Monday, April 23, 2012

NOTD: OPI Designer... de better!

Hey, beauties!

Quick nail post for a change. This is OPI Designer de better, gorgeous metallic polish that was part of OPI the Muppets collection, which came out this winter. Pretty unique shade in my opinion, defenitely a stand out shade from that collection. I ordered this from ebay, and paid around 9 $ for it, can´t remember exactly. Unfortunately this was limited edition, but maybe you can find it somewhere. 
This is 2 coats and picture is taken in daylight, without flash.
I would describe this tone as a cold gold color with bronze glitters. This is similar to ORLY Luze polish, you can look at my swatches here.

That is all for today, because I have to study for tomorrow (a test in Finnish and practical work in Neurology).
Thank you for reading!In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Üks kiire postitus õppimise vahele (hehee homme on Soome keeles kontrolltöö ja neuroloogias akadeemiline haiguslugu). Laki ostsin tegelikult juba mitu kuud tagasi ebayst ja maksin ta eest u 9 $ + saatmine, nii et kindlasti ei olnud see just mu odavaim küünelakk. Hind oli kõrgem ka seetõttu, et tegemist on limiteeritud kollektsiooniga - tuli ta välja minu teada 2011 lõpus. Müüdi ka Eestis, Kaubamajas ja ILU poodides.
Tegemist on üsna erilise tooniga, kuna esmapilgul tundub järjekordne külma tooni kuldne lakk, kuid lähemal vaatamisel sisaldab see pisikesi pronskikarva glitterosakesi. Pilt on tehtud päevavalguses ja välguta, ning mu küüntel on 2 kihti lakki.
 Kui sarnased lakid meeldivad, julgen soovitada ka ORLY Luxe lakki, mille kohta näete postitust siin. 
Tänaseks kõik, lähiajal on tulemas Näljamängude 2.meik ;) Pildid on juba tehtud.
Aitäh, et leidsite aega lugemiseks!
Liis

5 comments:

 1. See on tõesti kena lakk, endal on mul see mini variandis :)

  ReplyDelete
 2. ka minul on see mini variandis, aga tekkis hoopis selline küsimus, et kas teil arstiõppes/praktikatel on erksad ja silmapaistvad küünelakid lubatud?

  ReplyDelete
 3. Nii üheselt öelda ei saa, et ta täiesti keelatud oleks- oleneb konkreetsest tsüklist, mis parasjagu käib. Üldiselt ma lakin oma küüsi nädalavahetuseti, siis ei ole kellelgi sellega ju probleemi! :)
  Usun, et neuroloogias keegi midagi väga ei ütleks- olen näinud kursaõdedel ka päris tumelillasid jms lakke. Kirurgias aga tõesti peavad olema küüned lühikesed ja lakivabad.
  On ka selliseid tsükleid, kus kuu aega istud ainult oma rühmaga laboris- seminarides, siis värvisin ka nädala sees.

  ReplyDelete
 4. Ma valisin muppetites kollektsioonist 2 lemmikut välja ja tellisin suured. Designer de better on väga ilus lakk, aga teine, mille ma tellisin: meep-meep-meep, on väga sarnane ühe Burlesque kollektsiooni lakiga, mis on tõesti mu lemmik ja mul oli see ainult minisuuruses. Kindlustasin oma tagala selle otsalõppemise suhtes.

  ReplyDelete