Thursday, July 19, 2012

NOTD: China Glaze Surfin´ for boys

 Hey, beauties!

Do you like neons, but are not brave enough to wear neon clothing? Then you can follow the neon trend with your nailpolishes. Surfin for boys is part of China Glaze Summer Neons Collection. It has great formula, on these photos I have 2 coats on. I love that this polish isn´t creme finish, but it has ultra- fine pinkish shimmer to it. This shimmer is the reason why I think this polish is quite unique! It isn´t exactly your life-vest orange thanks to pink factor. About staying time- 3-4 days just like any other nail polish on my nails.
I bought mine from Beautypro for 3.4€- that is the company that imports China Glaze to Estonia. You can get it from Kaubamaja, but China Glaze polishes cost almost twice as much there, last time when I checked they were 7.1 € which is crazy expensive. I have it one my toes too, it has been there for almost 2 weeks now and it looks pretty good. 
First picture on the left from this photo mash up is taken in daylight, without flash.
And this is how it looks like in artifical light, with flash.
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Ma usun, et väga palju on kursis moega, seega teavad, et neoonvärvid tegid sellel suvel suure comebacki. Kui pole tahtmist või julgust neoontoonides rõivastuses rokkida, võib oma outfitile särtsu lisada hoopis neeonkarva küünelakiga. Ülejäänud outfit võiks siiski jääda samasse värviperekonda, sest muidu on antud toon ehk liiga silmapaistev.
Tooni nimi on Surfin for boys ja see kuulub China glaze´i suvisesse kollektsiooni. Küüntel püsis see ilusti 3-4 päeva, mis on minu puhul täiesti keskmine aeg. Varvastel olen seda lakki kandnud juba pea 2 nädalat ja vahetamiseks pole veel põhjust. Ülevalolevatel piltidel on küüntel 2 lakikihti, pealekandmine oli mugav, kuna lakk on hea koostisega. Tegemist pole kreemja tooniga, vaid see sisalda roosakaid-lillakaid imepeenikesi sädelusi, mis minu silmis teevadki selle eriliseks. Ei ole tegemist lihtsalt oranži töövesti tooniga.
Ülemisel pildil näete milline näeb lakk välja päevavalguses ning alumine pilt on tehtud lambivalguses ja välguga- selles valguses tuli kenasti välja roosa sädelus.
Mis te arvate neoonvärvi lakkidest? Kas te ise kannaksite neid? On teil mõni lemmiktoon? 
Aitäh, et lugesite!

No comments:

Post a Comment