Tuesday, August 7, 2012

Review: Kerastase Fusio-Dose Concentre Pixelist Treatment

Hey, beauties!

In the end of May I won a giveaway and the prize was Kerastase hair treatment in Fashionhair salon. You can see the prduct here and read what it does: http://www.loveourprices.com/kerastase-fusio-dose-concentre-pixelist-treatment-vials/ This treatment is actually meant for colored hair, but since my hair was a little bit dull in color (I haven´t colored my hair in at least 2,5 years), hairdresser Maarika decided to use this on my hair. I went there on 30th July.
It is a very quick, yet effective treatment- it took 30 minutes and my hair felt super soft and shiney as promised. One downside is that my hair is more heavy and I have to wash my hair more often- I was warned about it beforehand, so I knew what to expect. 
Usually this treatment costs 15-25€ at Fashionhair, so I am pretty happy that I won so valuable prize.
Since it is impossible to get a hair treatment AND take a photo of yourself at the same time and I didn´t have anybody with me I don´t have any photos to show you.

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Mai lõpus võitsin stellariumi´st Kerastase juuksehoolduse Fashionhair´i juuksurisalongis, alles nüüd , 30.juulil, sain aega seal ära käia. Protseduur ise võttis aega kokku 30 minutit. Juuksur Maarika Heeringuga valisime koos välja läiget andva hoolduse, mis eelkõige on mõeldud värvitud juustele sära andmiseks. Rohkem infot antud hoolduse kohta leiate siit: http://www.loveourprices.com/kerastase-fusio-dose-concentre-pixelist-treatment-vials/ (kahjuks eestikeelset kirjelust ma ei leidnud).
Protsess: Minu silme all segas Maarika ampulli sisu intensiivsema hooldusainega, mis tuli eraldi korgi seest ning loksutas segu ühtlaseks.
Kõigepealt sain mõnusa peapesu koos massaažiga, mille järel rätikukuivadesse juustesse piserdati kogu ampullitäis Kerastase´i läiget andvat hooldust. Ootasin u 10 minutit, misjärel toode juustest ära loputati- loomulikult jälle peamassaaž - nii et mõnus hooldus nii ihule kui ka hingele, kellele massaaž ei meeldiks, eks?!
Lõpetuseks kuivatati juuksed ning tehti kiirelt sirgendajatega kergelt lokiline soeng. Kuigi mulle tundus, et pähe läks u veerand pudelit lakki, vajusid lokid siiski 2-3h välja - mu juuksed on väga sirged ja jonnakad.
Juuste ravi maksab fashionhairis 15-25 € olenevalt hooldusest, nii et loomulikult oli mul väga hea meel, et nii hinnalise kingi võitsin.
Tulemus: juuksed said silmnähtavalt lubatud läiget juurde, tunduvad katsudes siidised ning pehmed. Usun, et parema tulemuse saaksin ikkagi siis kui käiksin regulaarselt hoolduses. Samuti soovitas juuksur proovida lihtsalt läiget lisavaid värve- eks näis, võimalik, et sügisel proovingi ära. ;)
Negatiivne pool on see, et igasugused hooldused muudavad juust raskemaks ning mind hoitati ka ette, et juuksed võivad kiiremini mustaks minna- mida nad kahjuks ka teinud on.
Kuna ma käisin seal üksinda, siis hooldusest pilte mul teile näidata ei ole.. 
Aitäh, et lugesite!

2 comments:

  1. Mulle muidu Kerastase'i tooted väga meeldivad. Aga nad on muidugi üsna kallid. Peaks ka mõne hoolitsuse ära proovima :)

    http://everythingbyeve.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Ma olen nüüd mõnda aega mõelnud proovida Kerastase šampooni proovida, nt seda: http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Cristalliste-Bain-Cristal-Cheveux-Fins-Luminous-Perfecting-Shampoo-250ml

    ReplyDelete