Sunday, March 11, 2012

Review: Lumiere cosmetics

Hello, beauties!
Today I am introducing you some Lumiere skin&beauty bar products that I recieved in February. These were sent to me for review purposes, but it doesn´t change my opinion. I chose the colors by myself, because I didn´t want to get any duplicates, because I have bought some products from them before. Last picture shows all my  Lumiere skin&beauty bar products - I don´t have that much space for storage so I keep them in a cardboard box.
I chose 2 foundation colors, 1 blush for contouring and 3 neutral eye pigments. All of these are mini sized products, so they contain around 1grams of product. All the names are clickable and take you to the product. ;) I didn´t use any primer or wet brush for swatches. 
So first are the face products: 
1. Cinnamon veena blush: described as soft cinnamon brown.
Full size, 4g, costs 12.00$, sample jar costs 2.5$. You can also get sample size, 1/4 tbl spoon for 1$. 
Sample jar is enough for quite a few applications, because all lumiere products are really pigmented. 
Altough it is said to be blush, I am using it for contouring. It is perfect for that, because it is matte and not that much darker than my skin color. (note: these swatches are done on my inner arm, the skin over there is even lighter than on my face). 
Ingredients are: premium grade serecite, mica, iron oxide, avena sativa and titanium oxide. It may also contain carmine, tin oxide, calcium aluminium borosilicate. 

2. Light warm face base, veena velvet: I had ordered the sample size of it earlier and loved it, so I knew exaclty what to ask for :)
Foundations come in 4 sizes.
XL jar costs,12g 18$, large jar,4g costs 12$, sample jar 2.5$ and sample size for 1$. 
They have a total of 4 different foundation formulations, I asked for matte ones. 
Veena velvet is meant for normal to oily skin type and coverage is light medium to heavy. Finish is matte. 
Ingredients = premium grade serecite (colorless mica), titanium dioxide, avena sativa, zinc oxide, iron oxide, magnesium stearate.

3. Light medium warm face base, flawless face - This will be my summer shade :) I think that mineral makeup is perfect for summer, because it is so lightweight and mostly water resistant. 
Prices are the same as for the last product. 
Flawless face is meant for normal to dry skin, medium to heavy coverage and finish is matte.
 And now for the eye pigments: as I said in the introduction I wanted some neutral shades, because I already have some pretty and colorful pigments from Lumiere. You have tons to choose from and color descriptions and photos are really accurate, so I am really happy with the ones that I chose. 
Creme brulee is silky matte, toasted medium warm brown. Perfect for blending, well at least this is why I chose it. 
Sublime is brownish bronze color, that is almost matte. In my eyes it is kind of taupe color, perfect for crease or outer v for everyday eyelook.
Tiramisu is rich&deep chocolate with slight bronze undertone. This is shimmery, I would also use it in outer V. 
Eye pigments come in 2 sizes: large jar, 2 grams costs 8.00$, mini jar sample, 1 g costs 4$. Unfortnuately you can't order eyepigments in sample baggies. 
So do I recommend Lumiere products- yes, they are pretty good and not that expensive. Aslo another plus is that they do ship internationally and shipping cost is relatively low. I have only one complaint- working with minerals(loose pigments) will take some time to get used to. 
This is my whole Lumiere collection, mainly eye pigments, but quite a few blushes too.
I haven´t reviewed everything on my blog, but you can see the holiday collection and 7 sins& 7 virtues collection on my blog.

