Thursday, September 6, 2012

FOTD: I miss summer already

Hey, beauties!

Yesterday I review The Body Shop´s new BB cream (well at least in EStonia it has been available for a few weeks) and I wanted to show you a Face of the Day using it. 
Why is this post called I miss summer? Well, because in Estonia this year the summer was pretty non -exsistent. We got 1,5 weeks of normal summer weather and the rest of the time it was kind of autumn. Around 20 degrees celsius and rainy... boo. I didn't even got to go swimming this year. 
You can suggest in the comments below what should I do with my hair. Last time that I had a cut was in June and so they have grown pretty long and I do have some split ends. I thought about coloring my hair red in the spring, but never got to it. So in this FOTD photo you basically see my natural color again (well in real life they are a bit lighter.)

Here is everything I used to get this look:
Eyeshadows that I used:
3 lightest shades from the brown side of Comfort zone palette.
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Jälle üks kiire FOTD (ehk igapäevase meigi näide :P), kasutasin siin The Body Shopi All in one BB kreemi ning ülejäänud asjad leiate pildilt. Lisaks kasutasin Clinique High Impact ripmsetušši.
Kommentaaridesse võite lisada, mida ma oma juustega ette võtta võiks- punaseks ma neid siiski kevadel ei värvinud. Nad on juba päris pikad, kuid otsad on kohati lõhenenud, nii et tuleb lähiajal sammud juuksurisse seada. Pildil on nad veidi tumedamad kui tegelikkuses.
Homme teen postituse rahvusvahelise loosi kohta, täna pole selleks veel aega leidnud...
Ega rohkem polegi öelda midagi, aitäh, et lugesite!

9 comments:

 1. Ma ei soovitaks punaseks värvida, sest minu meelest on punane värv kapriisne, tuues esile oma naha punetused ja silmaaluste tumeduse, seega vajab igapäevast meikimist, et mitte haiglane välja näha. Ma olen aru saanud, et sa ei meigi end igapäevaselt, seega see ei tundu olevat hea idee. Pigem soovitaksin ma sul end paar tooni heledamaks teha, et kontrast nahatooniga liialt tugev poleks, kuid samas oleks piisavalt loomulik, et argipäevase sinuga sobida.

  ReplyDelete
 2. tõmba jah paar tooni heledamaks või lase juuksuril teha enda värvist paar tooni heledamad peenikesi triipe (ehk siis kindlasti mitte täiesti blonde). punaseks ei soovita ma ka värvida, sest punane nõuab endale perfektset jume + kohutavalt palju hooldamist. pole midagi ilmetumat, kui tuhm, väsinud punane. kui juustesse rohkem liikuvust tahad, lase endale kerge järk ka sisse lõigata.

  ReplyDelete
 3. Vastuseks teile mõlemale: mul on olnud päris mitu korda heledad triibud(isegi täitsa blondid..) ja nii peenikesi kui ka jämedamaid salke. Järku lõigatud on ka juuksed juba üle 1,5 aasta - tahaks mingit drastilisemat muutust... väike kontrast ongi vb see, mida otsin.

  Üllatuseks endalegi olen hakanud igapäevaselt kasutama mineraalpuudrit või BB kreemi(millest enamasti piisab jume ühtlustamiseks), ripsmetušši ning põsepuna.

  Tegelikult punasel ja punasel on ka vahe- toone on päris lai spekter ;) Ma ise eelistaks pigem heledamat porgandikarva (või sooja tumeblondi) kui päris kärtspunast.

  ReplyDelete
 4. Soe tumeblond kõlab väga hästi.

  ReplyDelete
 5. Täispunast on tõesti raske hooldada, igasugu kirsipunased ja lillakad toonid muudavad jume lihtsalt kohutavaks. Eriti talvel.
  Mina soovitaksin kindlasti võtta midagi ette tukaga (praegu on natuke "sorgus", sry, ei leidnud paremat väljendit). Ilusad oleksid ettepoole ümber näo tehtud heledamad "ombre" triibud, miks mitte blondid ja hennakarva läbisegi. Annaks juustele liikuvust ja näkku ka sära. Nende puhul ei torkaks värvi kulumine ehk ka drastiliselt silma.

  ReplyDelete
 6. I miss summer too and I like your hair the way it is :*

  ReplyDelete
 7. missing summer too.
  love those beautiful colours.
  especially the eye shadows

  ReplyDelete
 8. Marine Rose DecenaFriday, October 05, 2012

  wow you look amazing !

  ReplyDelete