Wednesday, April 18, 2012

Makeup Look Inspired by Hunger Games: District 4


Hey, beauties!
I am a big fan of the Hunger Games series and yesterday I decided to do my own series inspired by districts in Panem. So there is going to be a total of 14 looks - I counted the capitol as a separate district. Since I really wanted to do something colorful and defenitely out of my comfort zone- I wear blue eyeshadows very rarely, I started with District 4. This isn´t meant to be a wearable look, well at least I wouldn´t wear it out.

If you want to read more about District for go here, but basically every district has their own sepciality and for district 4 it is fishing and other edible marine life. So that explains the overusage of bright blue and sea green color. I even tried something more crazy, but I won´t post it here.

Eyeshadows are from 120 palette & MUA Immaculate palette. As a base I used NYX jumbo eye pencils in Pacific, milk and cobalt and NYX slide on pencil in Azure. In my lower lashline and waterline I used Make Up store´s eyepencil in Water Spring.
 I kept the rest of the face pretty simple and used a peach blush by Milani called Luminoso and NYX Mega shine lipgloss in Smokey look on my lips. 

Hahaa.. I look so young in this picture, actually I am already getting 24 in almost a month!  
I can´t promise you now when I will post the next look in this series, but it will come. And I truly hope that I can find inspiration to do all 14... 
Let me know what do you think of this look!
Thank you for reading!

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Tundub, et ei ole inimest, kes ei teaks Näljamängude triloogiat- olen kõik 3 raamatut läbi lugenud ja suur fänn. Väga palju on ilumaailmas sellest raamatust inspireeritud meike, kuna Panem on ju nii mugavalt jaotatud 13ks ringkonnaks ning on üks uhke pealinn, otsustasin teha ka oma seeria, kus saab kokku olema 14 meiki. Kuna täna oli mul tuju kasutada väga erksaid värve ja sinised on viimaste seas, mida üldse kasutan, otsustasin alustada 4 ringkonnaga, mille eripäraks on kalandus ja kõik merega seotu. Kohe kindlasti ei ole see meik, millega ma tänavale patseerima julgeks minna - tegemist on pigem fantaasiameigiga ning palun piltide vaatamisel ja kommenteerimisel ka sellega arvestada. Lauvärvid on pärit 120 tooniga paletist ja MUA Immaculate paletist, nende all kasutasin NYXi jumbo silmapliiatseid (toonid Pacific, Milk, veidi ka Cobalt), NYXi slide on silmapliiatsit toonis Azure ja alumisel ripsmejoonel ning limaskestal on Make up store´i Water Spring silmapliiats. Kindlasti annaks vunki juurde veel kunstiripsmed, aga ma olen ikka veel nende paigaldamisel käpard, nii et ei hakanud katsetama.
Põsed ja huuled otsustasin jätta pigem neutraalsemaks ja seega kasutasin virsikukarva põsepuna(Milani baked blush in Luminosos) ning huuleläiget(NYXi megashine huuleläige toonis smokey look). 
Ma hetkel ei julge lubada, millal täpselt ja mis ringkonna meik järgmisena tuleb, aga loodan väga, et ma leian endas piisavalt püsivust ja fantaasiat, et teieni tuua kõik 14 meiki.
Andke teada, mida sellest meigist arvate - minu meelest tuli päris hästi välja! :) 
Aitäh, et lugesite!


NB! Kõik, kes satuvad mu blogi lugema teiste blogide kaudu siis palun kasutage follow nuppu, oleksin teile väga tänulik ja kohe kindlasti luban suuremat loosi, kui mul 500 followeri täitub - tundub, et sellel aastal satub see enamvähem samasse aega mu sünnipäevaga, mis on mai lõpus. ;)

4 comments:

 1. THIS IS AMAZING!!! great job!!

  ReplyDelete
 2. FashionhypnotisedThursday, April 19, 2012

  You have a very beautiful blog with a lot of inspiring posts! I'd like to invite you to be my friend and follow each other:)

  ReplyDelete
 3. really pretty look! very wearable and beautiful at the same time! love it :)

  ReplyDelete