Thursday, May 10, 2012

Review: Too Faced Romantic Eye Palette

Hey, beauties!

Today I am revieving my most used palette, I know that there are already a ton of reviews about it, but I would like to add mine. I purchased Too faced romantic eye palette in november and if I want to wear a subtle eye, this is my go-to palette. It is kind of pricey at 36$, but you do get almost 12 grams of product - bigger shadows are quite a lot of product. All these shadows are cool-toned, so if you are a pale beauty this palette is great for you! Palette is nice sized, a little bigger than the palm of my hand- so great size for travelling. I do love that the shades that you are supposed to use more according the cards are larger, so you won´t run out of them too soon.


This palette contains 9 pretty eyeshadows and they are sorted ito 3 rows: pictures are taken in daylight without flash and bottom row is with a primer.

1. Day:

a) Soulmates,"shimmering nectar": shimmery ivory color, perfect for all over the lid. My favorite from this palette.
b) I do, "smokey taupe": matte lavenderish taupe, I use it in my crease. This is the third most used shade.
c) Un-Veil, "smoldering coal": dark brown matte shadow, great for defyning the crease

2. Classic

a) Kiss the pride, "pink petal": matte baby pink
b) Cut the cake, "heathered mist": shimmery light lavendar. My second favorite.
c) First Dance, "midnight orchid": deep matte purple.

3. Fashion

a) Bouquet toss, "baby´s breath": matte light cream, my skintone but better shade
b) Honeymoon, "gilded fern": shimmery antique gold, has too much fallout for my liking. This is my least favorite from this palette.
c) Ever after, "spicy chocolate": shimmery dark bronze

Since all the names are wedding related I belive the main target group is brides - all the colors are really soft and pretty. Nice pigmentation and color selection - great that it isn´t yet another naked/neutral palette. I have green eyes as the model on the lid, but I do belive that colors like these will suit everyone.
BONUS:
I did the Classic look from the cards/tutorials that came with this palette:

And here is the Fashion look:

Shadows last all day with a primer and they don´t crease.
Do you have this palette? What is you favorite combination?
Thank you for reading!


In Estonian:
Järjekordne "mõttetu" lauvärvide arvustus, nagu viimati eesti blogijate grupi arutelus selgus, aga kuna tegu on mu lemmik paletiga, mida kasutan ka kõige rohkem, siis on veidi juttu ka selle kohta lubatud, eks? See on siia kirjutatud lihtsalt irooniana, kuna tegu on siiski ilublogiga, mis kuulub mulle, siis kirjutan kõigest millest soovin ;) 
Igatahes on tegu Too Faced paletiga, millel nimeks Romantic eye. Ostsin selle juba novembris, ILU poest soodushinnaga ja maksis ta siis vist 27€(täishind on äkki 32€, pead ei anna). 
Kindlasti olete näinud seda paletti ka mu FOTD´des. Igathes on tegu suurepärase paletiga neile, kes tahavad küll tagasihoidlikku meiki aga eelistaks kasutada midagi põnevamat kui klassikalisi pruune, beeže või kuldseid toone. 
Minu lemmikud, mida kasutan väga tihti on Soulmates(sädelev kreemjas valge) ja I do (lillaka alatooniga hallikaspruun), vahel lisan ka lau välisnurka tooni Cut the cake. Kui tahan kulmuluule matti värvi, siis sobib selleks ideaalselt Bouquet toss. Kõige vähem on kasutust leidnud alumise rea Honeymoon(armas kuldne, aga pudiseb palju + naked paleti half baked meeldib mulle rohkem) ning Ever after (sädelev tumepruun toon, millele leiab ka asenduse naked paletist). Kui juba sellest rääkida, siis ma võin öelda, et Romantic eye ja naked on piisavalt erinevad, et omada mõlemat paletti. Kuna 9st värvist 3 on lillaka alatooniga, siis soovitan seda paletti eelkõige pruunide ning roheliste silmade omanikele- vastandvärvid toovad silmavärvi kenasti esile. 
Näited nahal- 3 kaupa tehtud pildid on tehtud päevavalguses, välguta ning alumine näide on praimeriga. Kõik värvi koos pilt on tehtud lambivalgel, välguga. 
Laul püsivad need värvid suurepäraselt, olen kasutanud make up store´i tinted eyerpimerit nende all.
Pakend on täpselt paraja suurusega ja mugavalt avatav - tuleb lihtsalt rohelisest jupikesest suunaga ette-üles tõmmata ja magnet vabastab kaane. Kuigi pakend on papist pole ta 6 kuuga märkimisväärselt kulunud ja tundub, et toodet ennast on ka piisavalt, et jätkuks vähemalt 2 aastaks. Rääkides kogustest, siis suuremad lauvärvid on 1.9g ja pisemad 1g. 
On keegi veel sama paletti proovinud või mõndasid teisi too faced´i lauvärve? Ma saan aru kui ei ole, ka mina mõtlesin pikalt, kas see investeering tasub ennast ära, kuna tegu on siiski nö high-end hinnaga minu jaoks. Ma olen väga õnnelik, et Eestis meigibrändide valik järjest laieneb ja too faced üks neist on. :)
Aitäh, et lugesite!

9 comments:

 1. Minu meelest küll lauvärvide arvutused mõttetud ei ole nii, et väga hea arvustus ning väga kenad look´id :)

  ReplyDelete
 2. Thanks for the review. I wanna try this palette!

  ReplyDelete
 3. Minu meelest on ka see üks igati kasulik postitus :) V.a muidugi fakt, et mul on tunne, et mul on ka seda paletti vaja :D

  ReplyDelete
 4. You´re welcome! Defenitely worth to try! Thank you for your comment!

  ReplyDelete
 5. heheee.. aitäh kommentaari eest ja õnneks on see piiramatu väljalase, nii et pole kartust, et raha kogudes kõik otsa saaks :)

  ReplyDelete
 6. Found this really useful, looking to buy this for my green eyed sister xx :-)

  ReplyDelete