Monday, April 2, 2012

TAG: 7 deadly beauty sins + News

Hello, Beauties!

This isn´t April fools joke or anything. :) I just found a TAG in a blog form that I would like to do, I wasn't tagged by anyone. Actually this TAG has been around youtube world a few weeks now, so it is nothing new, but you haven't heard my answers.
All the mentioned products:


1.GREED: What is your most inexpensive beauty item? What is your most expensive?

Most inexpensive that I really use is  ELF wet gloss and brow mascara (£1.5)- it is just a clear gel that helps to keep my brow hair in place for the whole day.Most expensive has to be my NAKED palette by urban decay (£36)

2.WRATH: What beauty products do you have a love/hate relationship with? 
I love red lipstick on others, but I am afraid to wear it by myself - it gets everywhere, on teeth etc.
You can see here: NYX round lipstick in electra, Rimmel Kate lipstick in 01, ELF cheerful cherry. All are really similar, quite dark reds with blue undertones (makes the teeth look whiter ;) ).

What product has been the hardest to get?
Naked palette by urban decay - I got like half a year later from ebay.co.uk. 
3.GLUTTONY: What are your most delicious beauty products?
I don´t eat beauty products, but I think that the body shop body butters smell so yummy. I love NYX mega shine lipglosses scent too- mm cherry candy. :) Here shown are my favorite Beige(which is actually nice baby pink) and perfect red. 
4.SLOTH: What beauty product do you neglect, due to laziness?
Primer- I know that it would help my foundation stay on longer, but I just forget every single time to use it. 
Here shown: Lumene Matifying and retexturizing beauty base for oily/combination skin.
5.PRIDE: What beauty product gives you the most self confidence?
Black eyeliner - I love the winged look!
I love Art Deco High precision eyeliner- stays on well, the tip is actually a brush, not a felt tip, so it took some time to get used to this, but now I can work with it fine. 
6.LUST: What attributes do you find most attractive in the opposite sex?
Tall, brunette, hazel eyed- just like my boyfriend ;) But really I prefer the inside beauty more: good sense of humor, helping around house etc. Men and women should be equal in relationships. ;)
7.ENVY: What items would you most like to receive as a gift?
At the moment I am really hoping to get a DSLR as a birthday present - it would help me so much to take better photos for this blog. Also it has been a dream of mine for 8 years! I drool over canon 60d, but 600d would be fine also. :) This is really pricey, therefore, this is the only item that I really really want at the moment- I try to cut back on my beauty buys. 
Promised news:
I have my own bussiness cards now - I feel so professional. Actually I got them about 2 weeks ago(khmm, almost 2 months now), but I didn't find any other time to post it. 
I ordered them from vistaprint, was not that cheap(£10-49 for 250 cards + £4.99 for business card holder+ shipping £5.06 + VAT £3.90), because I didn't like the free options. Also I thought that it would be lovely to keep them in a special case, so I ordered engraved bussiness card holder too. 
Here is the real color combo: (I didn´t want every single person on the internet to know my (personal) phone number, so I hid it.) 

Here are the questions if you would like to do the TAG:
1. GREED: What is your most inexpensive beauty item? What is your most expensive?
2. WRATH: What beauty products do you have a love/hate relationship with? What product has been the hardest to get?
3. GLUTTONY: What are your most delicious beauty products?
4. SLOTH: What beauty product do you neglect, due to laziness?
5. PRIDE: What beauty product gives you the most self confidence?
6. LUST: What attributes do you find most attractive in the opposite sex?
7. ENVY: What items would you most like to receive as a gift?

Thank you for reading! In Estonian:

Tere, kaunitarid!

Täna siis järjekordne TAG, kuna mul hetkel millekski muuks aega pole - järjekordne eksam on tulemas neljapäeval, täna oli ka arvestus, mis läks suurepäraselt (ehk siis A ;) ). Antud küsimused ei ole midagi uut- see on ringelnud ilublogijate ja youtube´i ilugurude seas juba paar kuud, aga ehk on huvitav ka minu vastuseid lugeda. Oleksin varem juba publish nuppu vajutanud, aga mul oli tunne, et midagi on puudu- seega tegin paar pilti teile ka- no vähemalt neist asjadest, millest vastustes juttu tuleb. 

