Friday, April 27, 2012

Makeup look inspired by Hunger Games: District 7


Hey, beauties!
May I present you, another look from my Hunger games series. A week ago I actually wore this look out, so yes a wearable look! I choose this eyelook to represent district 7. You can read about it here, but here is just a short description to give you some idea:
"This beautiful district is lush with trees, from which these citizens supply our lumber and paper. The people of District 7 are hardworking and down-to-earth."
So here is what I came up with: 
First of all I started with priming my eyelids, I used Make up store tinted eyeprimer.
Then I used NYX jumbo pencil in milk in the inner corners and on the browbone. NYX jumbo pencil in horse raddish all over the lid.
I used Lumiere eyepigments for this look. 
Charity in the inner corners and 1/3 of the eyelid.
Kindness on 2/3 of the eyelid, on the moving lid.
Envy in the outer corner and blended into the outer crease.
Sublime is my crease color.
Cream soda as a highlight on the brownbone
A little bit of envy on the lower lashline.
If you don't have these pigments you can try with anything similar, I think that Wet'n'wild comfort zone palette is great option for looks similar to this. 
Avon supershock eyeliner in Blackberry in the lower waterline.
Art deco high precision eyeliner for my bold eyeliner look and GOSH Show me volume mascara to make my lashes more noticeable.


What is on my face? 
- Foundation: Avon Ideal Flawless finish foundation in ivory
- ELF studio twinkle pink blush
- ELF studio warm bronzer as a contour
- ELF studio translucent powder to set my makeup
What is on my lips?
Well I started out with Make up store lipstick in Attitude, then I didn't like the color just like that and added NYX golden red lipgloss on top of it- this made my lips a little bit more red and darker. 

Make up looks inspired by Hunger games I have done so far:
1. District 4

What do you think of this look? Would you wear it out?

I have one question too, should I color my hair red? And if red, then how red - very bright primary or darker and more natural... I am quite lazy when it comes to my hair and red color needs refreshing quite often.

Thank you for reading!

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Lubasin paar päeva tagasi, et postitan järgmise Näljamängudest inspireeritud meigi. Siin see on! Seekord on tegemist 4 ringkonnaga, mida iseloomustavad paksud metsad ja sõbralik rahvas. Minu arvates on tegemist täiesti avalikkuses kantava meigiga- ma käisin sellega nimelt eelmisel reedel väljas ja sain päris mitu komplimenti. ;) 
Üritasin kasutada rohkem pigmente, mida ma muidu väga ei kasuta - ei, tegemist pole halbade toodetega, pressitud lauvärvid on lihtsalt mugavamad, kuna ei pudene nii palju. Nagu teate, siis on mul terve karbitäis Lumiere'i lauvärvi pigmente, kõik minisuuruses - mu meelest jätkub 1 grammist lauvärvist piisavalt kauaks. 
Kuidas saada "metsa-look"?
- alustasin silmameigist, kuna lahtised pulbrid kipuvad silma alla pudenema. 
- kõigepealt, nagu ikka silmameigi aluskreem. kasutasin make up store' i tinted varianti. 
- seejärel võtsin NYXi jumbo silmapliiatsid- milk(matt valge) silma sisenurka ja kulmuluule, hajuta näpuga ning horse raddish (heleroheline, läikiv) üle kogu liikuva lau. Hajutasin seda koopajooneni.
- Seejärel kandsin silma sisenurka ning 1/3 lau ulatuses tooni nimega Charity, mis on imearmas kuldne ja läikiv toon.
- Ülejäänud liikuva lau peale kandsin Kindness pigmenti, mis on mõnus heleroheline toon.
- Silma välisnurka rõhutasin Envy'ga ning koopajoonele kandsin Sublime'i.
- kulmuluu tahtsin jätta matiks ning seetõttu kasutasin Cream Soda pigmenti, mis on elevandiluukarva matt toon.
- alumisele ripsmejoonele väljastpoolt alustades: envy, kindness, charity.
- ripsmetušš on Gosh, show me volume ja lainer ikka Art Deco High precision. 
- näol on Avon ideal flawless jumestuskreem toonis ivory, ELFi studio seeria põsepuna toonis twinkle pink, päiksepuuder toonis Warm ning läbipaisted matistav puuder.
- huulte puhul alustasin Make up store'i huulepulgaga nende suvekollektsioonist ning kuna see toon polnud päris see, siis lisasin veel NYXi huuleläike toonis golden red (tegemist on siis round lipglossiga, mitte megashine variandiga).

Kui teil neid pigmente pole, siis valige lihtsalt midagi sarnast ;) Võite proovida nt Wet'n'wild comfort zone paletiga, mida peaks saama Seppälätest.
Küsiks teie nõu ka- mul on tekkinud salasoov värvida juuksed punaseks. Mis te arvate milline punane võiks mulle sobida ja kas see on üldse  hea mõte, kui ma olen üsna laisk juustevärvija. Punane värv ju tuhmub nii kiirelt. 


Aitäh, et leidsite aega lugeda!
Liis

6 comments:

 1. Punane ei ole üldse hea mõte! See tuhmub ja pleegib väga kiirelt ja pärast on seda juustest eemaldada üliraske. Ehk proovid lihtsalt juustele punakamat tooni anda mõne väljapestava värvi või hennaga?

  ReplyDelete
 2. mhm, võiks tõesti proovida hennat, kahjustab ka juukseid vähem :)

  ReplyDelete
 3. Henna ju suisa tugevdab ja ravib juukseid :) Ja kulub üsna ühtlaselt maha ka.

  ReplyDelete
 4. I like the fact that you used a brighter lip than the eyes - really makes the colors pop :) a really nice wearable look! :) x

  ReplyDelete
 5. Yes, I love this lipstick by make up store - so bright and summery! :D

  ReplyDelete
 6. Soovitan ka hennat, aga kasuta kindlasti kvaliteetset hennat, näiteks hennaserai oma, minu lemmik on Rajastani BAQ. Ja siit saab abi henna kasutamiseks: http://www.hennaforhair.com/freebooks/henna_estonia.pdf

  ReplyDelete