Saturday, April 14, 2012

NOTD: Revlon Whimsical & China Glaze For Audrey

Hey!

I managed to buy Whimsical from http://www.thetracefacephiles.com/blog sale and OMG is this pretty. When I got it I instantly wanted to pair it up with China Glaze For Audrey, which is my all time favorite nail polish. Unfortunately it has started to separate and become a little gloopy so I had to mix it up and add some thinner. Combination is just perfect, I can´t stop staring at my nails.

I also got Revlon Facets of Fuschia from her blog sale, but I already sold it, so I can´t show you that anymore. It was pretty and it really broke my heart to sell it, but I know that I don´t really wear dark polishes. I hope my friend is happy with her new polish. (Greetings to Urmeli!)
Anyway, here is the result.
I used 2 coats of For Audrey and 2 coats of Whimsical.


And here is a close up to show the pretty glitters in Whimsical. (the smallest glitters that reflect blue here seem to be the "bubbles" in real life :D )
What do you think of this combination?  Are you one of the beauty girls who love Revlon Whimsical?

Thank you for reading!

In Estonian:
Mul õnnestus ühelt blogimüügilt osta endale 2 Revloni haruldast lakki, ühte näete neist tänases postituses, see on Revlon Whimsical. Kuna Whimsical ise on oma olemuselt üsna kerge katvusega ja ma ei raatsi seda väga palju kulutada, siis kasutasin baasvärvina ühte oma lemmikutest- China Glaze For Audrey lakki. Minu meelest üliarmas ja kevadine kombinatsioon. Päriselus tunduks nagu lakk mullitaks veidi, kuid tegemist on tegelikult imeväikeste glitter osakestega, mis mingi nurga alt peegeldavad sinist või hõbedast tooni. 
Piltidel on kasutatud mõlemat lakki 2 kihti. Loomulikult kasutasin alus- ja pealislakki ka, aga pildile neid ei lisanud, usun et te olete neid varem ka näinud. 
Teine haruldus oli Revlon Facets of Fuschia, mis on imekena lakk, aga kuna minu jaoks on tegelikult mustal baasil lakk veidi liiga tume, siis müüsin selle ühele heale sõbrannale, kes sellesse esimest silmapilgust armus. (Tervitused, Urmelile! Ma tean küll et sa seda blogi vahel loed ;)) Mu süda tilkus verd, aga usun, et tema tunneb sellest lakist rohkem rõõmu.
Andke teada, mis te sellest kombinatsioonist arvate ja kas te kuulute ka nende hulka, kelle silmis on Revloni Whimsical lakk ülikena.
Aitäh, et lugesite!

2 comments: