Tuesday, February 28, 2012

Review and Swatches: Make Up Store Spring&Summer collection products

Hello, Beauties!
As promised yesterday, here are some products from Make Up Store Spring & Summer collection.
Nagu eile lubasin, näete täna Make Up Store'i kevad ja suvekollektsiooni tooteid. Mul pole neist kõiki, kuid need mis sain on kõik siin postis näidatud. 
Here is everything that I got/ Siin on kõik tooted, mis ma pressikotist sain. 
Lets start with Microshadows (11.2€ each)
This time I got 3 eyeshadows and to my surprise I can actually create a look with them. Usually the products are chosen totally randomly.
Starfish & Algae are from Summer collection and should be available from March.
Cultural is already in stores. 
They seem very bold and pigmented on the swatches, but on the eyelid they aren't that intimitading - so totally wearable in my opinion. 
Theses swatches are done on MUS tinted eyeprimer and photo is taken in daylight. 

Alustaksin siis uutest Microshadow lauvärvidest, sain neid 3:
Algae on külm hallikasroheline toon.
Starfish on kirgas oranž
Cultural on kollakas heleroheline (ingl keeles chartruse vist?)
Kõik need toonid tunduvad esmapilgul hirmutavad, kuid vaadake kindlasti ka lõpus pilte silmameigist kus neid kasutasin- laul jäävad nad siiski veidi tagasihoidlikumad. 
Kõik swatchid tegin päevavalguses ja välguta, kasutasin nende all MUS tinted silmameigialuskreemi.
Kellel huvi, siis Cultural on juba poodides olemas, Starfish & Algae peaksid tulema märtsis. Maksavad nad 11.2 eurot tükk, aga koguseliselt teeb MACile 2x kindlasti ära- microshadow'd on suured!
 

This photo is taken in daylight with flash. / Kõik lauvärvid koos, pilt tehtud päevavalguses ja välguga.
I love these eyepencils, they are really creamy and soft, also they have great pigmentation. I tried to use water spring on my waterline for the look you can see below, but it didn't stay on there very long. But for lower lashline to spice up simple eyelook, they are perfect. 
Ice blue is from Ethnic collection and it is already available. 
Water spring is from coral collection and should be available soon.

Ütlen ausalt, see on mul esimene kord MUS silmapliiatseid kodus katsetada ja olen positiivselt üllatunud. Pliiatsid on mõnusalt pehmed ja superpigmendiga, kahjuks limaskestal nad ei püsi, kuid sobiksid ideaalselt alumisele ripsmejoonele, et ka kõige igavam silmameik särtsakaks muuta. 
Mõlemad on metalliktoonid, üks on imekena jäine sinine ja teine sinaka varjundiga tumeroheline. Kindlasti proovige ära ja öelge, mis te arvate. Ice blue on juba poodides saadaval, water spring peaks tulema märtsis. Maksavad nad 9.6€ tükk.
I also got 3 lip products: lipgloss, lipstick and lip wand. 
Sain ka 3 huultele mõeldud toodet: huuleläike, huulepulga ja huuleläike potikeses.
I didn't but here a photo og lipgloss, but I can assure you, that it is nicely pigmented  cute pink lipgloss. Only downside is that you will have to use a lipbrush to add it to your lips. I am not professional MUA and for personal use this is kind of inconvenient.

Esiteks siis huuleläige potikeses. Tegemist on kena sooja roosa tooniga, mis annab huultele veidi värvi ja kena läike. Ma ei pannud küll siia hetkel pilti, kus see toode oleks mu huultel, aga ta jäi täiesti nähtav (ja mul on üsna punased huuled). Miinuseks tooksingi selle, et ta on potikeses- lihtsalt isiklikus kasutamises on see veidi ebamugav. Näpuga pealekandmine on minu meelest liiga ebatäpne ja kõigil ei ole ju kodus lademetes huulepintsleid. Kindlasti on selline tootevariant hea aga meigikunstnikele- väga mugav ja hügieeniline on seda toodet kasutada, kui on palju kliente.
Seda huuleläiget võite otsima minna märtsis, maksab ta tõenäoliselt ka 11-12€ (ma ausalt täpselt ei tea). 

This bright coral pink lipstick is called attitude. It is in sheer "formula" that means, that it isn't supposed to be super pigmented. This is quite creamy, not too drying and not very long lasting - I tried it already and it stayed on my lips for 3-4 hours (without eating). I am into more peachy shades recently so this lipstick will be perfect for summer!

See erk korallroosa huulepulk kuulub MUS suvekollektsiooni. Vaatamata ülierksale toonile tuubis jääb ta huultel kena ja tagasihoidlik. Kuna mulle üha enam meeldivad virsikukarva soojemad roosad, siis on see minu arvates suveks ideaalne! Huultel tundub ta mõnusalt kreemjas, ei kuivata huuli. Peal püsis mul u 3-4h. Saadaval alates märtsist ja maksab 12.5€. 

Last but not least, I got Lip wand (that's just how lipglosses are called in MUS) in Amaryllis. This seems to be yet again really pretty coral red shade in the tube. It isn't watery at all, more on the sticky side, but not overly sticky- the stickiness just helps to keep it on your lips longer. 

Viimase tootena näitan teile MUS huuleläiget toonis Amaryllis. See on Ethnic kollektsiooni kuuluv toode, seega võite seda soovi korral juba praegu osta. Maksab ta 12.2€. 
Pigem paksema tektuuriga ja veidike kleepuv huuleläige, millel on kena pigment ja mõnus veidi puuviljane lõhn. Nagu näete, siis pole tegemist päris kreemja läikega, vaid see sisaldab ka veidi glitterit. 
So what do you think of these collections? Is there anything that caught you eye and want to purchase?

Thank you for reading!

Mis te arvate MUS kevad-suvistest kollektsioonidest, kas midagi jäi ka silma ja soovite kindlasti ka endale soetada? 

4 comments:

 1. Leidsin Make Up Store'i Londoni poe yles (t2nud abi eest!) ja l2hen j2rgmisel n2dalal seda kollektsiooni tshekkama.
  Huulepulk n2eb ilus v2lja, nii tuubis kui ka huultel (jumaldan korallroosat) xo

  ReplyDelete
 2. Kuidas Sa neid pressikotte saad ja üldse nendele uute kollektsioonide tutvustamistele? :)

  ReplyDelete
 3. Lihtsalt ükskord kutsuti juhuslikult, ju mu blogi jäi neile silma ;)
  Ethnic kollektsiooni tutvustused toimuvad ka mitte ajakirjanikele
  Make Up Store Pärnu mnt 10 - 1.märts kell 19.00
  Make Up Store Solaris - 13.märts kell 19.00
  Make Up Store Tasku - 9.märts kell 19.30
  Kõik tooted on klubiõhtutel klubikaardi omanikele -20% ;) Vajalik on 3 päeva enne ürituse toimumist eelregistreerimine.
  Usun, et hiljem tuleb ka suvekollektsiooni tutvustav klubiõhtu.

  ReplyDelete
 4. Palun! :) Loodan, et leiad sealt endale mõne uue lemmiku! :)

  ReplyDelete