In Estonian:
Täna räägiksin teile jälle Lumiere mineraalmeigist- ka Eesti turul on mineraalmeik paaril viimasel aastal järjest enam populaarsust kogunud, kuid kahjuks firmad nagu Bellapierre, Jane Iredale ja micabella on ikka väga ülehinnatud. Sama raha eest saate kindlasti vähemalt sama hea toote ning valikuvõimalus on suurem. Loomulikult on olemas veel päris mitmeid teisi mineraalmeigi firmasid, aga mul isiklikult on kõige suurem kokkupuude Lumiere toodetega - millega ma siiani väga rahul olen olnud. Pulbri kujul olevate jumestuskreemi aseainetega harjumine võtab lihtsalt veidi aega - käsi kipub ikkagi klassikalise liquid foundation'i ja pressitud lauvärvide järele sirutama. 
Need 6 purgikest sain ma tasuta prooviks, et teile neid tutvustada. Tavaliselt valib Lumiere esindaja tooted ise välja, aga kuna ma neilt juba nii palju tellinud olen, siis soovisin tooted ise komplekteerida. Valisin välja 2 jumestuse põhja: minu toonid on soe hele ja soe keskmine. Lumiere'il on esiteks väga suur toonivalik ja teiseks pakuvad nad erinevaid koostiseid- ma soovisin matte ning mulle saadeti veena velvet ja flawless face- mõlemal saab katvust suurendada, kandes peale mitu kihti. Soe hele toon on hetkel minu nahatooniga ideaalselt ühtesulanduv, keskmine soe on mõeldud suveks. Olen sama tooni proovinud ka cashmere koostisega ja see oli mu totaalne lemmik. Kahjuks sain praegu veena velvet'i, mis pole halb, aga mitte ka ideaalne.
Näole mõeldud toodetest sain veel põsepuna toonis Cinnamon, mida kasutan tegelikult näole kuju andmises ehk kontuurimises. Nii saan oma olematuid põsesarnu veidi esile tuua. 
Lauvärvidest valisin 3 neutraalsemat tooni, sest nagu te eelnevatest lumiere'i puudutavatest postitustes aimata võite, siis värvilisi pigmente mul juba "mõned" on. Valisin välja: 
1. Creme brulee, mis on matt, keskmise tumedusega, soe pruun toon. Ideaalne koopajoone hajutamiseks.
2. Sublime, mis on hallikaspruun matt toon. Jällegi hea kas koopajoonel kasutamiseks või silma välisnurga rõhutamiseks igapäeva meigis. 
3. Tiramisu, imeline rikkalik pruun toon, mis sisaldab väikseid sädelevaid osakesi. Ideaalne jällegi silma välisnurgas, kuid tänu sädelusele ja tumedusele ma hoiaks pigem seda õhtuseks ajaks. 
Kõik tooted, mida ma siiani katsetanud olen on mõnusa tekstuuriga ja väga hea pigmendiga. Mul pole millegi üle kurta. 
Hinnad:
Põsepunad: täissuuruses toode ehk 4 grammi, maksab 12$, näidispurgike- u 1g maksab 2.5$(pea kõik mu lumiere'i tooted on sample jarid). 
Jumestuspõhjad: XL purk, 12g maksab 18$, suur purk, 4g maksab 12$, näidispurk 2.5$.
Kõiki näotooteid on võimalik tellida ka proovimiseks nö Gripbag'is, saate 1/4 lusikatäit ja maksab see 1$. Esmakordsetele tellijatele maksab 5st kotikesest koosnev komplekt aga ainult 0.1$. 
Silmalaugudele mõeldud pigmente kotikeste kaupa proovida ei saa, saadaval on 2 suurust: suur purgike on 2g ja maksab 8$, väike st 1g maksab 4$. 
Teadmiseks: enamus nö tavasuuruses lauvärve kaaluvadki u 1,5g(v.a. make up store oma 3.5g), nii et tegelikult jätkub ka väikesest purgist kauaks.
Saatmiskulud ei ole olnud ka üüratud, kui pintsleid ei telli, siis maksab paki saatmine Eestisse kõige odavama variandiga 6$. Kui pintsleid ka tahate, siis 16.95$, ka kindlustatud first classi'ga võib pintlseid tellida, see maksab 8.35$. 
Kokkuvõte:Kindlasti soovitan mineraalmeiki proovida! Ei pea just Lumiere tooteid katsetama, aga mina isiklikult olen nendega rahul. ;)

PS! Andke andeks et nii pikad postitused, aga mulle meeldib vist kirjutada. :D 

No comments:

Post a Comment