Sunday, July 15, 2012

FOTD: 11th July + Make up store Club Night

Hey, beauties!

Last Wednesday I went to Make up store club night called "In the name of sun" and this is makeup that I wore then. I did it literally in 15 minutes and totally forgot to fill in my brows. :oops:

Product List:
Lumiere mineral foundation in Meidum Beige
ELF Studio Warm bronzer
Milani Luminoso baked blush
Make up store Eye primer in tinted
Make up Geek eyeshadows in Shimma shimma(inner corner) and Glamorous (all over the lid)
In the crease: UD smog and dark horse mixed
Under the lower lashline: UD Smog
Clinique High Impact Mascara
Avon Super Shock eyeliner in blackberry on upper lashline
Lips: for actual event I wore Make up store Amaryllis lipgloss (from their spring Ethnic collection)
but on outside pictures I wore NYX Mega shine lipgloss in smokey look

  

Close up of the eyes: as you can see I went for bronzy look on the eyes too. And no, this isn´t sloppy eyeshadow application in outer corners, it is just my skin - hyperpigmentation there.. YSL touche eclat isn´t enought to cover it completely. / Meik lähemalt- silma välisnurkades ei ole lauvärv, vaid seal on tegu hüperpigmentatsiooniga, mida YSL Touche Eclat siiski 3h hiljem enam täielikult varjata ei suutnud. Meigipildid tegin PÄRAST klubiõhtut koju jõudes.

Bonus: some photos from Club night. I didn´t take any photos of people, sorry. / Mõned fotod Make up store´i klubiõhtust "In the name of Sun"

Summer 2012 Collection: Coral
Make up store products that were in the center of attention that night. Of course bronzer for those who don´t have time to tan or just want a healthy glow. Tube of protect and prime, that is primer which contains SPF 15, so it moisturizes, protects the skin from sun and is a great base for your foundation. 


Any beauty night isn´t complete without some wine and snacks. 


I bought only one thing altough they had their summer sale and some products were 50-70% off. Make up store club members got an extra discount of 20%. I purchased one eyeshadow called powdery nut, only because when I touched it in store it was extremely soft and pigmented, I payed 9.60€ for it. 

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!
Käisin neljapäeval, 11.juulil Make up store´i päikesetoodetele pühendatud klubiõhtul. Klubiõhtud on mõeldud kõigile make up store´i kliendikaardi omanikele, üritused ilmuvad tavaliselt nende Facebooki lehtedele. Eestis on 3 poodi: 2 tk neist Tallinna kesklinnas(Solaris + Pärnu mnt eraldi asetsev pood) ning üks Tartus (Tasku keskuses). Olen varasemalt klubiõhtul käinud kõigis kolmes ning võin öelda, et parim õhtu on olnud Pärnu mnt poes- tõenäoliselt seetõttu, et seal on kohal rohkem personali ning seekordsel õhtul oli kohal lausa tippklassi meigikunstnik  Nagu ikka toimus väike "loeng" 2 väljapandud toote kohta, milleks seekord olid päikesepuuder ning prime&protect kreem, mis sisaldab endas nii meigialuskreemi kui ka päikesekaitset. Rohkem pilte näete MUS´i kodulehelt siit.
Meigi tegin konkreetselt 15 minutiga ning nagu piltidelt aimata võite, siis juhtus väike äpardus, nimelt unustasin ome kulme lauvärviga täita. Muidu poleks hullu, aga kui ikkagi nn täismeik teha ja kulmud loomulikuks jätta, siis on minu meelest tulemus veidi poolik. 
Toodete nimekirja leiate ülevalt, seda tõlkima ei hakka.
Piltidega pole ise veel 100% rahul ja uus kaamera nõuab kindlasti harjumist- 1,5 kuuga veel profiks ei saa. Eelmise kaameraga oli blogi jaoks pilte palju lihtsam teha.... aga praegu on ta juba uue omaniku käes.
Aitäh, et lugesite ja ma loodan, et ilmad lähevad ilusamaks, nii et kõik, kellel on puhkus, saaksid ikkagi seda nautida! Kui ise olete kunagi klubiõhtule sattunud, siis loomulikult ootan teie arvamusi kommentaaridesse. 

3 comments:

  1. Huvi pärast küsin, et kas sa ka üldse vastad gmaili kirjadele? :P

    ReplyDelete
  2. Siiani olen küll kõigile vastanud, sinult ma kirja saanud pole, kontrollisin kohe üle. :P Kui sa mõtled mu blogi emaili.

    ReplyDelete
  3. Mulle ka näiteks pole vastanud :P

    ReplyDelete