TAGi nimi on 7 iluga seotud surmapattu:
1. AHNUS: Mis on sinu kõige kallim ja odavaim ilutoode?
Kalleim on vaieldamatult Urban Decay Naked palett, aga see on ka oma hinda väärt- kaalusin kaua ostu ka ei kahetse!
Odavaim toode, mis on üsna hea ja mida ka iga kord kasutan kui meiki teen on ELFi wet gloss & brow mascara- olen kasutanud tegelikult mõlemat poolt kulmudel, nii et vahet pole et üks tegelikult ripsmetele mõeldud on.

2. RAEV: millise ilutooted sa armastad ja vihkad samaaegselt?
Punane huulepulk! Imekena teiste huultel, aga iga kord kui ma seda ise katsetan näen kahtlane välja, pluss kardan ka huulepulga sattumist hammastele.
Mille hankimisel oled näinud kõige rohkem vaeva?
Ikka seesama Naked palett on jõudnud minu poole kõige vaevalisemalt (sisemine võitlus hinna pärast + ajakulu).

3. APLUS: Milline on kõige isuäratavam ilutoode?
Ma arvan, et ma ühtegi toodet päris sööma ei hakka, aga kui tootel on puuviljalõhn, siis hakkavad küll neelud käima. Kehatoodetest on head The body shopi kehavõided, ilutoodetest mainiks ära NYX megashine huuleläiked- no nii hea kirsikommilõhn, mulle küll meeldib!

4. LAISKUS: Millist ilutoodet sa kipud pidevalt unustama laiskuse tõttu?
Näopõhja aluskreem- mul on täiesti olemas Lumene praimer ja iga kord ma teda küll ei kasuta. Õnneks mu uus rimmeli 25h lasting finish jumestuskreem püsib selletagi suurepäraselt peal.

5. UHKUS: Milline toode annab sulle enim enesekindlust?
Tugev must silmalainer annab kindlasti rohkelt Self confidence´i - kasutan hetkel selleks Art DEco high precision silmalainerit, millega harjumine võttis küll aega, kuna tegemist on tegelikult pintsliga, mitte markertüüpi laineriga, kuid nüüdseks on asi juba enamvähem käpas.

6. IHA: Mida hindad vastassoo juures kõige enam?
No hakkame välisest pihta- pikk, brünett, pruunikasrohelised silmad- te vist aimate kellest ma räägin. Pilti ma siiski siia lisama ei hakka. ;) Kui nüüd sisemisest poolest rääkida, siis peaks huumorimeel olema sarnane ja kodutööde jaotus võrdne - suhtes peab valitsema tasakaal. (kuigi tunnistan, et vahel kipu liigselt käsutama ja domineerima).

7. KADEDUS: Mida sa sooviksid kõige enam hetkel kingiks saada?
Kui päris aus olla, siis hetkel ei tundu ükski ilutoode ülimalt kättesaamatu ja ligitõmbav. Sooviksin hoopis vägaväga uut kaamerat - seekord siis ikka "päris" ehk digipeeglit. See on mu suur unistus olnud viimased 8 aastat - tegelesin gümnaasiumi ajal ka veidi loodusfotograafiaga. Silma on jäänud canon 60d, aga kuna see on üsna kallis, lepiks ma ka suurepäraselt algajatele mõeldud canon 600d´ga - sest mis seal salata, digipeeglite maailmas olengi ju alles algaja.

Loodan, et ei olnud väga igavad vastused ja kindlasti loeksin hea meelega ka teie vastuseid- kõik (ilu)blogijad, kes veel vastanud ei ole on automaatselt "kullid" nüüd. Hakkasin ju ükspäev mõtlema, et mis see TAG on, aga eks ta kullimäng ole - mäletate ju küll enda lapsepõlvest jooksumängu, kus teist puudutades sai ameti üle anda. :D

Kindlasti ootan kommentaaridesse ka arvamusi visiitkaartide kohta- kuidas teile meeldivad ja kas ühel blogijal peaks olema teie arvates visiitkaart või mitte.
Tahaks öelda kena kevadet, aga hetkel on küll Tartus maa valge- tore kevad küll eks?!

Tänan, et leidsite aega mu blogi lugeda!

1 comment:

  1. enter my international giveaway : http://eraumavezumagata.blogspot.pt/2012/04/review-and-giveaway-cutey.html

    ReplyDelete