Saturday, May 26, 2012

Review: ArtDeco High Precision Eyeliner

Hey, beauties!
Today I am reviewing ARTDECO high precision eyeliner for you - it happens to me my favorite at the moment. I can't remembe rexaclty when I bought it, but it defenitely was more than 5 months ago. Artdeco claims this to be a long lasting, intense black liquid liner and I have to agree with them. I haven't had any problems with it flaking off or smearing - stays on really well all day long. I haven't tried a whole bunch of artdeco products, but the ones I have, I have loved. I have tried artdeco eyeshadow base and it worked ok, but I didn't like that it came in a jar, so you had to stick your finger in to get the product out, a bit unhygenic. 


In Estonia we can buy Artdeco in Kaubamaja, ILU and in Rosalind - this liner comes in a pen form and contains 0.55ml of product. Instead of your regular felt tip, it has innovative brush as they call it - this is made up of bunch of fine synthetic fibres. Brush is one of the reaseons, why I didn't love this product at first - it bends! so it took me some time to get used to it. Also I haven´t been able to make too thin lines with it, because the very end of the brush seems to be too dry. This doesn't bother me too much, because I like my eyeliner bold. You can change the thickness of the liner by applying more or less pressure. 

As far as the color goes, this is truly intense black color. It isn't totally matte, more shiny black in my opinion. 


This is kind of expensive product, normal price is around 15€ (about 20$). 
Please note that this product isn't suitable for contact lens wearers - I think that it might irritate your eyes, but I really don't know the exact reason. If you have sensitive eyes, this might suit you - it is perfume free. 
Another thing to remember is to keep the brush side down when storing it - otherwise it might dry out. I looked at my blog archive and seems like the first time I used it was in December, and only now I have beginning to feel that I need a new one - so it defenitely would last you for 6 months (what is also the expiration date on the package). 
Here is one link, where to get it when you live in UK Beautybay.com - this is 2x more expensive here, than it is in Estonia, so I feel sorry for you. 

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Täna räägiks teile veel ühest mu suurest lemmikust, avastasin selle tänu Margitile - ta ühes oma videos kiitis seda. Tegemist on ArtDeco kauapüsiva laineriga(ARTDECO High precision eyeliner), mille ostsin juba detsembris. Toote kirjelduses on lubatud intensiivset musta pigmenti, kauapüsivat tulemust ning täpsust. Täpsus tuleneb uuest otsakesest- tegemist pole tavalise markeri tüüpi laineriga. Nimelt, on tegemist uuendusliku harjakesega, mis koosneb peenikestest sünteetilistest kiududest. Sellega harjumine võttis aega, seega alguses ma sellest lainerist vaimustuses ei olnud.
Ka  praegu on otsaga tegelikult veidi probleeme- üliüli peenikest joont sellega ikkagi teha ei saa, kuna siis jääb pigment laiguliselt/liiga vähe. Kuna aga ma nagunii armastan julgemat lainerit, siis ma ei aja taga 1-2mm joont ja see mind ei häiri. Üldiselt saab joone paksust reguleerida surve muutmisega. Kuna hari on painduv, siis nt vasakule silmale saan ma lainerijoone tegemisega paari sekundiga hakkama - kuidagi nii õige nurga all on hari.
Püsivusega pole mul kordagi probleeme olnud- ei hakka pudenema ja ei lähe laiali. Kasutan seda ainult ülemisel ripsmejoonel, nii et ei tea, kuidas ta all käituks- seal on ju ikka veidi vesisem-rasusem-kortsulisem. Eemaldamine ei ole ka keeruline- kasutan bioderma sensibio mitsellaarset vett selleks. Tuleb lihtsalt vatipadjakest paarkümmend sekundit peal hoida ja siis õrnalt silmameik ära pühkida. Ärge silmi hõõruge- see on kiirtee kortsudeni. Tean, tean, olen ka ise seda viga teinud...
Toode on mul olnud juba 6 kuud ja siiani ei ole ta veel ära kuivanud, kuigi kasutan teda üsna tihti - pea iga kord kui ennast meigin. Soovitan hoida sellist laadi "markereid" otsaga allapoole- siis ei kuiva hari ära. On küll vahe sees, ausalt - hoidsin enda oma alguses suvaliselt meigikotis ja nüüd viimased 2 kuud korralikult topsis, ots allpool. Ega ta väga kaua enam ei kesta, aga ka nö säilivusaeg saab varsti läbi, nii et olekski aeg uus osta. Ei tea, kas ostan sama toote, aga seda rohkem sellepärast, et ilublogijana tahan ju pidevalt uusi asju proovida - toode ise on suurepärane.
Toode ei sobi kontaktläätsede kandjatele- ma ei ole uurinud täpselt miks, nii et kui te väga proovida tahate, siis ainult omal vastutusel, eks?! Plussina tooksin ära selle, et peaks sobima ka tundlike silmadega neiudele, kuna tegemist on parfüümivaba tootega ja nagu teada, siis parfüümi nime alla võib koondada väga erinevaid kemikaale - üks mure vähem. ;)
Osta saab Kaubamajast, ILU poodidest ning rosalindist - viimasest saab neid ka internetivahendusel osta. Hind jääb 13-15€ ringi - nii et pole küll kõige odavam toode, aga vähemalt ei pea me selle eest maksma 32€ (beautybay's nimelt maksab see nii palju, ma muud kohta ei leidnud, kust rahvusvahelised kaunitarid seda osta saaksid).

MUU JUTT!
Homme on mul sünnipäev ja sellel puhul vast postitan lihtsalt mõned pildid, mille oma uue kaameraga juba teinud olen - oodake palju lemmikloomi ning lilli :D Valisin siis ikkagi Canon 600D, sest 60D oli tunduvalt kallim. 

2 comments:

  1. See on mu lemmiklainer, olen juba 2tk ostnud ja ostan ka edaspidi! Tõsi, kallis ta on, aga minu puhul näiteks peab ta keskmiselt pool aastat kuni aasta. See on jah jama, et ots kipub ära kuivama, aga ma olen seda natuke ise veega niisutanud ja teeb asja paremaks küll, siis saab ka väga peeniekse vaevumärgatava lainerijoone ka teha. Selline ülipeen jooneke + ripsmetušš teeb tegelikult silmad palju rohkem "avatuks", "säravamaks" või kuidas iganes keegi tahab.

    ReplyDelete
  2. Proovisin täna otsa märjaks teha- tõesti pealekandmine läks libedamalt aga samas muutus lainer ka nö lahjemaks ehk ei katnud enam nii tumedalt kui enne. Äkki oleks aeg tõesti lihtsalt uus osta :D

    ReplyDelete