Friday, March 30, 2012

Review: L´oréal LUMI MAGIQUE highlighting pen

Hello, beauties!

Loreal Lumi range became available in Estonia in that time and the products were offered a little bit cheaper in the shops (Ideaalkosmeetika had a sale on some loreal products and this was on of them, so I think I paid 9.68€ for it).
One product that defenitely caught my eye was highlighting pen. This package looks really nice and leaves an impression of a much expensive product. Many have compared this product to YSL touche eclat, but since I have never tried that I can´t agree nor disagree.  
I wasn´t so impressed by the foundation- I tried a little sample packet of it, the tone was too dark so you won´t see me wearing it. BUT this does give a glowy - in my opinion too shiny apperance to my skin. I already have combination skin, so I have my own glow, especially in my T-zone. Coverage was light to medium - didn´t feel lika a masque.  

What  L´oréal says about the product?

Sophisticated and light, it is our essential accessory for light infusing radiance. Apply light touch around the eyes to help diminish the look of dark circles and brighten the appearance of your eyes. It can also be used to highlight cheekbones, brow bones and cupid's bow to finalize the glow we are all after.


 What it promises to do?
  • Helps brighten the appearance of eyes
  • Helps reduce the appearance of red areas or imperfections
  • Sculpt cheekbones, brow bone and cupid's bow
Color range:  light, medium, dark

Price: 10-12€ / £ 8.49(superdrug) / 12.95 $

Formula:  lightweight, a bit shimmery (but not glittery!!), easy to blend.

What it does?
I have only used it for my under eye area - using light reflecting products on imperfections might draw attention to them so I am not really going for that look. For sculpting I prefer powder products - easier to use and more visible effect. This product offers light to medium coverage, so if you have really dark circles, then it won´t be enough to conceal them. I love the fact that it comes with a brush- very precise and convenient application. 
I use my finger to blend out the product, I probably should have given it some time to set - ususally this gives me a little bit more coverage than on the photo below. 
Highlighter stays on pretty well and doesn´t go into fine lines under my eyes. 
Photos are taken in daylight, without flash
In conclusion: I wish it had more coverage, so I won´t repurchase it again. Again- multipurpose products proven to be not the best.
3.5 points out of 5

In Estonian:
Võibolla olete ka poelettidel märganud uut Loreali tootesarja, kuhu kuuluvad jumestuskreemid, särapliiatsid ja praimer. Kuna mu põhiprobleem on tumedad silmaalused ja ideaalskosmeetika pakkus märtsis soodushinnaga ka uusi loreali tooteid, otsustasin proovida Loreali lumi magique highlighterit. Kui ma ei eksi, siis maksin selle eest 9.68€ - nii et üsna kallis, arvestades, et pliiats ise on pisike. 
Olen proovinud ka jumestuskreemi - loreali VIP klubi kaudu saadeti mulle üks ülitume toon koju(ma pole isegi suvel nii pruun). Minu meelest on jumestuskreem kohe kindlasti mitte mõeldud rasusema nahaga inimestele- muidu näete välja üliläikiv. Ma ise eelistan matti jumet, eriti kuna mul on kombineeritud nahk ja T-tsoon kipub niigi "särama". Kreem ise oli kerge katvusega ja vedelamat sorti. 
Aga täna räägiksin siiski sära andvast korrektorist(highlighter pen). 
Kokku on saadaval 3 tooni: hele, keskmine ja tume. Minul on kõige heledam toon.
Hind jääb tõenäoliselt 10-12€ ümber, pole nii täpselt jälginud. 
Koostiselt on kerge, kergelt hajutatav, veidi särav.
Pakend: näeb välja kallim kui antud hinnaklassi tootelt oodata võiks- väga šikk ja kena!
Loreali lubadused:
Valgusküllase look'i hädavajalik aksessuaar L'Oreal Paris'lt.
1. Tõstab silmalaugusid visuaalselt.
2. Muudab silmaalused heledamaks.
3. Peidab nahatooni ebakorrapärasused.
4. Katab visuaalselt väikesed kortsud.
5. Rõhutab huuli.
Nagu ülemistelt piltidelt näete, siis tootel on pintsel, mis muudab pealekandmise mugavaks ja kiireks- pole vaja kuskilt meigikotist pintsleid taga otsida. Katvus on tal pigem kerge või keskmine, nii et kui teil on veel tumedamad silmaalused kui mul, siis sellest jääb kindlasti väheks. Toote kannan silmade alla pintsliga ning seejärel hajutan näpuga- kindlasti soovitan veidi oodata, et toode natuke nö settiks. Kuna tegemist on üsna vedela konsistentsiga, siis muidu lihtsalt hajutate ta ära sealt, kus teda kõige rohkem vaja on. Plusspoolelt tooksin välja selle, et peal püsib see toode minul kogu päeva ja kortsukestesse ei kogune. 
Loreal reklaamib antud toodet ka kui ebakorrapärasuste katjat - ma isiklikult olen arvamusel, et särapliiats kipub punnikestele ja punetusele veidi rohkem tähelepanu tõmbama - ega ilmaasjata pole asja nimi highlighter ehk esiletooja. Mina olen antud toodet siiski ainult silmaalustel kasutanud.
Kokkuvõttes: Ootaksin antud tootelt rohkem katvust ja päris korrektoriks on teda palju nimetada. 
Annaksin 3.5p 5st, sest tegelikult on ta täiesti kasutatav toode, lihtsalt usun, et on paremaid. 

Olete te juba mõnda loreali Lumi sarja toodet proovinud? Kuidas rahule jäite? 

Tänan tähelepanu eest!

No comments:

Post a Comment