Tuesday, May 29, 2012

Preview: New way to curl your lashes

Hey, beauties!

I wanted to show you one very interesting product by make up store. I belive that similar products are widely available in US or UK, but in Estonia this is the first time that I saw a different kind of eyelash curler. 
I guess that there isn't a girl who hasn't pinched their lid while curling lashes. With this kind of curler you just have to comb through your lashes - seems easier to curl lashes on your clients too. This is kind of pricey - in Estonia this costs 23.95€ (30$). 

Instead of buying this from make up store, I wanted yo look for cheaper alternatives - if I find anything, I will buy it and test how this kind of curler works. Basically the mechanism should be the same, right?

Let me know:
1. Have you tried this kind of curlers?
2. How did they work for you?

Thank you for reading!Hei, kaunitarid!
Tahtsin teile näidata uut tüüpi ripsmekoolutajat, millega Make up store on sellel kevadel välja tulnud. Tegemist on plastmassharjakesega isekuumeneva koolutajaga, mis töötab ühe pisikese patarei jõul. Kindlasti on sellisega mugavam koolutada ka klientide ripsmeid. 
Endale ma veel seda ostnud ei ole, kuna tegu on tõesti üsna kalli tootega, kui ma ei eksi maksis see 23.95 €. Võiks ju make up store'i toetada ja neilt selle osta, AGA tudenina otsin kohta kust siiski kokku hoida. Selle asemel üritan sarnase toote leida ebayst - tööpõhimõte peaks ju sama olema?! Ning kui leian, siis kindlasti jagan teiega ka oma kogemust. Teada on ju, et ilma ripsmeid koolutamata tušist maksimumi kätte ei saa - koolutatud-kurvikad ripsmed avavad väga kenasti pilgu.
Andke teada, kas olete sarnast koolutajat proovinud ja kuidas ta toimis!

Aitäh, et leidsite aega lugemiseks! 


3 comments:

  1. Eestis on saadaval taoline näiteks siit e-poest:
    http://www.beautyshop.ee/ee/glamlashes/lisatarvikud/glamlashes-ripsmete-termokoolutaja.html

    ReplyDelete
  2. Koolitusel olen ja tõesti koolutas :) Endal on väga kooldus ripsmed, seega endal ei ole vajadust.

    ReplyDelete