Tuesday, July 17, 2012

Review: Strawberry Body Mist from The Body Shop

Hey, beauties!

Enough of the makeup products, here comes my new favourite in body products range. I do believe that almost everyone feels that they need a lighter scent for summer. The body shop body mists is a great option for you.
What the body shop says about this product:

Our Strawberry takes on a fresh new form. Spray this light scented body mist all over your body for a gentle burst of sweet fruitiness. It’s irresistible. Sweet strawberry fragrance that you can use all over the body is light and fresh.
Product comes in 100 ml/ 3.3 Fl oz spray glass bottle, price is  £ 7 or 11€. 

Rest of the world gets 8 amazing scents, but I saw only 2 being sold in Viru Keskus The body shop store: vanilla and strawberry. On the body shop Estonia website I saw Strawberry, Moringa, Pink Grapefruit and Mango scents.

My opinion:
Delicious smell stays with you for 3-4 hours, you can always re-apply during the day. It is very fruity and sweet, so if you don´t like that kind of scents, then don´t buy it. I usually prefer fruity and fresh scents, so it is a bit different from what I usually use. This body mist reminds me of Escada summer scents, so maybe it is a cheaper option when you like these kind of perfumes.
Overall I like this body mist in Strawberry and recommend to people who love sweet scents. 

Have you tried The Body Shop Body Mists or sniffed them at the store? What do you think about them and which one is your favorite?

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Tutvustaksin täna teile uusi tooteid The Body Shopilt- tegu on mõnusate kehaspreidega, mis on kergemad kui klassikalised lõhnad. 100ml pudelike maksab 11€ ja kuigi üleval pildil näete lausa 8 erinevat kõhnavarianti, siis kahjuks Eestis olen müügil näinud kahte: Strawberry ja Vanilla Body Miste. Ohhoo.. praegu kodulehte vaadates, peaks saadaval olema veel Mango, Moringa ja Roosa greip.
Minul on Maasika lõhnaline kehasprei, mis on väga mõnus suvine lõhn - magus ja maasikane. Usun, et meeldiks neile, kes fännavad Escada parfüüme. Minu jaoks tundus see alguses liiga magus, kuid nüüd kui olen seda umbes 1,5 nädalat kasutanud, on see mulle järjest rohkem meeldima hakanud. Mu klassikaline lõhnapudel seisab kurvalt kapi peal ja ootab sügist - kes ei tea, siis muidu igapäevaselt kasutan Acqua di Gioia Essenza parfüümi. 
Lõhn ei püsi peal kogu pikka päeva, kuid 4-5 tundi kindlasti. Seega pudelike kotti ning nt lõunapausi ajal saab seda uuesti ju peale piserdada. Kes suurt pudelit vedada ei taha, võib vabalt oma lõhna ümber "villida" Travalo parfüümipudelikesse, mis on huulepulga suurune. Mina ostsin enda oma talvel Tartu Kaubamajast ja see maksis tookord 11.4 € (tavahind peaks olema 13,5 €). 
Ühesõnaga kokkuvõttes soovitan seda kehaspreid neile, kellel meeldivad magusad lõhnad, kuna tegu on kindlasti sinna kategooriasse kuuluva tootega. Minu meelest on antud toote puhul hinna-kvaliteedi suhe paigas, kuna 11 € eest saab piisavalt toodet, mis siis et teda tihedamini kasutama peab. 
Olete te uusi kehaspreisid juba proovinud? Millised on teie lemmikud? 
Aitäh, et lugesite!

4 comments:

 1. Ei ole neid kehaspreisid proovinud ja vist ei proovi ka. Ausalt, ma pole selliste toodete mõttest väga aru saanud: natuke nad niisutavad nahka ja natuke jätavad lõhna, aga kumbagi ei tee väga hästi. Ainult troopilises kliimas reisides ehk tekib tunne, et pritsiks endale midagi sellist...Eestis praegu sellist ilma pole, et peaks päris parfüümist pigmendilaikude kartuses hoiduma...

  Maasika lõhn jääb tugevalt peale ka TBS-i kehakreemi kasutades, pole ebameeldiv, kuid üsna vänge siiski.

  Kuid tore arvustus ja ahvatlevad pildid!

  ReplyDelete
 2. Ma usun, et antud toode ongi mõeldud puhtalt kergeks suviseks lõhnaks, sest mingit niisutust ma küll temast ei oodanud. Kui sa koostist loed, siis on üks peamine koostisosa ju alkohol, millel minu teada on pigem nahka kuivatavad omadused. Seetõttu oli ka antud toote sildil rõhutatud, et näole seda lasta ei tohiks.

  ReplyDelete
 3. Really its necessary thing for beauty but jewelry is also necessary for beauty.you can have a good looking body jewelry to look more beautiful.

  ReplyDelete
 4. Travalo parfüümipudelid on ideaalsed. Ma olen neist täielikus vaimustuses. Seda toodet pole veel proovinud, aga küll jõuan. Nii lahe arvutustus. Aitäh.

  ReplyDelete