Saturday, September 29, 2012

Meet My Boyfriend: The Demon

Hey, beauties!

Last Friday night we went to a friends birthday party and it was a theme party! The theme was rock/punk and so here is the look that my boyfriend wanted to wear. At the last minute he thought that maybe this is too much and wanted to go with the guy-liner look, but since I had already prepared myself for more work he got this awesome demon mask. I think that everybody in the party was impressed so he didn´t regret this mask for a moment. It took more time than my makeup, but it was worth it.

This mask was worn by Gene Simmons from Kiss and it was called the demon. 

We bought special facepaints for this, but to be honest they were crap, so instead I used black eyeliner by GOSH to line down the design. For filling in I used NYX Jumbo pencil in black bean and for setting black matte eyeshadow from 120 palette. For white part I used NYX Jumbo pencil in Milk and for setting ELF HD powder, because it has always left my face looking whiteish, I tought that it would be easier to use than white eyeshadow.
At the party, 4 hours after the application.
I was impressed how well this mask stayed on. Only problematic part was his eyelids - they were oily and hooded,  so black color creased instantly. Fortunately you can´t see that well when his eyes are open. Next time I will be smarter and use eyeshadow primer there. 
So in conclusion we all had fun and I think I did pretty well, because this was my first attempt ever at face painting. I think that it would be pretty great for Halloween. ;)

Thank you for reading!Hei, kaunitarid!


Täna üks veidi testmoodi postitus, nimelt käisime reedel ühe sõbranna sünnipäeval, aga kuna tegu oli rock/punk stiilis peoga, siis pidi ju midagi tegema, et nö teemas olla. Vahetult enne pidu oli mu elukaaslane veel kahtleval seisukohal ja oleks peaaegu valinud nn guy-liner looki, aga õnneks valis ta siiski silmapaistvama näo. Kes ei tea, miks postituse pealkirjas on Deemon, siis väike selgitus. Nimelt on meigi tuntuks teinud Gene Simmons KISSist ning seda nägu kutsuti the demon.
Jah, see pole perfektne aga võtke ka arvesse, et tegin üldse igasugust näomaalingut esimest korda, nii et vist võis rahule jääda. Aega võttis see küll rohkem kui ükskõik milline minu meik- pidin ju musta mitte valgega segama ning tipud teravaks jätma.
Ostsime küll spetsiaalsed näovärvid, aga kuna nende katvus oli üsna kehv, siis asi lõppes ikka sellega, et kasutasin oma varusid. Käiku läksid: must silmapliiats(piirjooned, huuled), NYXi jumbo silmapliiatsid toonis black bean ja milk ning must matt lauvärv ja ELFi HD puuder. Viimane jääb vähemalt minu näol alati valge, nii et igapäevaselt ma teda ei kasuta, aga tundub, et leidsin hea otstarbe sellele. 
Peal püsis mask päris hästi, ainuke probleem oli silmalaugudega, kuna nad on üsna rasused ja ka kulm kuipub lau peale vajuma, siis umbes 2 sekundiga oli must värv triipudeks muutunud. Õnneks kui silmad lahti, siis pole seda näha, aga järgmine kord olen targem ning kasutan silmalaugudel lauvärvi aluskreemi.  Ise jäime rahule, oli väga efektne ning nö peo nael. :D
Rahakotile on aga halb uudis see, et ma tahaksin nüüd grimmeerimist veel rohkem õppida (tähendab, soov oli juba varasemalt ning nüüd ainult süvenes). Öösel koju jõudes uudistasin ka eriefektide tarbeks juba mõndasid kaupu netipoodides. Mmm... haavade tegemiseks mõeldud vaha, lateks ning kunstveri, siit ma tulen! :D

Aitäh, et lugesite!

2 comments:

  1. Hei! Kas Sa tead mõnda koolitust/kursust, kus saab grimmi õppida? Tln's asuvat grimmikooli tean, kuid seal õppimise ajad veits kahvad..

    ReplyDelete
  2. Kahjuks ma Eestis muid kursuseid ei tea..

    ReplyDelete