Monday, March 12, 2012

Event: Fasion Meets Science in Tasku + Haul

Hello, beauties!
It is high time for spring fashion shows in shopping centres and last friday I went to Tasku in Tartu. Basically there were 2 fashion shows
1. First one was just regular spring fashion: all the items were available for purchase in shops at discounted prices. The discounts were not that great - some shops only had 10% off, some had 30-40%.
First show also consisted some science experiments - Show was called fashion meets science. The dominaiting color was definitely orange with beige/camel accesories.

2. Second show was high fashion by Lilli Jahilo. I filmed it with my smartphone, so sorry for the bad quality. HD in mobile camera isn´t the same as regular camera. My actual camera is about 8 years old, so I won´t even talk about that video quality.


There were short periods of time during this event to purchase some items:
My total damage was around 48€
Here is what I got:
Scarf and orange cardigan are from House, both together were 17,5€ (originally around 25€, discount 30%)
 Earrings are from Expressions, I got both for 7.36€ (originally 7.99+3.69) - 40% off. Those feather earrings are so long that they touch my shoulders, haha I have so short neck :D
 Items I bought from Make up store: total was 23.8€ (original price, around 30€, discount 20%)
1. nail polish in Kaja- very similar shade to China Glaze secret peri winkle, but this has shimmer in it. originally costs 10.5€
2. Lip pencil in Sharp rose- I plan to use it with Attitude lipstick from their summer 2012 collection. Price is 9.6€
3. Lip pencil in Russian- this is matte and I was told that it is used in IMC to create the most classical red lip. price is 9.6€
With every purchase came a little set of testers: a shampoo& a conditioner + salt polish in ingver(salt polishes are body scrubs - I didn´t know that before, so I asked)
Sharp rose on the left and russian on the right. They are a bit dry in texture. 
 Make up store Kaja(right) vs China glaze secret peri-wink-le (left)
From last year: secret peri-wink-le + china glaze holographic top cot. ahhhh too similar you think? 

Thank you for reading and I hope you found this post interesting! :) Let me know if you would like to "come with me" in the future to events. :) Should I start making videos?

In Estonian:
Mulle tundub, et eelmisel nädalavahetusel oli igas kaubanduskeskuses kas ostuöö või kevadmoodi tutvustav üritus. Mina käisin reedel st 9.märtsil Taskus "Fashion meets science" üritusel. Õhtu jättis soodsa mulje, õhustik oli mõnus ja rahvast täpselt parasjagu - poodides ei pidanud trügima ja oli hingamisruumi. Üritusele oli vajalik eelnev registreerimine. Kohapeal pakuti Aura sidruniga vett ning natuke suurematele ka Sherwoodi siidrit. Ausaltöeldes ei oleks ka snäkkidest ära öelnud, sest minu viimane söömine jäi u 4-7h varasemasse aega(üritus kestis 20.45st kuni 24.00ni). 
Toimusid 2 lühikest moeshowd, millest esimese oli ka paar teadust esindavat katset. Kindlasti lisas see põnevust muidu üsna tavalisele poekaubale. Domineeriv värv kevadmoes oli kindlasti oranž - jakid, pluusid, püksid, kleidid. Sellest inspireerituna ostsin endalegi oranži kampsuni ning 2 paari kõrvarõngaid. 
Teist moeshowd näete videona, filmisin oma nutitelefoniga, nii et palun vabandust halva kvaliteedi pärast. Hetkel mul lihtsalt paremat varianti pole, sest digikaamera, millega pilte teen on video poole pealt veel nõrgem. Catwalk´il kenade modellide seljas oli Lilli Jahilo kollektsioon, mida oli varem juba esitletud ka Berliini moenädalal. Soengud olid teinud Duglas& Bauman meisterjuuksurid. 
Showde vahepeal ja pärast oli kokku aega u 1,5h, et külastada erinevaid poode ja kevadmoodi soodushinnaga endale ka soetada. Kahjuks ei ole Eesti allahindlused midagi ülihead, nii et max soodustus oli 40% (expressionsis muidu 30%, aga kliendikaardiga veel 10% soodsamalt, mille sai üle 10€ ostu puhul tasuta). 
Moeäratusele eelnes Make up store´i klubiõhtu, kus tutvustati Ethnic kollektsiooni. Läksin ka sinna, kuna vaatamata sellele, et ma pressiesitluse materjalid sain, tahtsin ka muid asju proovida. Näiteks katsetasin lauvärve: 
vasakult paremale(from left to right):
Microshadows: Cultural, Folklore, Tradition, Heritage
Ülemises reas: eyepencil in ice blue ja huulepulk(lipstick) Redelicious

Seda, mida ma ostsin kogu õhtu jooksul näete inglisekeelsest tekstist (ei hakka seda siia ümber tõlkima). :)
Andke teada, kas soovita ka edaspidi "minuga koos" üritustel käia ehk siis kas peaksin ka tulevikus videosid üritama teha? Mulle iseenesest ei oleks see väga suureks koormaks ja jagaksin teiega kogetut meelsasti.
Suur aitäh, et ikka mu blogi loete ja ootan teie küsimusi ning ka soovitusi alati kommentaaridesse või meiliaadressile, mille leiate: siit. Seal on ka paar fakti minu nahatüübist, silmavärvist jne. 

Päikeselist päeva!

No comments:

Post a Comment