Saturday, August 20, 2011

Make Up Store Fall & Winter 2011 Collection Products & Swatches

Hey!
Lubasin eilses postituses näidata teile ka tooteid, mis olid pressile mõeldud kotikestes. Kõik tooted on täis suuruses ehk sellised nagu te nad poest ostes saaksite. Kokku oli seal 6 toodet- reisisuuruses st käekoti sõbralikust huulepintslist ma pilte ei teinud, sest usun, et mu lugejad teavad, milline üks hea huulepintsel välja näeb. :) Kõik nädispildid nahal on tehtud päevavaguses ja ilma välguta ning postituse viimasel pildil näete ka seda, millised võiksid nad välja näha välguga. Kõiki tooteid võite juba septembrist minna Make Up Store´i kauplustesse nõudma. Vaatamata sellele, et sain need tooted tasuta, annan teile ikkagi oma ausa arvamuse. 
In English: As promised in Yesterday´s post, here are the contents of press bag. :) All the products are full-size. There were 6 items actually, one was travel size lip brush, I didn´t take picture of it, because I think all of you know how lip brushes look like. Nothing bad to say about it. :) All of these products will be available in Make Up Stores next month (September 2011), all the prices are on the pictures. All the swatch pictures on the product pictures are taken in daylight without flash. 

Esimene toode on põsepuna nimega Kiss on the Cheek ehk suudlus põsele(nii armas ja vaimukas nimi, kui keegi need emakeelde tõlgiks). Esmapilgul üsna hirmuäratavalt tume toon, kas pole? Kuid kerge käega peale kandes jääb põskedele kaunis külma tooni punane ruuž. Ühesõnaga esmamulje oli seekord õnneks petlik. Põsepuna tundub katsudes siidine ja parasjagu pehme. Põsepunad on 2.5 grammised ja hinda näete pildilt. :) Pakendilt on tegemist sama suure tootega kui microshadow, seega sobib see ideaalselt make-up store´i paletti, mis tuli ka sellel aastal müüki osana 15.sünnipäeva kollektsioonist. Sünnipäeva kollektsioon ei tulnud korraga müüki, vaid iga kuu lisandub mõni spetsiaalses kuldses pakendis toode, mis on nö "limited edition" ehk kui toode on läbi müüdud, siis teda enam rohkem ei toodeta. Läks küll natuke põsepunajutust kõrvale, kuid ehk on mõni kollektsionäär, kes kogub just meigitooteid. 

In English: First item is Blush Kiss on the Cheek. It seems pretty intimidating in the pan and I even tought omg I am never going to use it, but when it is blended out it gives nice cold red tint to the cheeks. It feels really soft and fine milled, great pigmentation too! Perfect for you if you have cold skin tone. This blush is part of their winter collection called "Pure". Make-up store blushes contain 2,5grams or 0.09oz of product. Container is the same size as microshadows, so it will fit perfectly in their palettes, which are part of their 15th Anniversary collection. 
Teine toode on Cyber Shadow toon nimega Frosted Shine ehk   minu suurepärase tõlkija käe all nimetaks seda Jäine sära. Tegemist ongi, nagu nime järgi võiks arvata, jäiselt särava valge lauvärviga. Loomulikult võik antud toodet ka kasutada highlighteri ehk säraandjana mujal nt põsesarnadel või kerge näpu-pintsliga ülahuule kohal, et viimasele lopsakust lisada. Toode kuulub talvekollektsiooni "Pure". Selles potsikus on kokku 2 grammi toodet.
Second item is Cyber Shadow in Frosted Shine. This is also part of winter collection called "Pure". It is just white frosty eyeshadow, pigmentation is decent. You can use it as a higlighter on cheekbones or on cupid´s bow- that´s the place just above center part of your upper lip.You will get 2 grams of shadow in this pan, packaging is fairly smaller than microshadow or blush.  
Kolmas toode on Micro Shadow toonis Varieté, mis kuulub sügiskollektsiooni "Show Girl".  Tegemist on kauni tumesinise lauvärviga ja esmapilgul peale vaadates arvasin, et see on mu lemmik, KUID. Vaatamata tugevale sinisele pigmendile ei ole värvi tugevus nahal siiski suurepärane. Kindlasti saab seda aga edukalt kasutada kui kanda toode lauvärvi aluskreemi peale või usun, et kena efekt jääks ka kasutades tumedat põhja. Lauvärv on katsudes ka veidi kõvem. Pole kahjuks veel jõudnud seda oma silmameigis kasutada, nii et ei oska öelda kui hästi teda hajutada saab. Oma raha eest saate 3,5grammi lauvärvi, nagu make-up store´i micro shadow´ite puhul ikka. 
 Third item is Micro Shadow in Varieté. This eyeshadow is part of Show girl collection. Pigment is really strong blue- it was quite hard to get off my fingers, when I swatched it. BUT at least on my hand, the color payoff is not that great- I expected more. Defenitely needs a primer underneath to really bring this color alive, I maybe even would use this over black base. Finish is not shimmery, but pearly. You will get 3,5 grams/0,12 oz of product in this pan. I have not tried this out for my eyemakeup yet, so I can´t tell you how well it blends.
Järgmiseks 2 huultele mõeldud toodet: huulepliiats nimega Fairytale dream ehk muinasjutu unelm ning huuleläige toonis Gold. Nagu pakendi järgi võite arvata on huuleläige osa 15.sünnipäeva kollektsioonist, saadaval on ka roosa toon- sain seda proovida ja tegemist oli siiski üsna läbipaistva tootega(eriti minu huultel, ma usun), nii et kui roosa on läbi müüdud ja soovite seda siiski katsetada, siis võite julgelt ka kuldse võtta. Huuleläige on läbipaistev kena läige imepisikeste kuldsete "täppidega", veidi kleepuv, kuid mitte midagi talumatut. Pakendilt lugesin, et sisaldab  aloe ekstrakti ja seesami õli- seega lisaks kaunile väljanägemisele saate ka tervemad huuled. Võite kanda seda eraldi või huulepulga peal. 
Huulepliiats on kena neutraalne toon, minu jaoks jälle "your-lips-but-better", mida on kerge peale kanda ja püsib omal kohal. Kuna tegemist on üsna kreemja tootega, siis huuli ta eriti ei kuivata, kuid nagu ikka- pikalt püsivatele huuletoodetele võite huulepalsamit alla panna. 
Fourth and fifth item are Lip Pencil called Fairytale Dream from winter collection called "Pure" and 15th anniversary lip gloss in Gold. Lip pencil feels really smooth and is easy to apply. It has nice pigmentation and great staying power. Nice neutral shade for every day wear. Lip gloss is just clear gloss with tiny gold flecks. It does not feel too sticky on the lips. It says on the packaing that it contains aloe extract and sesame oil so you will get pretty lips and treat them at the same time. You can wear it alone or over lipstick or lip pencil.
 
