Friday, December 23, 2011

NOTD: christmas bling on my nails

Hey!
For christmas I decided to use polishes from China Glaze Eye andy 3D glitters collection. There are 6 gorgeous polishes total, but I only bought 3: Blonde bombshell, Love Marilyn and Some like it haute. Today you will see first 2 in action. I am thinking about using the 3rd one for my New Years Eve manicure.I used just glitter polishes, they are amazingly opaque- needs 2 coats, but just in case I used 3. Also I bought a new top coat, now I have china glaze fast forward top coat. We'll see how it behaves and how long my polish will last on my nails.
I am in Tallinn now and there is not a good place to take my photos (no good lighting), so you will just have to be happy with these.
It is hard to show you this amazing glitter in movement, but it is so sparkly and pretty!
Close up:
1. Blonde bombshell.
Picture is taken in artifical light, without flash. 3 coats.
Micro gold glitter, large hexagonal glitter and small- bar glitter. This is nice cool toned gold.
                                    
2. Love Marilyn.
Picture is taken in artifical light, without flash. 3 coats.
Small red glitter and large hexagonal silver glitter. Has been said to be close to OPI Gettin Miss piggy with it, but they are not exact dupes.
Thank you for reading and merry christmas!
(or happy holidays if you don't celebrate christmas!)

In Estonian:
Ülevalpool näete mu jõulumaniküüri. Kasutasin selleks kahte lakki China Glaze'i pühade kollektsioonist Eye Candy 3d glitter lakid. Kokku ostsin neid eile 3:
1. Love Marilyn on imekena punane glitterlakk, milles hakkavad silma ka rohked hõbedased kuusnurksed glitterid. Väga jõululik.
2. Blonde bombshell on külma tooni kuldne lakk, milles hakkab silma lausa 3 erinevat glitterit: väiksed pulgakesed, väiksed kuldsed täpid ja suuremad kuusnurksed glitterid.
 Kasutasin 3 kihti, kuigi oleks ka kahest piisanud - ühesõnaga väga hea katvus ühe glitterlaki kohta ja tõesti on neid võimalik ka üksinda kasutada, nagu lubatud. 
3. Some like it haute on tumehall glitterlakk, milles hakkavad silma ka kuusnurksed holograafilised glitterid. (holograafiline on siis selline termin mida kasutatakse kui asi erinevate nurkade alt erinevat värvi paistab, antud juhul on võimalik näha lausa vikerkaart. :) ) Plaanin seda lakki kasutada aastavahetuse maniküüris. 
Ostsin nad beauty prost ja kui ma ei eksi on ühe hind 4.51 eurot, võimalik on ka leida neid Tallinna ja Tartu Kaubamajast, hind oli 7.1 eurot. 

 Keeruline on nende lakki küütlevat sädelust pildile püüda, sest liigutades on vaatepilt imekena. Usun, et ainuke probleem on eemaldamisel- glitterlakkide omapära, aga olen nõus selle ilu nimel sellega. :D Ostsin ka uue pealislaki beauty pro'st- china glaze fast forward top coat- loodan, et see on hea, aga kuna kasutasin alles esimest korda, ei saa veel ülevaadet kirjutada. Kuivatas küll kiiresti nagu lubatud, aga ei tea kas ta ka lakki mitu-mitu päeva omal kohal hoiab. 
Vabandan natuke halvemate piltide eest, olen hetkel Tallinnas, Nõmmel ja lisaks sellele, et on niigi pime aeg, on siin majas kohe ekstra pime, nii et peate lambivalges tehtud piltidega leppima. Praegu on ikka eriti kiire aeg ka- mehe sünnipäev + jõulud samal ajal. Lisaks käisime Rootsi kruiisil, kuid seekord šoppama ei läinud. 

Kauneid pühi!

7 comments:

 1. Väga kena jõulu maniküür! Meeldib :P

  ReplyDelete
 2. i love painting my nails different colours!Have a merry Christmas! hope you can check out my blog for some +vibes and inspiration! I am also hosting a giveaway [$40 credit to an esty shop].xo
  www.ninaonthemoon.com

  ReplyDelete
 3. Väga kena! Some like it haute tahan kindlasti endale ka soetada. Kas see Body Shopi kätekreem on hea? Nende jõulukollektsioonide lõhnad meeldivad mulle alati nii väga!

  ReplyDelete
 4. Aitäh!
  The body shopi kätekreem on mõnusa lõhnaga, ei jäta käsi rasvaseks ega kleepuvaks ja imendub kiiresti. Kuna väga külm veel olnud pole, siis tõhususe kohta jään vastuse võlgu, sest mu käed on veel üsna heas seisukorras. Väga agar kreemitaja ma pole, tuub on mul käekotis ja kasutan kui meelde tuleb. :D Miinuseks on minu meelest hind- nii pisikese tuubi eest 6.95 € on röövimine!

  ReplyDelete
 5. Thank you! Merry christmas to you too!

  ReplyDelete
 6. ilusad! :)

  http://dizizi.blogspot.com/

  ReplyDelete