Wednesday, April 25, 2012

Question Wednesday {Eyes Edition}

Hey, beauties!

I found question wednesday from MissL, you can read her answers here. Questions are really from Nykki´s Mane blog. This wednesday all questions were about eyes. So let´s get started.


1. What color are your eyes and if you could choose what color they were what color would that be?
My eyes are hazel I think, but they seem to be green in most of my pictures. I think hazel because around the pupil I have brown ring and outer edges are more gray. hmm any color, I think bright light blue eyes are pretty unique!
2. Bold Eyeliner, Light Eyeliner, or no eyeliner?
If I use it, then I usually go for a bold eyeliner look - not too thin and a bit winged.
3. What is your go to eye look?
In my daily makeup box I have Too Faced Romantic Eye palette and I use soulmates all over the lid, I do in the crease and for a little pop of color Cut the cake in the outer corners.
Something like this, but I used cut the cake all over the lid and First dance in the outer corners. You can see the eyeliner I like to do here too. :) 


4. What brand makes your favorite eyeshadows?
Urban Decay defenitely! I also like Too Faced eyeshadows, but texture wise - UD is better!
5. What are your must have eye products?
A good eyeshadow primer - I have make up store tinted one right now, trying to use it up, because I have NYX HD eyeprimer too.
Volumizing mascara- since my lashes are quite long, I really want the mascara to add some volume. 
Water-proof and long lasting eyeliner: doesn´t matter if it is a liquid or a pencil.


In Estonian
Hei, kaunitarid!
Leidsin ühe Eesti ilublogija: Miss L kaudu igakolmapäevased küsimused, päriselt välja mõtleb neid aga: Nykki´s Mane blog kirjutaja. (see on inglise keelne blogi).

1. Mis värvi on su silmad ja kui sa saaksid valida, mis värvi nad võiksid olla?
Mul on rohelised silmad (keskel pruun ring ja servad hallikamad). Tahaksin erksaid siniseid silmi.
2. Jõuline või peenike lainerijoon või üldse mitte?
No kui ma üldse laineriga viitsin jamada, siis ma leian, et mu lainerijoon on pigem jõulisem - keskmise paksusega ning veidi "flicked". 
3. Mis on su "go-to" silmameik?
Mu sagedamini kasutatavate asjade karbis on kanda kinnitanud Too Faced Romantic Eye palett, kus on mõnusalt sätendav hele toon, mida kasutan üle kogu lau (nimega soulmates) ning I do, mis on matt külm pruun, kannan tavaliselt koopajoonele. Vahel lisan ka cut the cake (külm lillakashall) või first dance (matt tumelilla) silma välisnurka. (ülevaltoodud pildil olen kasutanud siin nimetatud toone, aga üle lau on lihtsalt cut the cake, mitte soulmates). Lilla (ala)tooniga lauvärvid sobivad imehästi pruunide ja roheliste silmadega neiudele ;) 
Kindlasti lainer ja ka tihendav ripsmetušš. 
4. Mis firma lauvärvid on su lemmikud?
Urban Decay'le pole päris võrdväärset vastast minu meelest- lauvärvid on super pigmenteeritud, on mõnusa tekstuuriga ja püsivad kaua. Too Faced lauvärvid on head, aga just nö võisusest jääb puudu. Odavamatest firmadest soovitaks ka Wet'n' wildi palette, mul on olemas vanity, comfort zone ja sweet as candy (kõik nimed on klikitavad ja viivad teid vastava paleti ülevaate juurde ;) ). 
5. Milliste silmadele mõeldud toodeteta sa ei kujutaks oma elu ette?
Esimene, mida ma ka kõige sagedamini kasutan, on kindlasti tihendav ja tume ripsmetušš. Mul on muidu üsna pikad ripsmed, aga nad vajavad kindlasti tiheduse poolelt järeleaitamise tunde. 
Teiseks soovitan kõigil osta endale üks silmameigi aluskreem, tõesti jäävad värvid pealekandes erksamad ja püsivad kauem! Hetkel üritan põhja peale teha oma make up store'i praimerile, sest juba uued katsetamist vajavad tooted ootavad (nt NYD HD eyeprimer). 
Kolmandaks, üks hea pigmendiga kauapüsiv (veekindel) must lainer - pole vahet kas geel või vedelik või eelistad hoopis pliiatsit. Mina kasutan hetkel Art Deco High Precision silmalainerit, mis just mõni aeg tagasi toimunud osturallil ka allahinnatud oli- hetkel endale tagavara ei ostnud... täishind on 13-16€ olenevalt ostukohast, osturallilt sai 8€'ga. 


Minu meelest on sellised küsimused toredad ja aitavad muuta blogi isiklikumaks, kes ikka viitsib alati lauvärve ja küünelakke vahtida :D Kui olete ise blogija, siis ootan teie vastuseid postitusena- põnev on ju lugeda. Kui lihtsalt vastata tahate, palun - kommentaarid on avatud nagu alati :)
Jõudsin just öölaulupeolt tagasi ja mõtlesin, et postitan veel kolmapäeval :P


Aitäh, et leidsite aega lugemiseks!
Liis

5 comments:

 1. Mulle ka meeldib väga lauvärvide toonikombinatsioon sellel pildil, väga ilus! :)

  ReplyDelete
 2. Väga ilus meik, mulle meeldib:)
  PS! Headeril on Sul väga ilusad kõrvarõngad :)

  ReplyDelete
 3. Aitäh ja kõrvarõngad on ostetud expressionsist, märtsis- äkki need on isegi veel müügil :) Teisi värve oli ka!

  ReplyDelete