Thursday, August 9, 2012

Small pink ebay haul and minireviews

Hey, beauties!

I just wanted to show you some of the products that I have recently got, actually there is only 2. Both are bought from ebay:

Skin79 Super+ BB cream: this hot pink BB cream is meant for combination to oily skintypes. I got it yesterday and of course I had to try it out immediately. This gives light coverage, is quite thick in concistency and it leaves quite dewy finish so I used a bit of ELF translucent powder on top of it. It stayed on the whole day. Soon the body shop is coming out with their BB cream in Estonia, so I can compare these 2. 
And yes, I know, I might have gotten the fake skin79 BB cream, but I checked here and on their website and seems like my product is genuine skin79 product. I paid 14$ for it, shipping was 2 $, so it was not super cheap, but I hope it is amazing as raved. Here is a link to seller I got it from: cosmeticmarket2012
I prefer actually the BB creams and mineral foundations over regular liquid foundations, since I am so pale it is hard to find exact match from drugstore foundations. My budget does not allow high end products at the moment.
Just a quick swatch on my hand:

Second product that I got is Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain in Sweetheart. This is bright pink color in pencil form, is very easy to apply. The shine part goes away in about 2 hours, but the stain stays on the lips for the whole day. I also got it just yesterday, so keep your eyes open for a longer review in the future. I ordered it from ebay and with shipping, I paid around 9,92$ for it, so again, it is not cheap, but what can you do when Revlon isn´t sold in Estonia. I got it from here: surfinjunkie
Here is a quick swatch on my hand:

What is you favorite BB cream? What do you think about Revlon balm stain?

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Kiire postitus kahe toote kohta, mis eile minuni jõudsid. Ostsin need mõlemad ebayst - minu põhiline poodlemiskoht, nagu ikka. 
Esimene toode on Skin79 Super+ BB kreem, mis on mõeldud kombineeritud/rasusele nahale. Ma tean, et paljud ei julge ebayst tellida, kuna kardavad petta saada, aga julgen soovitada seda müüjat, kuna kontrollides nii siit , müüja pandud videost kui ka skin79 kodulehelt, tundub, et tegemist on originaaliga. Toode koos saatmisega maksis mulle 14$. Kuigi müüja saadab toote muidu tasuta, valisin ma variandi, kus maksin 2$ saatmise eest ja toode oli Eestis vähem kui 2 nädalaga, Lõuna-Koreast.
Kreem oli üsna paksu koostisega, jättis pigem naha läikivaks ning mõnusalt siidiseks(khm khm, kui koostisosades on silikoonid eesotsas, siis vist ei saagi muud oodata). Kuna ma eelistan matti lõpptulemust, siis kasutasin matistavat puudrit BB kreemi peal. Peal püsis kogu päeva, aga ärge suurt katvust BB kreemilt oodake. 
Mulle isiklikult meeldivad BB kreemid ja mineraalne meik rohkem, kuna mul on heleda nahatooni tõttu üsna keeruline leida tavalist jumestuskreemi.
Hetkel ei ole mul seda millegagi võrrelda, sest Maybelline ja Garneri BB kreemide vaimustusega ma kaasa ei läinud. Vaadates youtube´i videosid, tundub, et ma tegin õigesti, sest nende lõpptulemus on veel läikivam. Võimalik, et varsti näete hoopis Body Shopi BB kreemi, sest minu andmetel on see kas kohe kohe turule tulemas või juba poodides. Maksma hakkab see 20.3 €. 
Teine toode, millel pikalt pilku peal olin hoidnud, on Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain toonis Sweetheart. Põhimõtteliselt on tegemist huulepalsamiga, millel on kerged lipstaini omadused. St et toode jääb huultel väga loomulik, ei kuivata huuli ning tänu staini osale püsib värv huultel kogu päeva. 
Alguses peale kandes jääb huulepliiats läikiv, nagu oleks korraga kasutanud nii huuleläiget kui ka huulepulka- imekena! Läige kaob umbes 2 tunniga, aga värv ise püsib peal kogu päeva- isegi kui sööte midagi. Päeva lõpuks olid siiski huuled veidi kuivemad kui tavaliselt, aga eks see ole hind, mida peab kaua püsiva huulevärvi eest maksma. Tootel on piparmündi lõhn, mis mind alguses küll häirib, aga päeva peale kaob lõhn huultelt. Revloni huulepliiatsi tellisin siit ja maksis see koos saatmisega 9.92$ - tean, ei ole odav toode, aga mis teha, kui Eestis Revlonit ei müüa (isegi kui müüdaks, oleks tõenäoliselt ebayst tellimine ikkagi odavam :P ). Nii palju kui mina tean, siis see on Revloni idee Clinique chubby stick huuletootest - usun, et Clinique variant on tunduvalt kallim. 

Mis on teie lemmik BB kreem? Olete te Revloni suurest huulepliiats- stainist kuulnud?
Aitäh, et lugesite!

2 comments:

  1. Revloni huulepalsamit olen isegi plaaninud ebay´st tellida ja ka mõnda BB kreemi aga pole olnud selle aega tegeleda. Jään huviga ootama sinu ülevaateid nendest kahest tootest.

    ReplyDelete
  2. I bought that same BB cream a couple of months ago and it looked really good on me. Sadly, it broke me out so I can't use it anymore. :(

    ReplyDelete