Thursday, June 21, 2012

Review: MaXfactor Max Effect Mini Nail Polish

Hey, beauties!

Today I am showing you some Max Factor Max Effect mini nailpolishes that are now available in Estonia. Olny one of the colors are really spring-summer color, but I really wanted to get Fantasy Fire, because it has received so much hype on the internet. FF is very sheer so I suggest you use dark matte cream polish as a base color. Meteorite just seemed cool color to wear - I have been into darker metallic colors lately. This requires 1-2 coats for full opacity. Cool Jade is only summer appropriate color that I picked up - who doesn't love mint this season?! A little thick formulation that needs only 1 coat for full opacity. 
At the moment I can't say how well they will wear on my nails, this is just swatches post for now. I am going to update it later... 
It doesn't say on the bottle how much product you actually get, but I make a guess and say 3.75ml and it costs 5.4€ in Estonia, which is a bit much for so tiny polish. For comparison, regular sized china glaze polish (14ml) costs 7.10€ when you buy it from the most expensive place. If you buy it from beautypro, then it is around 5.5€. 

Hei, kaunitarid!

Täna näitaksin teile kolme Max factor max effect minisuuruses lakki. Maxfactori lakid on Eesti turul nö uustulnukad - mul on hea meel, et kaubavalik üha laieneb. 
Kogust pole peale märgitud, aga silma järgi pakuks, et 5.4€ eest saab u 3.75ml lakki. Hind on tegelikult natuke kõrge nii väikse koguse kohta...
Fantasy fire, kuna see lakk on blogi- ja youtube´i maastikul saanud väga palju kiidusõnu. No vaadake milline värvide mäng! Fantasy Fire on neist lakkidest kõige halvema katvusega, seega soovitan all kasutada kreemjat tumedamat lakki- kasutasin tumelillat. 
Meteorite on lihtsalt lahe lakk, sest mulle on viimasel ajal tumedad metalliktoonid meeldima hakanud. Seda on swatchidel 2 kihti. Meteorite ja Fantasy Fire on Max factori 2011a sügiskollektsiooni lakid. 
Ainuke klassikaline kevadsuvine toon on Cool Jade, mis on imekena mündiroheline- selle kevade kuumim toon. Just, roheline, sest nn Tiffany blue toonist on ta kindlasti rohekam. Cool Jade on paksemapoolne lakk, mille puhul võiks piisata isegi ühest kihist. 
Kokku on Eestis saadaval 15 lakki, leiate need näiteks Solarise Dolce Vita parfümeeriapoest. 
Seda kuidas nad küüntel vastu peavad ma veel ei tea, aga kui olen nad ära katsetanud, siis kirjutan sellest kindlasti ka siin. 
Aitäh, et lugesite!9 comments:

 1. Kenad tooni :) Ise ma polegi veel nende ostmiseni jõudnud ja muidugi suurust arvestades on nad ka päris kallid :S

  ReplyDelete
 2. Ma olen Fantasy Fire't nii kaua aega tahtnud. Kust sul õnnestus need osta?

  ReplyDelete
 3. Koht on ju postituses kirjas: Solarise Dolce Vita parfümeeria pood. Fantasy fire on üks 15st toonist, mis Eestis müügil ;)

  ReplyDelete
 4. Ah, vabandust. Ma olin ilmselgelt piltidelt liialt vaimustuses, ja ei märganud seda lauset. :P Ega sa neid Tartus kuskil näinud pole juhtumisi?

  ReplyDelete
 5. Hei! Käisin nüüd Lõunakas vaatamas ja ideaalkosmeetikas olid Max factori lakid olemas. ;) Kõik 15 tooni. Hind oli 5.45 €

  ReplyDelete
 6. Meteorite on väga cool toon - kahju ainult, et lakk nõnda kallis. Loodan, et aja jooksul tuleb odavamaid koopiaid ka (või originaali hind langeb veidi) :)

  ReplyDelete
 7. Mul on Cool Jade ja Fantasy Fire, mis on mõlemad imeilusad küünelakid :)

  ReplyDelete
 8. Kas sul on veel mõned toonid või tõesti on meie maitsed nii kattuvad?! :D

  ReplyDelete
 9. Suured tänud! Seangi sammud siis vast sinnakanti homme. :)

  ReplyDelete