Saturday, August 4, 2012

Review: Lumene Berry Refresh Firming Body Lotion

Hey, beauties!

Today I wanted to share a new find with you- it is Firming body lotion by Lumene and it has delicious cranberry scent that isn´t overpowering. I have used it for a month now and so far I have liked it. This absorbs realtively quickly and leaves my skin soft and hydrated. I can´t comment on the firming part, because my skin is still young and doesn´t need much help in firmness. 
I also like that this product is paraben free and it contains over 90% of natural ingredients - always a plus, since other products that I use are not that great in that field. 

I don´t know if this product is available worldwide and how much it costs, but in Estonia the price is around 12 € (15 $). It isn´t very cheap, but in my opinion it deserves this price. 
It was my first encounter with Lumene body products and after trying this body lotion I am planning to try out other things too. If you don´t know anything about Lumene, then you can check out their webpage for more info here: http://www.lumene.com/
Have you ever heard of Lumene or tried their products? Are you concerned about ingredients found in your everyday skin care products?


Thank you for reading!


Hei, kaunitarid!

Tutvustaksin teile täna Lumene Berry Refresh uuest kehahooldussarjast ühte toodet- nimelt on tegemist niisutava ja pinguldava ihupiimaga, mis sisaldab jõhvika seemneõli ja on mõnusalt marjase lõhnaga.Mida ütleb Lumene:
Pinguldav ihupiim niisutab nahka tõhusalt ja aitab säilitada naha niiskustasakaalu, muutes naha elastseks ja nooruslikuks. Regulaarsel kasutamisel parandab naha tugevust ja siledust. Sisaldab arktilise jõhvika seemneõli, mis kaitseb nahka tõhusalt enneaegse vananemise eest. Üle 90% looduslikke koostisosi. Parabeenide vaba
Olen seda toodet enda peal nüüd kuu aega katsetanud ja siiani olen sellega küll rahul- tootel on mõnus jõhvikalõhn, mis ei ole liiga tugev. Ihupiimaks ma päris seda ei nimetaks, kuna tekstuurilt on ta siiski veidi tihkem ja maha kohe ei voola. Toode imendus kiirelt ja ka järgmisel hommikul ärgates oli nahk mõnusalt pehme- kasutan seda peamiselt jalgadel, kuna sääred on minu kehal üks piirkond, kus nahk kipub kuiv olema.
Pinguldavat toimet ma kommenteerida väga ei oska, kuna hetkel veel pole naha lõtvusega probleeme - olen ju veel piisavalt noor. 
Lumene tooted on üsna laialt kättesaadavad ja selle kehakreemi hind on 12 € ringis. Kes poodi ei viitsi minna, siis leidsin antud kreemi ka mylook.ee netipoest, seal on hind 11.36€.
See oli minu jaoks esmane kokkupuude Lumene kehahooldustoodetega ja selle põhjal soovin ka edaspidi nende tooteid kasutada. Väga mõnus kehakreem!

Olete te juba uusi Lumene ihupiimasid proovinud? Kui jah, siis kuidas meeldis? Kas ka teie muretsete oma igapäevases kosmeetikas leiduvate "pahade kemikaalide" pärast ja otsite naturaalsemaid tooteid?


Aitäh, et lugesite!
Leidsin ka video Berry Refresh tootesarja kohta ;)

3 comments:

  1. Ma ei ole ka seni ühtegi Lumene kehahooldustoodet kasutanud, aga tundub et tegu on hea tootega. Eks kunagi proovin äkki ära selle :P

    ReplyDelete
  2. I use Lumene Pure Radiance Day Cream and really like it for summer because it is lightweigt and smells like oranges. I'm going to be on the lookout for this Cranberry Lotion. Glad you reviewed it!

    ReplyDelete
  3. Mul on samast sarjast murakaga niisutav ihupiim, mis meeldib mulle väga! Kindlasti tahan teisigi Berry Refresh tooteid proovida.

    ReplyDelete