Thursday, September 20, 2012

Autumn 2012 makeup trends: eyes

Hey, beauties!

I know that most of my readers probably know already what's in trend this season, but I still decided to do my autumn/fall 2012 series. Some of the trends I will do on myself do, but not everything, because for example the dark lips trend is too much for me. No matter what makeup you wear, you still must feel comfortable doing so.
First trend that I am going to highlight today is jewel toned eyes. There is a wide variety of jewel tones which might be a bit overwheling, but I am going to give you some glues how to make it more you...
So how you can choose the right color for you - of course you can just experiment with colors, but you can also take your eye color and skin tone into account when doing so. Basic color wheel principles apply here too, so if you want your own eye color to "pop", choose opposite color on the color wheel. For example green eyed beauties like me could try out emeralds, brown eyed girls can try out amethyst and purples, blue tones for gray eyes etc. If eyeshadow seems too bold for you, you can try this trend out with jewel toned eyeliner. If you don´t have so bright eyeliners, you can take some mixing liquid by make up store or ELF Makeup lock and seal and use it with any of the eyeshadows that you already own to turn them into waterproof eyeliner.
This isn' t definitely appropriate for work, but you can wear this eyelook for a night out for example. Also, you should bare in mind that usually only one part of your face should be the focal point. So when you are going for the jewel toned eyes, you should keep your cheeks and lips quite pale& natural. 
Here are some great examples: 


In the next post I am going to show you my take on this trend ;) If you follow me on facebook, then you probably have already seen part of it. :) 

Thank you for reading!
Hei, kaunitarid!

Usun, et palud mu lugejatest on selle sügise meigitrendidega juba tuttavad, aga mõtlesin siiski sellel teemal paar postitust kirjutada. Mõndasid neist näitan ka enda peal, aga näiteks tumedaid huuli ma katsetama ei hakka, sest tean, et ei tunne ennast sellise meigiga mugavalt. Näitan ikkagi neid, mida isegi kannaksin. :)
Esimeseks trendiks on juveelitoonides lauvärvid - sinised, lillad, rohelised jne. Loomulikult ei keela keegi värvidega eksperimenteerida, et leida endale sobiv variant, aga asjade lihtsustamiseks annan teile paar vihjet.
Esiteks võiks lähtuda värvivalikul oma silmade värvist, kuna värvikettal olevad vastasvärvid toovad oma värvi hästi esile või sarnased toonid. Näiteks sobib lilla toon suurepäraselt pruunide silmade omanikele, erksam roheline roheliste silmade korral ning sinine toon harmoneerub hallikate ning siniste silmadega. 
Teiseks ei ole kindlasti tegu päevameigiga, kuid sellised toonid sobivad suurepäraselt õhtuseks väljaminekuks värvikama suitsusilma tegemiseks. Kui nii julge ei ole ja kogu laugu erksa värviga katta ei soovi, võib kasutada ka juveelitooni silmapliiatsit või lainerit. Kui sobivat tooni pliiatsi kujul ei ole, võite alati ka kõige tavalisema lauvärvi laineriks muuta. Kõige lihtsam viis on veega, aga see ei taga väga head püsivust. Konkreetselt selleks otstarbeks mõeldud tooteid leiate aga pea iga firma valikust. Näiteks meenub mulle kohe Make up store´i Mixing liquid(hind 11.2€) või ELFi Studio seeria Lock&Seal vedelik(u 4.5€). 
Kolmandaks, kuna põhitähelepanu on silmadel, siis jätke ülejäänud nägu üsna neutraalseks. Mina kasutaksin põskedel päiksepuudrit ning highlighterit ning huultel naturaalset tooni või heledamat huulpulka/läiget. Ma ise armastan läikeid rohkem, mugavam kasutada ja huultel mõnusam. 
Täna imetlege ülevalpool olevaid pilte ning homme-ülehomme näitan teile enda interpretatsiooni sellest trendist. Usun, et eraldi postitusena on seda parem teha, kuna saan välja tuua kõik kasutatud tooted.
Aitäh, et lugesite!

4 comments:

  1. Kahjuks ei toimi kuva mul ka peale mitmekordset üritust ühtegi pilti.

    ReplyDelete
  2. I am loving that gorgeous red lipstick xoxox :))

    ReplyDelete