Tuesday, November 8, 2011

ELF nail polish in Innocent & NOTD

Hey!

Some time ago I tested ELF Innocent nail polish on my nails.  Since the tone of this polish is really close to my skin tone and I don't like the look of mannequin hands I decided to add some pink to the combo. 
I used the sponging tehnique and first applied matte pink nail polish(OPI Dim Sum Plum) and then added OPI I lily love you glitter/flaky polish in the same area. 
Sorry for the bad pictures, It was really dark and I had to use flash. And also I have to apologize for the messy application, I have been more careful with it recently, but these pictures are about 2 months old, did not have time to post them earlier. 

Coverage was so-so, if I remember correctly I used 3 coats of Innocent nail polish and you can still see the white part. I like my polish to be opaque. But for £ 1.5 (or 1,7€, it is even cheaper in US: 1$) it did a pretty good job. If you like ELF products and live in Europe (except Italy) then you can buy them from eyeslipsface.co.uk. They often have different promotions, codes, free shipping so defenitely wait for it, before ordering! :) Thank you for reading!


In Estonian: 
Mõni aeg tagasi testisin ära üsna ammu tellitud ELFi küünelaki toonis Innocent. Tegemist on nude toonis lakiga, mis mu käed mannekeeni omadeks muutis, seega otsustasin veidi elu lisada roosaga. Kasutasin laki pealekandmiseks meigikäsna (kõige parem on veel kui nt tipp ära rebida, siis muutub käsn reljeefsemaks ja tuleb põnevam tulemus). Kui meigikäsna pole, sobib ka nt nõudepesu käsnast tükike - olen ka seda kasutanud. Paned paberile paar tilka lakki, käsn sisse, tupsutad liigse laki paberile ja seejärel kannad laki käsnaga küünele. Kasutasin fuksiaroosat lakki, mis on OPI 2010 aasta kevad kollektsioonist ja nimeks on Dim Sum Plum. Roosale osale kandsin veel OPI I lily love you glitterlaki. 
ELFi lakk pole väga hea katvusega, antud piltidel on teda 3 kihti, kuid siiski on ta veidi ebaühtlane ja ka küüne vabaosa piir kumab läbi. Üldiselt võib vist selle raha eest ostetud lakiga rahul olla, hind on ju u 1,7 eurot, kuid kuna ELFil on alatasa allahindluseid või tasuta saatmine, soovitan enne tellimist see ära oodata. 
Vabandan, et pildid nii halbades tingimustes tehtud on, aga üldjoontes on siiski aru saada, mis tooniga tegu. :)  Küünenahad pole ka super ilusad, sest pilt on u 2 kuud vana. Viimaste küünelaki arvustuste tarvis olen juba tunduvalt hoolikam olnud ju muidu. 

4 comments:

 1. Tellisin ka hiljuti e.l.f küünelakke. Üks toon meedlib mulle rohkem, teine tundus ainult pildil ilus. Samas see toon, mis ilus jäi, panin seda kaks kihti ja hästi paks jäi. Pidi päris pikalt ootama. See Toon oli Lilac, selline sama matt nagu sinu tellitud nude lakk.

  ReplyDelete
 2. Hei, mul on olemas ka toon lilac, review asub siin: http://beautyfromliz.blogspot.com/2011/09/elf-nail-polish-in-lilac-review-and.html
  Võimalik, et mul on veel vana koostisega, nad vahepeal uuendasid neid, aga minu lilac oli pigem vedel ja isegi 3 kihiga ei katnud ilusti.

  ReplyDelete
 3. Love your manicure!

  GTBB,
  http://badjoan.blogspot.com
  http://cookingjoan.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. ELF küünelakk, mille ma tellisin viimati, osutus minu jaoks täielikuks pettumuseks. Tooniks oli Nude ja pidigi reaalselt 4 kihti panema, et toon välja paistaks. Just selline, nagu pudelit vaadates on.
  Aga 4 kihti ju kuivab jube kaua ning kokkuvõttes suutsin ikka kogu oma "maniküüri" ära rikkuda : D

  ReplyDelete