Sunday, April 22, 2012

Chitchat: Does your astral sign define your wardrobe?

Hello, beauties!

Today I discovered interesting article about your astral signs and closet in Estonian website buduaar.ee. I wanted to show you what they about Gemini, which is my sign.
So this article is in Estonian so I butchered the text and shortened it a bit, to bring out the key features.

Gemini (22nd May to 21st July)
- wardrobe for gemini is very versatile, because ther mood changes often and therefore they need to change their outfit accordingly, sometimes several times a day. 
- they don't prefer certain styles, because grow tired of the same things - outfit helps them to "born again"
- shopping: price is important, but if the shoes are really convenient and they like them- they will still buy those shoes, never regretting the buy.
- Gemini doesn't care about brands, most important is how the clothing item looks and feels on- does it fit nicely?
- Style: neutral, van wear anything from sprty outfits to jeans, jackets and shirts. Gemini loves layering!
- Colors: They might prefer violet, yellow or orange items.
- Accesories: jewelry made out of chains. 
- Makeup: Yellow is a good choice for eyeshadow color, because it is the color of happiness and helps to communicate. But gemini tend to wear cooler colors and don't love overly bright eyeshadows. Matte texture is preferable.
- Hair: Changes as often as their hectic minds. Radical changes and new haircuts is their thing.
- Brand: Alexander Mcqueen
Alexander Mcqueen boots - I would wear them! 

These seem to be extremely high for me, but I love the contrast in these shoes!
My comment:
I hate layers, I hate yellow color and I have never changed my outfit several times a day. I do like purple color and Alexander Mcqueen items (but ofc don't own any of them). I have made extreme changes with my hair - coloring them black, red, cutting them short for no reason etc. So not everything suggested in this article is correct, but it was defenenitely a fun Sunday night read. 

Thank you for reading!

In Estonian:
Leidsin just http://buduaar.ee lehelt põneva artikli, kus lahatakse iga tähemärgi esindaja stiili. Loomulikult oleks veel põnevam olnud, kui nad oleksid nt toonud näiteid kuulsustest, kes on tüüpilised ja nö vastavad kirjeldusele. 
Minu tähemärk on kaksikud, olen sündinud 27.mai. Kõigepealt siis buduaarist võetud tekst ning seejärel minu kommentaar. 


Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Kaksikute garderoob on väga mitmekülgne. Nende tuju on väga muutuv ja see tingib vajaduse muuta oma maskeeringut mitu korda päevas. Nad ei eelista üht kindlat stiili, sest tüdinevad sellest ruttu. Rõivastus paneb nad sisemiselt uuesti sündima, muudab nende rolli ja pakub vaheldust. Ostlemas käies kaaluvad Kaksikud alati, kas on nõus nõutud summat maksma, kuid kui ta leiab mõnusaimad sussid, mis iial tehtud on, ei kahetse ta nende ostmist kunagi. Teda ei huvita kuulsad rõivabrändid, olulisem on hoopis see, kuidas ese seljas tundub ja välja näeb. Kaksikute stiili iseloomustab neutraalsus. Tema riidekapis on esindatud sportlikud rõivad, kuid ka teksad, T-särgid ja kerged jakid. Kaksikute tähtkuju sümboliseerib mitmust – seega armastavad Kaksikud kanda riideid kihiti. 
Värvid: Kaksikute jaoks ei mängi rolli rõivaste värvitoon, kuid nad võiksid otsustada violetse, oranži või kollase kasuks.
Aksessuaarid: erinevad kettidest koosnevad ehted on Kaksikute parim valik. Nad on väga kiindunud ka käekottidesse ja kohvritesse.
Jumestus: heaks valikuks lauvärvitoonidest on Kaksikute jaoks kollane. See rõõmus värv mõjub tujutõstvalt ning aitab parandada mälu ja suhtlusoskust. Ise eelistavad nad aga valida jahedaid toone ega armasta kirkaid värve. Matt tekstuur on Kaksikute sõber.
Soeng: Kaksikute soengud vahelduvad kiirelt nagu nende heitlik loomus. Nad armastavad katsetada uusi lahendusi ja teha radikaalseid muutusi.
Bränd: Alexander McQueen

Kommentaar:
Ma ütleks, et kogu tekst kindlasti õige ei ole. Näiteks mu garderoobis on ainult üks kollane riideese ja üldiselt ma kõnnin sellest värvist kaarega mööda. Ma mitmekülgsuse koha pealt ei oska ka suurt midagi arvata.. ma ütleks, et pigem on mu stiil igav ja eelistan mitte silma paista. Riideid ma väga tihti ei osta ja kui ostan, siis pigem odavamaid - hetkel tõesti ei ole veel väga suurt võimalust valida. Ma väga tahaks teada, mida on mõeldud sportlike rõivaste all- kas tõesti päris kiledresse?! No neid mul pole küll ühtegi ja kohe kindlasti ei kannaks ma neid väljaspool trennisaali. 
Kui nüüd riiete kihti kandmisest rääkida, siis pigem on nii, et kui ma ka tahaks seda teha, siis väga ei oska ja mind tohutult häirib kui nt jope alt kampsuni serv paistab- päris tüütu kiiks või mis. 
Ehteid kannan ka minimaalselt ja ei ütleks, et väga eelistaks kette - pigem on hetkel südamelähedasemad lipsukesed ja nt väga kiftid on swarowski kivikestega kuldsed vihmavarjud (ebay leid, maksin vist u 1 $ nende eest! ). 
Soengute koha pealt pole ma väga ekstreemne inimene, aga kui teen muutuse, siis tavaliselt nö salaja, sest mulle meeldib inimesi šokeerida. Olen värvinud juukseid nii punaseks kui ka sinakasmustaks (seda isegi 2x). Hetkel kisub väga porganditooni poole jälle, aga punane on tõesti värv, mis vajab tihedat värskendamist ja ma ei tea, kas minu püsimatuse juures selleks aega leian. Aegajalt olen ka pealtnäha täiesti terved juuksed üsna lühikeseks lõiganud- lihtsalt nii väga hakkavad vahel katkised juukseotsad häirima. Täitsa võimalik, et ma näen tonti seal, kus seda pole, sest pole kunagi saanud negatiivseid kommentaare oma juuste kohta. Kas kellelgi on veel nii, et just alumise kihi juukseotsad hargnevad kaheksaks?(jah, ma ükskord lugesin kokku... )
Brändi kohta nii palju, et kindlasti on Alexander McQueen väga äge disainer, praegu käisin kohe ta kodulehte uudistamas ja neetidega kingi kannaks küll, aga u 250 € paari kingade eest, ükskõik kui kvaliteetsed nad on, on minule küll üle jõu käiv. Üldine looming aga mulle iseenesest meeldib, nii et pigem on selle punktiga täppi pandud - aga usun, et antud disainer meeldib ka teistele, olenemata tähtkujust. :D 

Loodan, et polnud väga igav lugemine ja kui soovite enda tähtkuju kohta rohkem teada saada, siis siin on link uuesti: http://buduaar.ee artiklile. 

Aitäh, et leidsite aega lugeda! 

1 comment: