Wednesday, June 15, 2011

NYX slide on eye pencils review and swatches!

Hey!

So as you may remember some time ago I wrote a post about NYX new slide on eye pencils- where to get them etc. There are a total  of 18 colors to choose from, so it is quite nice selection of colors for every taste.
Now I had time to make some nice pictures for you, altough I have had them for about 3 weeks now. The tones I ordered are: Jewel, Azure and Pretty violet.
Jewel is nice bronzy- purply brown shade with golden and red micro glitter.
Pretty violet is metallic purple with only a little bit of bluish glitter.
Azure is bright turqoise with blue glitter,  very bright and I love it!
They do not smudge when you wait for 5 minutes for them to set, I had to rub the swatches off my hand really hard. :P
I have tried to wear Azure on my top lid and on waterline and I can say that it stayed beautiful on lash line, but not in waterline. They have been compared to urban decay glide on 24/7 eye pencils, but I can't really confirm nor disagree with that statement, because I have not used urban decay eyeliners.
So I'll let the pictures speak for themselves. :D
If you want to see swatches of all 18 colors, then please check out: http://www.makeupandbeautyblog.com/.


In Estonian:
Nagu teate, siis mõni aeg tagasi kirjutasin NYXi uutest silmapliiatsitest: postitus on siin. Kirjutasin ka, et tellisin endale 3 tooni: Jewel, Azure, Pretty violet. Tegelikult sain nad kätte juba u 3 nädalat tagasi, kuid kahjuks ei ole olnud varem aega postitust nende kohta kirjutada. Parandan nüüd oma vea. 
Jewel on kena pruunikas lilla toon kuldse sädelusega.
Pretty violet on külmemat tooni tumedam lilla sinaka õrnalt aimatava sädelusega.
Azure on mu lemmik neist kolmest, väga erk türkiis/helesinine toon, minu meelest suveks väga sobilik. Väga lihtne on saavutada mõnus suvine look kasutades seda ülemisel ripsmejoonel. Lisaks natuke ripsmetušši ja voilaa. :D 
Laul püsivad hästi, limaskestale väga pigmenteeritult ei jää. Kui peale kandes 5 min oodata, siis ei liigu pliiats mitte kuskile kui just väga hullult silmi ei hõõru- aga vaevalt keegi enneaegseid kortse tahab, nii et seda vast ei juhtu. Nö näidiste mahasaamiseks käenahalt pidin ikka kõvasti hõõruma- katsetasin lihtsalt :P Tavaolukorras kasutaksin ikka vastavat veekindla meigi eemaldajat.
Kui tahate näha kõiki pliiatseid, siis soovitan visata pilk peale siia: http://www.makeupandbeautyblog.com/.

 Thank you for reading!
Liz

6 comments:

 1. aww, azure on niii ilus :D Huvitav kas Tallinnas kohapeal ei ole kuskil sellist tooni... Muidugi mulle sinised toonid enda arust ei sobi, aga selle lihtsalt sunniksin sobima :D

  ReplyDelete
 2. On sinised ja siis on veel türkiissinised toonid ;) - vahe on maa ja ilm. Lahedad pliiatsid. Ma püüan endale selle Milk'i kusagilt hankida, lubati et on pehme ning ei kahjusta silmalaugude õrna nahka :)

  ReplyDelete
 3. Kissu- võimalik, et midagi sarnast saad nt make up storeist, katsetasin seal ka neid kui klubiõhtu oli ;)

  LiisK- usun küll et tooni nimetusega panin mööda, aga kuna pildid juures, siis ei tohiks probleemi olla arusaamisega. :)
  Ma tellisin enda jumbo pencilid ebayst nagu ikka :D Plaaningi lähiajal swatchid ja asjad üles panna, kuigi need elukad on mul juba aasta ja kuidagi vähe kasutan neid.

  ReplyDelete
 4. Väga lahe arvustus! Mulle jäid ka need pliiatsid silma. Ootan huviga Jumbo pliiatsite postitust :)

  Kissu: nägin Ideaalkosmeetikas Azure sarnast Bourjoisi pliiatsit. Kas ka veekindel oli, pead ei anna. Kallimatest variantidest on Clarinsi suvekollektsioonis ka. Ja Goshil on türkiisikarva ja sinakaskrohelisi toone.

  Kui keegi neid või Jumbo pliiatseid tellima hakkab, siis ma olen nõus postikulude vähendamiseks kampa lööma: tolmurullike ätt gmail punkt com.

  ReplyDelete
 5. Kui siin rohkem inimesi huvitatud on, võin täitsa vabalt ise ka selle tellimuse ebayst ära teha. :D Mõtlesin paar tooni juurde tellida. Eelmised tellisin ka 10 tk korraga. :D

  võite mulle otse kirjutada ka, kellel huvi on: beautyfromliz@gmail.com ;)

  ReplyDelete
 6. Selle jumbo pliiatsite arvustusega läheb aega, tulin nüüd nädalaks Tartusse aga arvake, kuhu mu väline kõvaketas jäi.. :P (vihje: suvel olen tallinnas).

  ReplyDelete