Friday, July 6, 2012

Review: NYX 10 color eyeshadow palettes in Smokey eye and Velvet Rope

Hey, beauties!

Just a quick swatch post of NYX eyeshadows, these were among the first products that I reviewed: smokey eyes and velvet rope, but since I have a new camera now, I felt an urge to take better pictures of them.
These palettes have gotten some love, you can see which shades I have used more than others.

Swatches are done on BARE skin, pictures are taken in daylight without flash. NYX 10 pan eyeshadow palettes cost 10$ on NYXcosmetics.com and you can see the color selection from there too. These eyeshadows are cruelty free and hypoallergenic.
First up: Smokey eyes palette

Nice selection of gray, brown, taupe, silver - amazing palette for anyone who wants to create darker smokey eye. All colors are nicely pigmented. Must have!


Second: Velvet Rope

Velvet rope is nice palette if you love purples and pinks. Matte eyeshadows are not super pigmented and there are 3 shades that contain glitter - fortunately they don´t transfer on the eye that much. Pretty variety of shades, but I am not so sure if I would buy this one again.


Although I have had both palettes over a year, I am not planning to throw these out just yet - I still use & love them!

Have you tried NYX 10 color eyeshadow palettes? What do you think about them? 

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!


Täna siis kiire lauvärvide teemaline postitus - need NYXi paletid on mul olnud juba üle aasta, aga kuna nad olid ka praktiliselt esimesed tooted, mida ma blogis arvustasin, siis ilmselgelt ei olnud ma pildistamises veel nii osav ning seega otsustasin neid uuesti swatchida, kui sain uue kaamera. 
Kõigepealt räägiksin Smokey eye paletist, mis on ülimõnus palett kõigile, kes suitsusilma armastavad kanda. Hea valik halle, pruune, hõbedasi toone ning värvivalikust ei puudu ka matt must. Kõik toonid on paleti hinda arvestades hea pigmendiga - swatchid on tehtud paljale nahale, ilma aluskreemita. Vana postitus selle paleti kohta on siin. Meikides olen seda ka korduvalt kasutanud nt siin

Teine palett on Velvet Rope - valisin selle paleti, kuna lisaks neutraalsetele toonidele meeldib mulle kanda lillakaid lauvärve, mis toovad rohelise ja pruuni silmavärvi eriti ilusti esile. See palett nii super pole, kuna matid lauvärvid pole väga hea pigmendiga (nt tumesinine) ja 3 värvil on sees glitter - õnneks see laugudele eriti ei kandu. Värvivalik on iseenesest mõnus ja kõige enam olen kasutanud swatchide reas paremalt neljandat tooni- imekena roosakaslilla. Vana postitus selle paleti kohta on siin. Meigis kasutasin seda näiteks siin.

Proovinud olen ka NYXi paljukiidetud Champagne & Caviar (uue nimega Caviar & bubbles) paletti, aga minu jaoks ei olnud see midagi väga erilist. Keskmiselt pigmenteeritud, igapäevaste, heledamate toonidega lauvärvid. 
NYX dekoratiivkosmeetikat ostan ise ebayst, kui keegi tellimisega hakkama ise ei saa, siis on neid palette ja ka teisi tooteid võimalik minu kaudu osta. Tavaliselt tellin siis kui on mitu soovijat korraga, siis saab postikulu jagada ja palett tuleb nii soodsam. Kirjutage beautyfromliz@gmail.com ;)


Olete te NYXi lauvärve proovinud? 


Aitäh, et lugesite!

4 comments:

  1. Mul on tahtmine endale ka see palett nüüd muretseda :) Väga ilusad värvid tunduvad olevat.

    http://everythingbyeve.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Smokey eyes on küll vägagi kena. Jätan meelde :)

    ReplyDelete