Friday, July 15, 2011

FOTD & new addition to my hair :)

Hey!

Here is just a quick face of the day and you can see my new feather hair extensions too. I put them in my hair by myself- ordered them from ebay. Feathers have been in fashion for a while now. :)
What you need:
feathers: search for feather hair extensions from ebay. These are the most expensive part of this trend. I paid 28$ for 10 not so great feathers.
micro beads: also really easy to find on ebay. I ordered ones that have silicone inside- they damage the hair even less. (these I have also for sale- I have black ones, light brown ones(I used them myself too) and some for blonde beauties as well).
hair hook tool: also really easy to find on ebay - they are quite cheap also. By mistake seller sent me 10 hair hooks- so if you are interested I can sell some to you (1€ for one tool).
pliers: I did not order any special pliers, I am sure that you´ll find some at your home that you can use for that purpose.
small scissors: to cut excess feathers.In Estonian:
Kiire päevameik ja uus lisand mu juustes. Juustele mõeldud sulgedest pikendused on pikka aega juba maailmas laineid löönud. Kohe kui ma neid youtube´i ilugurude juustes silmasin, tekkis soov nad enda juustesse peita. Hoian enda omasid peas loodetavasti suve lõpuni, hetkel on nad 1,5 nädalat paigas olnud ja pole ka juukseid hooletult kammides kuskile liikunud. Paigaldada on ka ise võimalik, kuid kasutasin oma poiss-sõbra abi mikrorõngaste kinnivajutamiseks.
Ühesõnaga vaja on järgnevaid asju:
suled- mida pikemad ja värvilisemad, seda parem. :D Ise läksin natuke alt ja sain kalli raha eest üsna nirud suled (28$ maksin, mis ei ole minu jaoks just kommiraha.. )
mikrorõngad- otsige ebayst jälle, soovitan valida neid, millel on sisekihiks silikoon. Kuigi ka muidu ei ole mikrorõngad juustele otseselt laastavad, siis igal võimalusel võiks ju juukseid veel rohkem säästa.
konks- abiks juuste mikrorõngast läbitõmbamisel. (müüja apsaka tõttu sain neid 1 asemel 10, nii et kellel huvi, siis võin ülejäänud 1€ tükk ära müüa).
näpitsad- sobivad suvalised kodus olemasolevad pisemad näpitsad- nendega tuleb siis mikrorõngas kokku vajutada kui suled ja juuksed seal vahel ilusti on.
pisikesed käärid- juhuks kui paigaldades mõni suleots mikrorõnga vahelt turritama jäi.

Ühesõnaga ei midagi ülikeerulist ja väga särtsakas lisand suveks! :)

Thank you for reading!

5 comments:

 1. Kust sulgi tellida saab või on Eestis ka juba müügil ? :)

  ReplyDelete
 2. Eestis võib minu arust nende sulgede pakkumise kuulutusi buduaari turul näha. Aga ebay on vist kõige parem(soodsam) tellimiseks :)

  Ise olen ka ammu mõelnud, et tahaks, aga pole viitsinud tellida :D

  ReplyDelete
 3. Mul täpselt sama teema, mis Kissul :D

  ReplyDelete
 4. Nagu ma kirjutasin, siis ise tellisin ebayst- ei viitsinud kuskilt kohapealt otsida. :)

  ReplyDelete
 5. Oma lohakuse tõttu libises siniseid sulgi hoidnud mikrorõngas peast, roosad suled on siiamaani juustes ja üsna samas seisus, mis pähe pannes. Pead olen pesnud nii nagu tavaliselt. :) Ühesõnaga on hetkel suled 33 päeva juustes olnud.

  ReplyDelete