Friday, September 14, 2012

NOTD: Electric blue

Hey, beauties!

Today I am showing you a nail polish by Calvin Klein in Electric blue. I got it from Adorebox and according to their information, this costs 13.5€. I really don´t know is this accurate or not, because I haven´t seen it in stores here. 
Anyway, this is deep yet vibrant blue with shimmer finish. On my nails is 2 coats, you could maybe get away with one thicker coat, but that might cause the drying time to be too long. I used seche vite on top of it, so I really don´t  know how long it would have dried on it´s own. 

About staying power - well, I was not impressed, just like any other nail polish, it started to peel of on the 3rd day.
In the Adorebox post I complained about the brush, so I thought, maybe it would be appropriate to show you the brush here. If anyone has tried Calvin Klein nailpolishes, can you please let me know if you have had any problems with their brushes?
In conclusion: gorgeous color, but I hated the application due to wonky brush that made the application unprecise and streaky. Staying power isn´t anything special, so IMO it isn´t worth the higher price tag.
Thank you for reading!Hei, kaunitarid!

Täna näitaksin teile Calvin Kleini küünelakki toonis Electric blue, mille sain oma augusti adoreoxist.(lingilt vaata, mis tooteid ma veel sain ;)) Eestis ma seda lakki müügil pole näinud, seega ei oska öelda, kas Adoreboxi infolehelt vastu vaadanud 13.5€ hind ka tõele vastab. Küüntele on kantud 2 kihti lakki, võimalik, et oleks ka ühest paksemast kihist piisanud, aga siis oleks lakk tõenäoliselt terve igaviku kuivanud... loomulikult ma seda kindlalt väita ei saa, sest kasutasin järjekordselt kiiresti kuivatavat pealislakki. Küüntel püsimises oli lakk keskmik st et nagu kõik teised lakid, hakkas ka see 3.päeval rohkem kasutatavatelt sõrmeküüntelt maha kooruma (pöidlad ja nimetissõrmed). 
Adoreboxi postituses virisesin ka küünelaki pintsli üle, mis on ebatasane nagu näete ka ülevalolevalt pildilt. See tegi laki pealekandmise ebatäpseks ning lakk jäi alguses küüntel triibuline. Loomulikult ma lõikasin need väljaturritavad otsad maha, et edaspidi siiski seda mugavam kasutada oleks. Pintsel ise on üsna pisike ja vars lühike, nii et ka sirgena ei ole see kõige mugavam tööriist. 
Kui kellegi veel on Calvin Kleini lakkidega kogemusi, siis palun öelge, millised olid teie lakipudelite pintslid, võibolla teen siin praegu head firmat ilma asjata maha ja mulle sattus lihtsalt kehv eksemplar.
Kokkuvõttes on tegu imekena sinise tooniga, mis selle sügise värvigammasse hästi sulandub, kuid ma ei ole kindel, et see konkreetne isend oleks väärt nii suurt numbrit hinnasildil. Järjekordselt palun vabandust oma brutaalse aususe eest, aga pimesi kiitmine ei ole minu rida. :D

Aitäh, et lugesite!

7 comments:

 1. that's a great colour!love it.blue is one of my for winter nail polish choices.
  Join my ZARA BAG GIVEAWAY!

  ReplyDelete
 2. Mul on paar Calvin Kleini lakki (mitte küll sama tooni) ja neil on pintslid korras. Tõenäoliselt sattus lihtsalt kehv eksemplar.

  ReplyDelete
 3. LOVE the color!

  Giveaway on my blog:
  http://urban-catwalk.blogspot.pt/2012/09/shine-accessories-giveaway.html

  <3

  ReplyDelete
 4. Marine Rose DecenaFriday, October 05, 2012

  so chic!

  ReplyDelete