Monday, September 10, 2012

Review: August Adorebox

Hey, beauties!

Today I wanted to show you adorebox, I just got it today, so no long reviews now, just first impressions. This is second Adorebox available in Estonia, unfortuantely I missed the first one(for July), but at the moment I am not going to miss the next ones ;)

Anyway, it is a beauty box service and it costs 11.99€(includes free shipping to your doorstep). They promise to deliver 4-5 beauty products each month- full size & samples. The products that you get are somewhat personalized beacuse you have to fill out questinnaire about yourself. They want to know your skincolor, what kind of makeup and nail colors do you prefer etc. 
I love this beautybox because they can offer more variety of brands and they have more makeup products in the box that Glambox ever had. At the moment they offer this service to Estonians, Latvians and Lithuainians.
Täna sain kätte oma elu esimese Adoreboxi, nii et (VÄGA) pikki tootekirjeldusi praegu ei tule, lihtsalt esmamuljed. Tegelikult on see juba 2.kuu kui Adorebox Eestis saadaval on, aga esimesest jäin ma ilma - praeguse karbi põhjal järgmistest küll ilma jääda ei tahaks ;)

Tegemist on Ilukarbi teenusega, mis maksab 11.99€ - asjade lihtsustamiseks on kulleriga koju toomine hinnas, ülimugav! Karbis on 4-5 ilutoodet ja testrid. Tooted, mille oma karbist leiate on ikkagi veidi personaliseeritud, näiteks toonide valik on karbiti erinev ja mulle tundub, et minu küsimustiku vastuseid on ikka loetud ;) Küsitakse nt kas juuksed on värvitud, kas nad on lokkis või sirged, milliseid küünelakke ja meigitooteid eeslitate (silmad-huuled jms eraldi!). 
Miks mulle meeldib see juba praegu rohkem kui Glambox - kuna tegemist on rahvusvahelise firmaga suudavad nad pakkuda rohke mulle huvi pakkuvaid brände ning karp on suunatud pigem meigihuvilistele - mina isiklikult ei tahaks iga kuu oma nahahooldustooteid vahetada, küll aga võin seda teha küünelakkide ja huuleläigetega kasvõi iga nädal ;) Hetkel on teenus suunatud Baltikumi riikidele. Adorebox on olemas ka Facebookis, kus aegajalt korraldatakse ka magusate auhindadega fännimänge ;)

So in this months Adorebox I had: /Minu Augusti karbis olid järgmised tooted:
1. Sally Hansen Daily Moisture Gloss in Clear Treasure: full size, 1.2g, normal price 4.5€/ Täissuuruses, maksab 4.5€
This promises to give you smooth lips that look and feel great, because it contains aloe, vitamin E and apricot oil. 
At first glance this really reminds me of ELF Essential lipglosses, it even has the same orange smell to it. I love the color! This is a bit sticky, but it means that it will stay on the lips for longer. The color is super pretty and me too- I guess that ADorebox team really reads our answers ;) Clear treasure is cute light pink lipgloss with golden sparkles.
Sally Hanseni huuleläige on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ning lisaks sellele, et ta näeb huultel kena välja, sisaldab ta ka hooldavat aaloet, aprikoosiõli ning E vitamiini. Tegemist on veidi paksema tekstuuriga ja kleepuvama huuleläikega, aga eks see kõik tagab selle, et ta 2 sekundiga su huultelt minema ei lippa. Lõhnalt ja pakendilt meenutab väga ELFi Essential line'i huuleläikeid, aga usun et pigem on ELF see, kes toodet on nö kopeerinud. Tundub, et ka küsimustikku on reaalselt loetud, sest panin sinna kirja, et eelistan roosakaid/loomulikke huuli, nii et tooniga läks küll hästi. Tegemist on imekena roosa huuleläikega, millel sees ka kuldne sädelus. 

