Monday, April 16, 2012

FOTD: Candy pink

Hey, beauties!
Here is just a quick face of the day, that I did on last Thursday. I played around with Sleek´s Oh So Special palette, that I have neglected somewhat since I got it. Also I tried out Avon Ideal flawless foundation that pixiwoo sister´s have really liked- I promise to write a review if I have used it longer.
What I used:
Face: Avon Ideal Flawless invisible coverage foundation in Ivory (that is the lightest shade in their range!) Applied it with Sigma F 80 flat top kabuki brush.
ELF mineral blush in coral (still reaching for that one, elf UK, please restock my favorite blush!) Applied with ELF studio blush brush.
Eyebrows: NYX Eyebrow Cake powder in blonde (I used ELF studio small angled brush) + ELF Wet gloss & brow mascara
Eyes:
Eyeliner: Art Deco high precision eyeliner in black
Eyeprimer: Make up store tinted eyerpimer
Eyeshadows from Sleek Oh So Special palette. (Took this photo from the review of this palette)
Shades used: 
1. All over the lid: Pamper
2. In the outer corner: a little bit of Organza
3. In the crease: a mixture of Gift basket and Boxed
4. On the lower lashline: Gift basket
+ 2 eyeshadow brushes: ELF Eyeshadow C brush + Sigma E25 travel sized blending brush.
Mascara: Maybelline Falsies volume express (which has tried out and flkes and smudges on my lower lashline - I already bough a new one- GOSH Show me volume mascara)
Lips: I think I used Lumiere lipgloss in Frost bite or NYX Mega shine lipgloss in gold pink (I´m so sorry, I can´t remember which one).


  In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Üks kiire päevane meik, mille tegin eelmisel neljapäeval. Kasutasin selleks Sleeki Oh So Special paletti, kus on mõnusad pastelsed roosad segatuna igapäevasemate pruunidega. Katsetasin ka minu jaoks uut Avoni jumestuskreemi, mis peaks andma täiusliku jume, kuid samas jäädes ise märkamatuks. Kirjutan kindlasti selle kohta eraldi arvustuse. Katvus on tõesti hea ja nahal maskitunnet ka ei teki. Minul on kõige heledam toon nende valikust. Põskedel on mu igapäevane põsepuna ELFi mineraaltoodete hulgast- toonis Coral. ELF palun täienda oma varusid sellega, enne ma uut tellimust ei tee. 
Kulmude täitmiseks kasutasin NYXi kulmupuudri komplekti, mis mõeldud blondidele- jah, Eesti kartulikoorele sobivad blondidele mõeldud toonid. Kulmukarvad taltsutasin kõigi suure lemmiku ELFi wet gloss & brow mascaraga (haah, nimi hakkab juba pähe kuluma, varem pidin iga kord ELFi lefelt või pakendilt vaatama).
Lainerina kasutasin ArtDeco High Precision eyelinerit, see on mul kohe kindlasti paar kuud olnud ja ärakuivamise märke veel ei ilmuta õnneks. 
Ma tõesti ei mäleta mis toodet ma huultel kasutasin, aga igasugune heleroosa huuleläige sobib, kui soovite sarnast tulemust!
hehee.. vabandust väheste piltide eest, ma läksin hiljem natuke hoogu ja arendasin antud look´i veel edasi- rõhutades rohkem koopajoont, lisades tumepruuni silmapliiatsi limaskestale jne. Kui te VÄGA tahate võin seda tulemust ka näidata, aga nagu ütlesin, siis läksin tõesti veidi liiale ja mulle tegelikult nii tume meik ei sobi.
Kena kevadet ja rohkelt päikest!

3 comments:

  1. Ilus laineri joon. Jagad saladusi:)

    ReplyDelete
  2. Palju harjutamist on põhinipp, muud väga polegi. ;)

    ReplyDelete
  3. Ma tahaks küll seda tumedamat varianti ka huvi pärast näha :)

    ReplyDelete