Wednesday, March 28, 2012

Trend: Caviar manicure + NOTD

Hey!
There hasn´t been so amazing nail polish inventions lately, but I wanted to share one with you.
Ciaté multi colored caviar manicure. 
http://www.ciate.co.uk is coming out with caviar manicure sets soon, inspired by 3D.
Sets come in 3 colors:
- black + black pearls
- white + white pearls
- pink + rainbow pearls
In my opinion they are too expensive (£18/25$). You can buy these sets on ciate´s website or Sephoras, but I have heard that worldwide release will be in September.
I won´t be purchasing these sets, but I am pretty sure that it isn´t too difficult to recreate with nailpolish color of your choice and regular glass /plastic microbeads from craft store/ebay - look for scrapbooking supplies. 
Caviar won´t stay on your nails very long(1-2 days) and is quite impractical if you are a busy housewife: "home made pie with microbeads" doesn´t sound so delicious to me. So yes, this look is more like one night look in my eyes. Maybe perfect for birthday party or smth.

How to do it:


What I used:
 End result:
Mini bead set from ebay, 12 colors - small amount of everything, but you won´t need much + this isn´t your everyday regular manicure either. 
What do you think of this new trend? Would you wear it or is it too tacky?
Let me know in the comments!

Thank you for reading!

In Estonian:
Tean,tean, Grete jõudis juba sellel teemal postitada, aga kuna mul postitus juba mustandite all olemas oli, siis postitan siiski ka enda arvamuse siia. 
Sooviks teile täna tutvustada nn kaaviarimaniküüri, mis tundub viimasel ajal üha enam kuulsust koguvat. Sellele on kindlasti kaasa aidanud, see et Ciaté on turule tulnud valmis komplektidega. Muidu saab neid osta ka nende kodulehelt, aga hetkel on need tooted läbi müüdud.
Saadaval on 3 komplekti:
- must aluslakk + mustad pärlid
- valge lakk + pärlmuttervalged pärlid
- heleroosa lakk + mitmevärviliste pärlite segu
Kuna minu meelest on tegemist kallite toodetega st komplekti hind on £18 või mujal maailmas hakkab olema see 25$, siis otsustasin teile näidata, et ka palju odavamalt saab sama efektse tulemuse. 

Minu klaashelmekesed on pärit ebayst: sarnast komplekti saab siit, kuid võimalik, et võite leida ka sarnaseid tooteid nt Tiimarist (pole kindel, aga kui leiate, andke teada!). Kindlasti pole selline look just kõige praktilisem ja pärlid ei püsi küüntel kaua, aga miks mitte kanda sellist efektset maniküüri nt õhtul välja minnes või oma sünnipäevapeol. 
Aluslakina kasutasin musta: OPI black onyx
"Kaaviariga" katsin ainult 2 küünt - minu meelest on ka see efektne. Pärlikesed tuleb raputada märja lakikihi peale st et kui soovite katta kõik küüned, siis esimese lakikihi võite kanda kõigile küüntele ära(kui on vaja kahte kihti). 2.kiht tuleks aga kanda küünele ning seejärel kohe pärleid peale raputada.
Pealislakki kandke ainult küüne otsa, sest üle kogu küünte kantud pealislakk võib pärlite värvi muuta ja kindlasti kaotab natuke 3D efektist. Küüne otsas on aga õhuke kaitsekiht siiski vajalik, kui tahate, et pärlid päris kohe jalga ei laseks. 
Tegin antud maniküüri katsetamise eesmärgil ainult paariks tunniks, nii et andke andeks kui veidi lohakas on. :) Seda ütlen küll, et praktiliselt kohe hakkasid mõned helmed eralduma, nii et pikka pidu siin tõepoolest ei ole. Pöidlaküünele kandsin peale ka pealislaki kogu küüne ulatuses ja ülipalju efekti õnneks kaduma ei läinud- usun, et seal püsivad pärlid ka kauem peal. 
Andke teada, mis te antud trendist arvate? Kannaksite te ka ise selliseid küünekaunistusi? 

Suur aitäh, et te ikka mu blogi loete - igaüks teist on mulle oluline. Väga kahju on, et glamboxi viimase postitusega seoses olen kaotanud 6 lugejat. Ma kahjuks olen selline "ütlen otse välja", nii et lipitsemist ja keerutamist te siit ei leia. Lähiajal luban kindlasti ühe giveaway teha - jälle ainult eestlastele, nii et olge valvel. ;) 

Aitäh!

4 comments:

 1. See vikerkaare värvides on tõeliselt kena, tahaks küll kunagi proovida kanda.
  Variant, mis sina välja pakkusid, on põhimõtteliselt tõesti sama ja näeb kena välja.
  Tekkis kohe huvi proovida, endal peaks kuskil kuldsed pärlikesed vedelema!

  ReplyDelete
 2. Aitäh, kindlasti proovi ja anna teada kuidas meeldis!

  ReplyDelete
 3. mulle tundub põnevam variant, kus vaid üks-kaks üksikut küünt oleks sellises tehnikas. mitte kõik :)

  ReplyDelete
 4. Urr päris cool! kindlasti tuleb proovida :)

  ReplyDelete