Monday, July 30, 2012

Wedding guest FOTD & NOTD & Outfit!

Hey, beauties!
Last friday a friend of mine got married and this is the makeup look that I wore there.
What I used:
FACE: 
Lumiere mineral foundation in light medium beige
ELF mineral blush in Coral
Sleek contour kit in light
YSL Touche Eclat in 01
EYES: 
Make up store eyeprimer in tinted
NYX Jumbo eye pencil in milk
Sleek Oh So Special palette: a mix of Pamper and ribbon on 2/3 of the lid, Wrapped up in the crease and gift basket on the lower lashline
Too Faced Romantic Eye palette : soulmates all over the lid as a base color
Art Deco High precision eyeliner in black
Clinique High Impact Mascara
Lumene eyeliner in peach in lower waterline
LIPS: 
Make up store Lip pencil in Sharp rose
NYX Round lipstick in Femme
Sleek pout paint in Milkshake on top because femme was too bright and bold
BROWS:
NYX brow kit in blonde

This was on my nails: NYX Girls nail polish in Nude Peach + ELF nailpolish in Golden Godess + China Glaze  Blonde Bombshell just on the tips. I know that Miss L and Mammu just did these nails, but I fell in love with this color combo and it seemed to be really appropriate for the occasion. 

Thank you for reading!

I just got the pictures from the wedding and here is one picture, where you can see my outfit pretty well.
FYI: I am 164cm tall and wear usually EU size 38-40, so I am not the smallest girl in terms of beauty world. Flats was really smart choice, because I danced quite a lot and my feet were not killing me even 12 hours later, when I finally got back home.


Hei, kaunitarid!

Suvi teeb oma töö ning blogin harva, kuigi draftis on päris mitu postitust ei ole nad siiski veel küpsed (loe: liis on laisk ja ei leia aega, et pilte teha/töödelda).
Ma tean, et lubasin küll näidata ka pilte, mida ma kursaõe pulmas kandsin, aga kahjuks endal(loe: elukaaslasel) jäi aega väheks ning päris pulmafotograafi pilte veel saanud ei ole. Küll aga saan teile näidata oma meiki ja maniküüri. Tooteid, millega kogu värk tehtud on, saate lugeda ülevalt, neid ümber tõlkima ei hakka. 
Natuke on kleiti ka piltidelt näha, ehted olid pärli imitatsiooniga kõrvarõngad ning käe ümber olid lindexist ostetud pärlitega käevõrud. Koti ostsin mohitost ja see oli kleidist veidi roosakam nude toon. Kingad panin musta värvi, sest nude tooni kingi mul lihtsalt ei olnud - usun, et siiski sobisid, kuna ka kleidil olid mustad lillemotiivid. 
Edit: Lisasin nüüd, 19.spetembril ka kogu outfiti pildi, kuna nüüd tulid nö ametlikud pildid ja ühel neist on kogu mu riietus kenasti nähaa. Teile infoks: olen 164cm lühike ja kannan enamasti rõivanumbrit 38-40, nii et kindlasti ei kuulu ma ilumaailma mõistes saledate hulka... Madalad kingad olid tagantjärele mõeldes ülihea idee, sest ka 12h hiljem, kui ma lõpuks koju jalutasin, ei olnud mu jalgadel mingeid kaebuseid. :D Antud kleit on tellitud Dorthy Perkinsi netipoest ja maksis 40 £, suurus on UK12 ehk EU 40. Kingad on everything5poundsist, suurus 36.
Aitäh, et lugesite!

7 comments:

 1. Meik on väga ilus - eriti lainerijoon!

  ReplyDelete
 2. See ei tahtnud alguses üldse välja tulla, lõpuks tegin avatud silmadega, et jääks rohkem ülesse suunaga. Välja ei tahtnud tulla, sest Art Deco lainer on ikka lootusetult ära kuivanud ja noh lõpuks ikkagi niisutasin teda veega, aga sellega kaotasin pigmendis.

  ReplyDelete
 3. Jessie NejbergerTuesday, July 31, 2012

  Your face looks flawless! I'm buying myself that same Sleek palette soon, so I'll have to try out this look! I hope you had fun at the wedding :)

  ReplyDelete
 4. Aga siiski tuli see sul lõpuks väga hästi välja. Minu senised katsetused on jäänudki veel katsetusteks, sest alati läheb midagi viltu :S aga noh harjutamine teeb meistriks!

  ReplyDelete
 5. This was the second wedding that I have ever been to and funny enough, the party was exactly in the same place. I guess that there are not enough beautiful and elegant places in Tartu.
  If you buy this palette, let me know how you liked it. :)

  ReplyDelete
 6. Ilus meik. Ilus kleit. Lähebki riimi. Aga mis firma kleit see on? Jäi mul see kahe silma vahele? Sellised madalad kingad on ka minu lemmikud. Võiks öelda, et asendamatud sõbrad.

  ReplyDelete
 7. Kleit on Dorothy Perkinsi´lt, kahjuks ilma voodrita, nii et vajab midagi alla.

  ReplyDelete