,5g suured. Võrdluseks käisin ka elus esimest korda MACis ja uurisin ka sealseid lauvärve- need on 1,7g suured ja maksid u 17€ kui ma ei eksi. Seega koguse vahe mida sama raha eest saab on ikka suur. Kahjuks pean endale ikkagi ühe MACi lauvärvi kunagi ostma, sest ma armusin satin taupe tooni ära. :P
Lauvärvi aluskreem on lihtne beež, veidi paksema tekstuuriga kui jumestuskreemid. Väiksest kogusest piisab mõlema lau kätmiseks. Miinuseks tooksin pakendi- korraga kipub sealt liiga suur kogus väljuma. Korra kasutasin ka eyeprimerit juba ja võin julgelt öelda, et olen sellega rahul. 10h järel olid lauvärvid peaaegu sama värsked kui pealekandmisel ja nö vagudesse kogunemine oli minimaalne, aga mul ongi suvel palavaga pigem rasvased laud.

Thank you for reading!

14 comments:

 1. Kahju, et väiksema pildi kvaliteet kehva on, sest meik tundub imeilus olevat!

  ReplyDelete
 2. Parim silmameigi alus, mida mina olen kasutanud, on ArtDeco oma. Odav, jätkub väga kauaks, sädeleb, teeb värvid efektsemaks ja püsivaks siiigakaua - ma olen sõna otseses mõttes ühe meigiga 48h ringi käinud. Soovitan!

  ReplyDelete
 3. Kätlin, mul on endal ka kahju, üritan oma digikat koostööle sundida, et enam mobiiliga ei peaks pildistama. :P

  Morme- kas see art deco aluskreem on mustas postikus? Kui jah, siis olen seda varem kasutanud, aga ta kippus kiirelt st u paari kuuga ära kuivama. Viskasin ta lihtsalt ära lõpuks.

  ReplyDelete
 4. MUS lauvärvid on tõesti head, aga võrreldes minu Mad Mineralsidega kallid :D Saan 5g 5 dollariga, tihti neil soodukad ka, -15% jne. Muidu MUS tooted on väga head, nende meigieemaldamisvaht on mu lemmik. Meik on sul ülikaunis, väga väga ilusad toonid :)

  ReplyDelete
 5. MUS pressitud paletid on kaalu järgi, 5 gr MADil on mahu järgi, tegelikult on seal 5 gr purgis 1,2-1,5 gr toodet.
  Mulle tuli ka just taupe'de maania peale :)

  ReplyDelete
 6. Vaata FragranceDirecti, nägin seal mõni päev tagasi Maci lauvärvide soodukat. 9 naela maksid vist.

  ReplyDelete
 7. Meie klubiõhtu ei alanud pool seitse, vaid ootasime veidi inimesi, kes töölt tulevad, ja väita, et neid ei tulnudki, on selle inimese väljamõeldis, kuna ta ostis ära oma 3 lauvärvi ja lahkus kohe, et minna arvuti taha sappi pritsima, teadmata üldse, mis klubiõhtul toimus.
  Ja inimesed tulid, kes tulema pidid.
  Loomulikult on algul toodete tutvustus, pärast on inimestel võimalus oma käega kõike proovida. -loo kirjutaja väidab, ei tooteid näidati kaugelt, tal ei olnudki huvi neid proovida, kui ta kohe lahkus. Ja kindlasti ei lausutud 3 sõna, ja ega küünelakkide kohta ei olegi midagi tund aega rääkida.
  NB! väga mannetu meik, nii kvaliteetsete toodetega

  ReplyDelete
 8. Katrin- ma ei ole sapipritsija, lihtsalt ootasin natuke rohkemat. Pole vaja kohe nii endast välja minna, mul on õigus oma arvamusele. ;) Ma ei ole ühtegi halba sõna toodete kohta öelnud ja ma pole kuskil väitnud, et ma professionaal oleks. Halb maik jääb poest, kui te ise poe töötajana(oletan, et olete töötaja, vabandust, kui eksin) nii mööda blogisid käite ja süüdistate!

  ReplyDelete
 9. Kohe tähendab 4 päeva pärast jah? :D

  ReplyDelete
 10. MUSil peaks häbi olema sellise töötaja pärast! Ja teise inimese meiki kritiseerima tulla (tühja koha pealt).. 'Parim kaitse on rünnak' kahjuks näitab MUSi väga inetu külje pealt. Liz'ile soovin edu!
  Tegelikult loodan, et keegi MUSi tähtsamatest ninadest Katrini postitust näeb! Väga häbi, väga häbi!

  ReplyDelete
 11. Ei käi mööda blogisid, Liis, te lihtsalt ise saatsite selle nimelt, et me näeksime. Ja leian, et pean reageerima kui te valetate! Ja seda MUS seinal.
  Edu edaspidiseks! Oma arvamus võib alati olla, aga kui sa selle välja mõtled kujul, nagu sulle meeldib aga mis reaalsusest kaugele jääb, siis ei ole see oma arvamus, vaid näitab sinu halba iseloomu ja fantaasialendu.
  Ja ma ei ole müüja! MUS personal ei ole selle asjaga seotud, aga pidasin õigeks sind maa peale tuua, sest liiga palju on maailmas selliseid ülbeid materdajaid!

  ReplyDelete
 12. Katrin, mine nüüd kenasti magama. Oled oma firmale juba korralikult vee peale tõmmanud. Aitäh!

  Liiga palju on maailmas ülbeid, matslikke ja tobedaid inimesi, selles on sul vaid tuline õigus: mine vaata kasvõi peeglisse.

  ReplyDelete
 13. Opppaaa, Katrin tõmbas nüüd küll MUS-ile korralikult vee peale! Ikka masendav, kuidas käitutakse. Blogi oli ju huvitavalt kirjutatud ja kindlasti päris hea reklaam nendele klubiõhtutele. Aga ikkagi oli vaja kellelgi niimoodi ebaviisakusi siin loopima hakata ja firma saab Katrini suguste pärast päris palju kahjumit. Ja tekitab kahtlust, et Katrin ei ole selle firmaga seotud...

  ReplyDelete
 14. Minu arusaamist mööda on selles postituses vaid üks negatiivne lause MUSi kohta, ülejäänud on kõik positiivne. Katrin, Sinu kommentaare on jube lugeda- esiteks on need kirjavigu täis ning teiseks annab tekst aimu, et üle viie klassi kooliharidust Sul ei ole..Kahju, et MUS selliseid töötajaid palkab. Liz, sul on piltidel väga kena meik:)

  ReplyDelete