Saturday, September 24, 2011

ELF collective haul

Hey!

Today I recieved packages from ELF, yes it is in plural, that I ordered one of their 50% OFF sales. Most of the products are for other beauties, I just wanted to share the crazyness one my sofa when I unpacked everything and started to sort out things. :D

Thnakfully none of the products were broken or missing, so thank you ELF!

and by elf I mean eyeslipsface.co.uk because their USA site does not ship to Estonia.
 
 Yes, there was so many that it did not fit in one picture :D
I promise this is the last time I do this kind of haul for others because I don't own a car and have to use public transportation to get to the other end of Tartu with my humongous gym bag. :D Not fun to carry so heavy bag.

let me know waht you think of ELF. I have a ton of products I still have to review... just have to get myself together.

Thank you for reading!
Liz

5 comments:

 1. Tartu suutis mind üllatada paljude asjadega, aga see paki kätte saamise süsteem on seal ikka uskumatu! Täiesti pärapõrgus asub see pakkide kätte saamise koht, ühistransport sinna on ka kaheldava väärtusega. Pidin isegi seal mõned korrad pakkide järel ülikooli ajal käima, pärast sain targemaks ja lasin kõik pakid Tallinna koju saata (kus saab praktiliselt igast poskontorist paki kätte)..

  ReplyDelete
 2. Jep, Tartu postkontor on teises linna servas. Sinna peaksin seiklema 2 bussiga. 3h kuluks edasi-tagasi käimisele, alati on seal ka järjekorrad. Kevadel sain veel pakke koju tellida, seekord käratati kurjalt, et see on tasuline teenus ja hind alates 4,05 eurost. Mis mul muud üle jäi kui asjaga leppida ja öelda, palun tooge siis kesklinnagi. Tallinnasse mul ei ole mõtet neid praegu lasta saata, kuna talveperioodil olen tubli tudeng ja sinna satun harva. :D

  ReplyDelete
 3. Oh jeerum, kui mõnusalt palju nänni! Lausa taevalik :D

  ReplyDelete
 4. Nüüd on õnneks kõik juba laiali ka saadetud. Aga seda hunnikut vaadates oli ikka päris imelik tunne. :D Ma ei kasutaks mitme aastaga ka nii palju asju ära vist.

  ReplyDelete