Saturday, August 18, 2012

FOTD: Graduation makeup on my sister

Hey, beauties!

I have kept this pictures in draft for 2 months now, but now I have decided that this makeup came out pretty nicely so I wanted to show it to the world. lol. Anyway, this is the makeup look that I was supposed to do on my sister for her college graduation. Unfortunately she broke her arm and she wasn´t able to go. 
Since I did this look in the beginning of June, I don´t remember every single product that I used, but the eyeshadows were from Urban Decay Naked palette and lipstick was Rimmel Airy Fairy. As a base for eyeshadows I used NYX Jumbo pencils in milk and french fries. Instead of using liquid liner, I used just dark brown eyeshadow. 
About her outfit: she planned to wear off-white pleated dress and had black nails so the makeup had to be something classical, yet pretty.

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Need pildi on mu arvutis istunud juba 2 kuud. Tegemist on meigiga, mille tegin õele lõpetamiseks- see oli siis nn proovimeik. Päris meigini me ei jõudnudki, sest ta kahjuks murdis käeluu ning ei saanudki oma lõpetamisele minna. Kuna ma tegin selle meigi juba juuni alguses, siis kahjuks mul pole kõik tooted meeles, mida ma kasutasin. 
Silmad: Põhistaar on Naked palett, mille all kasutasin NYXi Jumbo silmapliiatseid toonides Milk(silma sisenurgas ja kulmuluul) ning French Fries(üle liikuva lau). Usun, et lauvärvidest kasutasin Virgin´it(sisenurk+kulmuluu), Half baked(üle liikuva lau) ning smog(koopajoonel ja välisnurgas). Kandsin veidi Smogi ja half bakedi segu ka alumisele ripsmejoonele, praegu pildilt vaadates oleks võinud veel lähemale ripsmetele seda kanda. Lauvärvide all kasutasin make up store´i tinted eyeprimerit.
Kulmud täitsin tumepruuni lauvärviga - isegi täiesti mustade juuste omanikud ei tohiks minu arvates oma kulmusid mustaga värvida, kuna see jääb väga järsk ja ebaloomulik. 
Huultele on kantud Rimmeli huulepulk toonis Airy Fairy, jällegi, praegu pilte vaadates oleks ehk paremini sobinud mõni soojemat tooni huulevärv, ehk virsikukarva. 
Nägu: Kasutasin õe jumestuskreemi, mille kandsin peale Sigma F80 pintsliga. Põsepuna ma kahjuks ei mäleta, aga sobib nt ELFi studio seeria põsepuna toonis tickled pink, ühesõnaga veidi roosamat tooni ruuž. Kontuurimiseks kasutasin Benefiti Hoola päikesepuudrit. Meigi kinnitasin ELF studio translucent matistava puudriga. 

Aitäh, et lugesite!
 


2 comments:

  1. love the simplicity of this look! great job :)

    ReplyDelete
  2. Thank you! I am not a professional MUA, so I can´t even do complicated looks :P

    ReplyDelete