Tuesday, July 26, 2011

My favorites for Beauty Word 2011 - 101th post :)

Hei!

Hea uudis - Ilu sõnum 2011 meeskond valis välja 40-50 blogijat ja palus neil ära tuua postituses oma lemmikud. Valikuid tuli teha 4. kategoorias: jumestus, küüned, tooted juustele ning tooted kehale. Allpool loen üles oma valikud, kuna ma ei ole professionaal, siis ei ole ma ilmselgelt oma meigivarustusse miljoneid matnud nind eelistan pigem odavat kuid toimivat- seega jumestuses sai esikoha NYX. Väga keeruline on aga välja valida oma absoluutset lemmikut. Kindlasti olete juba taibanud, et mu lemmikosa meikimisel on silmad- ehk siis võiksid olla lemmikud NYX single eyeshadows ning NYX jumbo eye pencilid. 
Siin on väljavõtteid mu enda blogist:

NYX single eyeshadows: review and swatches - üksikud lauvärvid

NYX jumbo eye pencils: review and swatches- suured, kreemjad silmapliiatsid.
NYX slim lip pencils: review and swatches- huulepliiatsid
NYX slide on eye pencils: review and swatches- nö peale libisevad silmapliiatsid
NYX Velvet Rope palette: review & swatches & look - 10 lillas toonis lauvärviga palett
NYX round lipsticks: review - huulepulgad
NYX Smokey eyes palette: review & swatches & look - 10 lauvärviga palett suitsusilma loomiseks
Palun palun hakake keegi NYXi tooteid maale tooma, olen üsna kindel, et leiaksite endale suure klientuuri. ;) 
Juustele mõeldud toodetest valisin parimaks Joico k-pak deep penetrating reconstructori- see on küll mõledud eriti kahjustatud juustele, kuid muutis ka mu üsna töötlemata juuksed kaunilt säravaks. 

Väga lähedane teine koht on Down under naturalsi kohevust andev šampoon- tõesti jättis juuksed mõnusalt puhtaks ja kergeks, olles mõnusa tagasihoidliku lõhnaga. Lisaks ei jäta selle ostmine rahakotti põhjatut auku. ;)

Kehale pühendatud tooteid oli mul kõige raskem välja valida, kuid hiljuti soetatud The body shopi kehavõie satsumaga on kindlasti väga hea toode. Jätab naha mõnusalt niisutatuks, kuid on üsna tugeva tsitruselise lõhnaga- nii et kui intensiivne aroom pole sinu rida, siis jäta see parem poodi ja vali mõni mahedam kehavõie- The body shopil on ju suur valik. :)

Küüntele mõeldud toodetest on keeruline valida oma lemmikut, sest siin on mul jällegi üsna suur kollektsioon. Ühtviisi hea on china glaze, orly kui ka loomulikult OPI. Kuna ei suutnud värvidest kõige kõigemat valida, siis läksin lihtsama vastupanu teed ja valisin toote, mis annab kaunid küüned. OPI Nail Envy on tõesti mu küüned muutnud tugevaks ja nad ka kiiremini kasvama pannud! Õnneks suvel saan nendega ka natuke eputada :) 

In English:
I am one of the beauty bloggers chosen by Mess Ilu Sõnum crew so I am going to do a post about my favorite products. There are 4 fields: makeup, skincare, haircare and nails.

Makeup: defenitely NYX cosmetics. I love their jumbo eye pencils, eyeshadows, lipsticks and lipglosses. Great price, good quality, awesome selection and decent size!
You can view some posts here:
NYX single eyeshadows: review and swatches

NYX jumbo eye pencils: review and swatches
NYX slim lip pencils: review and swatches
NYX slide on eye pencils: review and swatches
NYX Velvet Rope palette: review & swatches & look
NYX round lipsticks: review
NYX Smokey eyes palette: review & swatches & look

Hair care:
I would say that Down under naturals is great (you can see the review when you click on the link), but I did not love the conditioner, so I must choose JOICO K-pak. Altough I don't have very damaged hair- I color them rarely and don't use any styling tools these products really suited me. Hair were silky smooth and soft. I once bought a gift set from a fair- it included my MOST favorite product: joico k-pak deep penetrating reconstructor. It smells like coconuts and fruits and it really gave a nice shine to my hair.

Skin care/products for body:
The body shop body butters. I have one in satsuma smell and I really love it.

Nail products:
I can't really choose one brand, because I love china glaze, OPI and ORLY equally. But the miracle product that has really made my nails strong and helped them grow is OPI Nail Envy. I always use it as a basecoat :)

Thank you for reading!

No comments:

Post a Comment