Monday, August 20, 2012

My first ever Fyrinnae haul part 1

Hey, beauties!

I wanted to share with you my first ever Fyrinnae haul. Fyrinnae is small company that sells pigments, lipglosses etc. I think that most famous product from them is Pixie epoxy which is amazing eye primer especially formulated for loose pigments - of course I had to get that!
This is everything that I got and with shipping it came to 36 $.

Prices: Mini eyeshadows were 2 $ each, samples of face products(blush, face powder, higlighter etc) were 1.5$ each and Pixie Epoxy eyeprimer was 7$. Shipping was 4.5 $, which is really reasonable in my opinion. Why mini sizes you ask? Well, because I would never be able to use a full size pigment jar up and I wanted to try out more different colors, rather than just 3-4.

I placed my order in the middle of May and got my package in June. Because they are such a small company, there is always a waitlist. At the moment it is 14-20 days + shipping time. I haven´t had time to play with these a lot because at first, I left them in Tartu and I have been in Tallinn most of the summer. Secondly, I rarely wear makeup in Tallinn. So this is just first impressions and swatches of everything that I got.
First up, some face products. I got a bronzer, higlighter and finishing powder.

This is the lightest bronzer in their range. I find it still a bit dark on me, but I am happy that it isn´t orange at all. Nice cool toned bronzer is so hard to find. Perfect for contouring with light hand. 
Gorgeous golden-yellow sheen, quite unique in my opinion. This isn´t shimmery at all- I like it!
No swatches of this, because it is technically just a white-ish powder and hopefully it won´t show up on my skin. At least that is what I expect from this powder.
That´s it for today! Tomorrow I will swatch the eyepigments and then after that there is going to be a mini review about pxie epoxy!

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Täna siis esimene osa mu Fyrinnae´st tellitud toodetest. Ma ei hakanud kõiki ühte postitusse kokku kirjutama, kuna lisaks neile kolmele tootele, mida näete üleval, tellisin veel 10 laugudele mõeldud pigmenti ning Fyrinnae vaieldamatult kõige kuulsama toote, Pixie epoxy lauvärvi aluse - justnimelt aluse, sest tegu pole päris praimeriga.
Fyrinnae on väike indie-firma, seega on tellimustel alati ooteaeg. Tellimuse esitasin mai keskel ja kui ma õigesti mäletan, siis juuni keskel sain paki kätte. Hetkel on ooteaeg 14-20 päeva- nad teevad kõik tooted spetsiaalselt valmis, nagu ma aru saan, siis suuri laovarusid ei ole. Saatmine ise maksis 4.5 $, mis on minu meelest väga mõistlik summa. 
Asju ma väga palju kasutanud ei ole, kuna suvel kahes kohas elades unustan neid maha ning ausaltöeldes ei meigi ka ennast peaaegu üldse. 
Kõik tooted peale Pixie epoxy on minisuuruses või näidised. Näotooted on näidissuuruses ning igaüks neist maksis 1.5$. 
Näole mõeldud toodetest tellisin kõigepealt päiksepuudri, toonis matte light, mida mõtlesin kasutada kontuurimiseks. Kuigi tegu on kõige heledama päiksepuudriga nende valikust, on tegu siiski üsna tumeda tooniga, nii et kindlasti peab nii heleda nahaga inimene nagu mina, seda kasutama kerge käega. Puuder ise on täiesti matt ning külma alatooniga- kindlasti ei jää ta ka heledanahalisel liiga oranž. 
Teise tootena äratasid huvi Fyrinnae särapuudrid, valisin kuldse-kollaka alatooniga spotlight nimelise puudri. Annab näole kuma ning ei sisalda glitterit, väga omapärane toon - usun, et jääb näol põnevam kui tavaline valge särapuuder.
Kolmanda asjana tellisin nende puudri, mis peaks õlivabrikut kontrolli all hoidma. Puuder ise on valge ja näidiseid nahal ma siia ei pannud, kuna teda lihtsalt ei jää näha. Ma usun, et kui liiga palju seda näole kanda, saab kummituse jume küll, nii et jälle tuleb seda kasutada kerge käega. Ei tea kui palju mul seda tegelikult vaja on, sest viimasel ajal on mu nahk olnud pigem kuiv kui rasune.
Hoidke siis homme silmad lahti, sest tuleb postitus nende laugudele mõeldud pigmentidest ning ülehomme räägin Pixie Epoxy´st.
Aitäh, et lugesite!

1 comment:

  1. Kui lahe! Ootan pikisilmi neid pigmendiswatche :)

    ReplyDelete