Viimase tootena näitaksin teile "Show Girl" ehk sügiskollektsiooni kuuluvat küünelakki nimega Doreen. Pudelile peale vaadates ütleks, et tegemist on kena punase lakiga, millel sees armas punane sädelus, mis teatud nurga alt ka veidi kuldset peegeldab. Paberile proovides aga näitas lakk uut nägu- tegemist on pigem tumeroosa lakiga, millel sees roosa sädelus. Pean seda veel oma küüntel proovima, nii et sellest lakist tuleb kindlasti üks postitus veel- siis saate teada, kuidas ta näiteks peal püsis ja mitut kihti on täielikuks katvuseks vaja. Esialgu tundub, et tegemist on klassikalise "2-kihti on piisav" lakiga. Pudelile peale vaadates tahaks öelda, et lakk sarnaneb väga OPI The show must go või OPI Let me Entertain you lakiga, mis on mu suur lemmik, kuid täpsema tulemuse saamiseks kõrvutan nad koju jõudes siiski ka "küüntekettal". Pintsel tundub mõnus ja lai, nii et 3 tõmbega saab kindlasti küüne kaetud. See on mu esimene make up store´i küünelakk, nii et ma väga loodan, et see on hea! :)
Last item is nail polish from Show Girl collection called Doreen. Really nice red nail polish with pink shimmer. In some lights it reflects gold, as you can see on the picture below. I will defenitely do separate post about this one, because I have not tried this out on my nails yet. At first glance it seems really similar to OPI The show must go or OPI Let me entertain you on nail polish- I will swatch them side to side when I get back to Tartu. All mu nail polishes are there. Brush seems to be quite wide, so you´ll need just 3 strokes to cover the whole nail. I tried it out on paper and seems like it is quite good concistency- 2 coats will do. :) 
Viimane pilt, nagu lubatud, kõik näidised nahal pildistatud välguga. :) Valge ja sinise puhul võite mõelda, et miks ma olen neid 2 teinud, aga ikka sellepärast, et üks on kantud lauvärvi aluskreemile ja teine nahale. Põsepuna on all vasakul. Üleval vasakul on peaagu nähtamatu huuleläige ja selle kõrval huulepliiats.
Last picture- all the swatches together on one picture, this is taken with flash. White and blue swatches which are more vibrant have primer underneath. I used Make up store´s tinted eyeprimer. 


Tänan tähelepanu eest!
Thank you for reading!
Liis ehk Liz

No comments:

Post a Comment