Wednesday, September 7, 2011

Dark blue smoky eye

Hey!
Lately I´ve been into more darker eyelooks, so I decided to try out one tutorial by Misschievous.
I went grocery shopping wearing this look, I am lucky that only a few people where at the store at the same time - not really daytime appropriate. But my boyfriend was pretty impressed, could not take his eyes off me :P I am defenitely going to wear this one out to some party in the near future. Really liked how the blue made my eyes look more greener.What I used:
Eyes: MUS eyeprimer
As base for the eyeshadows I used NYX jumbo eyepnecils in Slate and for bluish accent Purple (don´t know where my jumbo pencil in pacific is, otherwise I´ve used that).
120 palette(different blues)
Make up store eyeshadow in Varieté
Sleek oh so special palette: noir, bow
Loreal lineur intense
Lower waterline: NYX slide on eyeliner in Pretty Violet + dark blue eyeshadow from 120 palette.
NYX silver glitter liner
Loreal voluminous carbon black mascara
I tried to apply false eyelashes, but failed totally, so in this pictures you see only my natural lashes+mascara.
I tied to tightline my upper lashline too, but it tickeled too much.. I have to practice it more.
Brows: ELF studio brow kit in light
Face:
I mixed loeral true match and bourjois healthy mix serum (to get best color and coverage)
ELF Blush&bronzer duo
A little bit of MUS Nox eyeshadow on the cheeks
Lips: ELF studio matte lip color in natural and NYX lipgloss in Beige (don´t be fooled by the name, actually it is light pink).

Thank you for reading!
Liz

If you want to know how to do it, watch this video:

9 comments:

 1. Tere! Ma just avastasin su blogi, mis on päris tore. Selle postituse viimase pildi peal ei näe see meik ilus välja. Sa teed seda äärenurka päris imelikult. proovi ühtlustada rohkem ülemist ja alumist silmalaugu ja mitte nii kaugele minna ( pikaks teha ). lisaks lõppeb su silmalainer kaugemal kui su kulmud, mis ei ole nii hull, aga võiks natuke lühem olla, sest see ei tee su silma ilusamaks. Su silmakuju on suhteliselt kurb ja miks mitte proovida seda pigem tõsta, kui rõhutada. Lihtsalt proovi natukene teistmoodi seda kuju teha, sest praegune minu arvates eriti ei sobi. Ära võta seda üldse halvasti, see on lihtsalt minu soovitus ja kui sulle meeldib nii, siis ise ju tead.

  ReplyDelete
 2. Anonymous- ma ei ole kuskil jumestamist õppinud, nii et ehk sellepärast see äär teie arvates imelikult. Lainerijoon küll kulmust kaugemale ei lähe, ei tea kust te seda näete.

  ReplyDelete
 3. Ma ei tea jumestamisest mitte midagi, kuid vaatan palju Grete ja Margiti videoid. Enne eelmise anonüümse kommentaari lugemist mõtlesin isegi, et midagi on teisiti, kui näiteks Grete teeb. Kas ilma hajutamata üldse tehakse silmameiki? On see mingi teine tehnika vms? Ma tõesti ei tea, ma ennast värvin ka minimaalselt ja lauvärve ei kasuta iialgi.
  Teed oma ilme tõesti väga kurvaks...

  ReplyDelete
 4. Endale ma kurb ei tundunud nii ja see natuke vähem ahjutamine oli taotluslik. Aga üldiselt ongi hajutamine üks asju, mis tuleb natuke suurema kogemusega - arvestades et ma ennast ka ei meigi eriti, siis olen rahul.

  ReplyDelete
 5. KADESTAMAPANEVALT rohelised silmad sul. Seda tooni sinine toob selle tõesti väga esile!
  Ohjah... :D

  ReplyDelete
 6. Kerli- nad päris NII rohelised ei ole, keerasin natuke värve juurde. Aga üldiselt sõltub mu silmavärv ka valgusest, need on päikselise ilmaga tehtud. Vihmase ilmaga on pigem hallikasrohelised servast ja keskelt helepruunid vms.

  ReplyDelete
 7. Kust sa selle sleegi paleti said?=)
  Muide väga vinge meik;)

  ReplyDelete
 8. Twevie- nagu enamus oma meigist: ebay!

  ReplyDelete