Monday, August 1, 2011

Loreal Volume million lashes review

Hey!
Mascara- everyday essential for many women. Who does not want long, curly, thick lashes? Well you are not going to achieve it with this mascara. 
What is said about it on loreal website?
Don't just volumize, millionize your lashes with our New mascara: Volume Million Lashes.

2 main things what makes this mascara different are:

1.millionizer brush: a multitude of bristles separate the lashes for a fanned-out effect. 
 The elastomer applicator is ultra flexible with both long and short bristles to coat each lash evenly from root to tip.
2. Excess wiper: It leaves the brush coated with just the right amount of formula to achieve maxed up volume with no overload and no clumps.
So as you can see from the name the main target group might be women with short and sparse lashes- like me. And you might think that this mascara gives lots of volume. Well, think again- I tried to put on 1 coat, then 2 coats and got up to 4 coats, which I normally don't do- but still no extreme volume. 
For me this mascara only delivered definition and length so if you want volume then this is not for you.
This mascara tries quite quickly and if you try to apply several coats you will only get spider lashes. I am not a fan of rubber material brush either, but that is just personal preference. 

Color: not extra black, just regular black mascara.
Consistency: more on the wet side, maybe that's why I don't really love it. Good side- it does not flake off.
Where to buy?
Drugstores, supermarkets. Around 15 €- sorry I don't know the exact prize, but well in Estonia EVERYTHING is so overpriced....
In conclusion: I would not buy this mascara again and I will give C. 

In Estonian:
Lühike ülevaade siis Loreal volume million lashes ripsmetuššist, mille mai lõpus soetasin. Otseselt ei olnud mul ju uut vaja, tahtsin lihtsalt ripsmeseerumit katsetamiseks saada (hakkasin seda sellest nädalast korralikumalt kasutama, eks siis näha ole kuidas mul püsivust on). Aga lähme siis asja juurde. Usun, et maksin selle eest u 10 eurot - oli teine parasjagu soodukaga saadaval. Kahjuks oletan, et allahindlus oli tehtud ainult seetõttu, et kaup hakkas käes halvaks minema- no nii tugeva ja ebameeldiva lõhnaga ripsmetušši pole ammu kohanud. Ripsmetuššist endast- nagu oletada võite, siis antud toode ei miljonikordista teie ripsmeid ja ilmselgelt on Eva Longoria ripsmetele vunki juurde antud võltsripsmetega.
2 asja, mille poolest see tušš peaks olema teistest parem: 

1. uus hari, mis eraldab ja mitmekordistab ripsmed
2. üleliigse tušši eemaldaja- hoiab ära ripsmete kokkukleepumise. 
Noo, ootasin ka mina nime vaadates, et saan rohkelt volüümi ja dramaatilisust muidu üsna tagasihoidlikele ripsmetele. Kahjuks on see tušš pigem pikendav, kuid kindlasti ka ripsmeid eraldav. Volüümikust ei õnnestunud ka 4 kihiga saavutada ja üle 2 kihi ei soovita seda oma ripsmetele kanda- saate ainult nö ämblikujalad. Ripsmed muutusid üsna jäigaks ja kleepusid kokku.
Harja puhul on tegemist kummist harjaga- kahjuks ei ole ma ka selliste harjakeste suur fänn.
Koostiselt on ta pigem vedel, kuid plusspoolelt- ripsmetušš ei hakka pikemal kandmisel kohe pudenema.
Kellele siis seda tušši soovitada? Ma usun, et pigem sobiks see tušš neile, kellel on tihedad ripsmed- nagu eelpool ütlesin, siis ta pigem eraldab ja pikendab.
Kokkuvõte: mina seda tušši uuesti ostma ei torma ja kui peaks hindama 5 palli süsteemis, siis paneksin hindeks 3. Thank you for reading!
Liz

4 comments:

  1. Mulle on see niiii lemmik tušš, et kohe ülim :D Muidugi olengi vaid kummiharjade fänn - teisi üldse ei kannata enam. Aga jah, eks palju oleneb ripsmetest ja ka silma kujust, et kellele milline tušš sobib.

    ReplyDelete
  2. Mulle see ripsmetušš ka alguses ei meeldinud, sest see oli liiga vedel. Kuid, kui tihemini kasutama hakkasin siis avastasin, et ta on ikka päris hea. Kuid mul on ka tihedad ripsmed.

    ReplyDelete
  3. Right now I am using my favourite of all times, L'oreal Telescopic, but next I am planning to try this one out.

    ReplyDelete