Sunday, November 27, 2011

NOTD: accidental barbie

Hey!

Today I wanted to share with you NOTD which I did a few days ago. Why is it called accidental barbie? Because I started out with China glaze polish in Nude and then wanted something more. I decided to use OPI I lily love you and since it does not have a clear base, but a pink one my nude nails turned into barbie pink nails. Since it looked kind of plain, I wanted to add pink french style tips and used China Glaze nail polish in Strawberry fields for that purpose.
Result is very cute and girly, but not really me, but for once in a while I can wear barbie nails too, right? :)In Estonian:
Täna jagan teiega pilte küüntest, mille tegin neljapäeval, pildid on tehtud 3.päeval ja ka täna on veel lakk väga heas olukorras- veidi on tippudel kulunud, aga kuskilt tükke välja löönud ei ole. Miks on asja nimi kogemata barbie küüned? haah, sest ma alustasin ju täiesti nude toonis lakiga ja kuna mu käed jälle liiga mannekeenilikud(kas selline sõna on üldse olemas?) välja nägid, siis otsustasin lisada peale OPI I Lily love you laki. Jätke meelde, see ei ole läbipaistva põhjaga lakk, vaid roosa. Ühesõnaga nude + õrn roosa kiht selle peal muutis mu küüned liiga armsaks ja igavaks. Lisasin veel tumeroosad prantsuse maniküüri stiilis tipid, et natuke särtsu lisada. 
Mida kasutasin:
China glaze nude
OPI I lily love you

China glaze strawberry fields
ja tavalist pealis ja aluslakki.
Tulemus pole päris selline, mida eelistaksin kanda, aga vahelduseks on päris kenad. See on üsna tavaline, et ma lasen fantaasial end kanda ja lisan järjest lakke. :D

5 comments:

  1. väga kenad Barbie küüned :)

    ReplyDelete
  2. this is SO pretty !! I discovered your blog via MSodapop =)

    xxx Vee

    ReplyDelete