Monday, June 11, 2012

Collaboration: FOTD with Delisious D

Hey, beauties!

Last Thursdy I did a collaboration with a fellow beauty blogger from Tartu. Meet Delis, gorgeous redhead. If you are interested to see what makeup look she did on me, then check out her blogpost here. 
 Products used: 
I used her foundation and concealer (Bourjois Healthy mix), I used ELF translucent matifying powder to set the base. For filling in the eyebrows I used just dark brown eyeshadow.
Eyes:
I started with priming the lids with ELF mineral primer, then added NYX jumbo pencil in sparkle green on the moving lid (blend it with a synthetic brush, bring it to the crease).
Then I took ELF C eyeshadow brush and mixed 2 teal eyeshadows, applied them on top of the NYX pencil. After that Sigma E25 blending brush and pink eyeshadow, applied the color in  the crease. Then took pencil brush and added purple eyeshadow where pink and teal met.
For lower lashline I took NYX slide on pencil in pretty violet, set it with a bit of purple and pink on the pencil brush.  For inner corner and on browbone I used Soulmates eyeshadow from Too faced romantic eye palette.

Hehee.. my first attempt at doing face charts. Eyeshadows act so differently on paper, but this really helped me to be organized and to do everything step by step on Delis.

In Estonian:
Hei, kaunitarid!
Vahelduseks üks teistmoodi postitus. Eelmisel neljapäeval sain kokku särtsaka ilublogija Delisega, kes on ka tartlane. Leppisime kokku, et teeme üksteisele meigi - mingeid piire polnud ette antud. Seda, millise meigi tema minule tegi, saate lugeda juba tema blogist. 
Enda elu lihtsustamiseks otsustasin nn facecharti teha - muidu kipun ma liiga laiali valguma kui midagi teen, super hea joonistaja pole ma aga kunagi olnud.... See oli mu esimene, nii et andke andeks, et nii imelik tuli - meigivahendid käituvad ju paberil hoopis teisiti. nn valmis nägu ma kasutada ei tahtnud, mine meelest on nende peal näokuju alati nii kitsas ja ebaloomulik. heh, mitte et minu oma ka naturaalsusega hiilgaks.
Huuled tegin kohapeal ikkagi erksamad, tundus õigem, kuigi üldiselt soovitatakse valida kas silmad või huuled, mitte mõlemaid rõhutada. Facechartil on Make up storei huulepliiats Fairytale dream ja huulepulk Airy Fairy Rimmel´ilt. Valmis meigiga piltidel on NYXi huulepliiats Dolly pink ja NYX round lipstick toonis Louisiana. 
Palun arvestage, et meike olen teistele teinud vähem kui kahel käel sõrmi - kindlasti on arenguruumi.   Meigiga jäin ise rahule, aega ka ei kulunud tohutult palju (30min vast, kuigi me aega ei võtnud). Järjest enam kinnistub ka mõte, et võiksin ju seda kuskil õppida. :) 
Andke teada, mis te meigist arvate. Suur aitäh, et lugesite!
PS! Kui keegi väga väga meiki tahab minult, siis võite kirjutada beautyfromliz@gmail.com. Liigun nii Tallinnas kui Tartus. 

No comments:

Post a Comment