2.Calvin Klein Splendid Colour Nail Polish in electric blue: full size 10ml, normal price 13.6€/
Täissuuruses, maksab 13.6€
This is supposed to be high quality nail polish that contains nail fortifiers and has no-chip formula. 
First of all, this was the first item that caught my eye, when I opened my box - such a vibrant blue! I was thinking about buying that kind of color from Maybelline colorama new nail polishes, but for now that will stay in the shop. 
What I didn't find so great about this polish was the brush - it was uneven and so it was impossible to apply nail polish evenly, the result was really streaky. Of course you can fix it easely, but why am I supposed to do that with so expensive polish, I don't know and I don't find that very amusing. 
I can't tell you about the longetivity just yet, but 2 coats was enough to achieve full opacity. I don't know about the drying time, because I used Seche vite as my topcoat.
Lubatakse, et tegu on kvaliteetse küünelakiga, millel on küüsi tugevdavad omadused ning mis ei murdu küüntel. 
Kõigepealt, imekena toon, täpselt selline oli plaanis osta Maybelline Colorama uute lakkide valikust, kuid nüüd jääb too lakk minust ilmselgelt poodi. Mis mulle ei meeldinud on pintsel, harjased olid ebaühtlase pikkusega ja lakki pealekandes jäi tulemus loomulikult triibuline. Õnneks saab selle vea ise lihtsalt parandada lõigates natuke neid sirgemaks AGA ma ei oleks seda oodanud sellise firma küünelakilt nagu on seda Calvin Klein. 
Lakk ise tundub täitsa asjalik olevat, piisab kahest kihist et saavutada täielik katvus - ühe õhukese kihiga jäi lakk siiski veidi laiguline. Püsivuse kohta veel rääkida ei oska. Milline ta küüntel on, näete varsti.

3. Bourjois Liner Clubbing Liquid Eyeliner in Violet laser, full size, 4ml, 10.5€/
Täissuuruses toode, maksab 10.5€
This is supposed to be ultra resistant liquid eyeliner that should stay put even when you sweat or cry. It has tiny brush for precise application. I got it in Violet laser color which is medium purple with gold sparkles. It is quite smudge proof once it is try, but it isn't waterproof (came off easily with pure water).
Kolmas toode mu karbis on Bourjois' vedel lainer toonis violet laser, mis on keskmist tooni lilla kuldse sädelusega. Jällegi toonivalik on super! Tootel on pisike pintsel, mis lihtsustab ka keerukama "cat-eye" joonistamist. Lainer on üsna hea püsivusega, sest alles tugeva hõõrumisega hakkas ta maha tulema ilma laiali minemata. Päris veekindel ta ei ole, sest käe pealt eemaldus ta küll ka puhta veega. Lubatud on ultra püsivust, eks aeg näitab kas ja kui kaua ta mu laugudel püsib. :)


4. Royal Chick makeup bag. 5.2€ /  Royal Chick kosmeetikakott 5.2€
Piisavalt suur kosmeetikakott, millel on sees ka üks väiksem tasku ning mida on kerge puhastada - ega selle kohta polegi rohkem ju võimalik öelda. :D

5. L´occitane shower oil with almond oil, 35ml, travel size, 3.6€/ Reisisuuruses mandli dušiõli, 35ml, 3.6€
This shower oil transforms into soft foam when coming in contact with water. It should be very moisturizing for the skin, because besides almond oil, it also contains grape seed oil, sun flower oil and rosemary leaf extract. The smell of this is quite strong, but it is so good that I don't mind it. I haven't used this one yet to tell you what I think about it. 
Tegemist on dušiõliga, mis veega kokkupuutudes muutub õrnaks vahuks, mis puhastab efektiivselt jättes naha samal ajal mõnusalt niisutatuks. Tegemist on üsna tugevalt lõhnava tootega, kuid kuna see on nii mõnus, siis see mind küll kuidagi ei häiri. Ma pole seda veel jõudnud katsetada.

+ little extra products were L´occitane samples - hand cream and hydration cream. 

+ Väikse lisand Adoreboxi poolt olid kreemitestrid L´occitane'lt - kätekreem ning 2 pakikest niisutava kreemiga. 

So my overall opinion is that I am pretty pleased with Adorebox and if you can, try it out!
Thank you for reading!

Kokkuvõttes olen oma esimese Adoreboxiga rahul ja soovitan seda teilegi. Rohkem infot leiate nende kodulehelt aga võite alati ka siin küsida, vastan teile meeleldi. :) Kindlasti on karbis olevad tooted väärt rohkem kui karbi hind. Nagu ma sissejuhatuses ka ütlesin, siis iga kell olen valmis proovima uusi meigitooteid , kuid nahahooldustooteid nii tihti vahetada ei tahaks. 
Aitäh, et lugesite!

14 comments:

 1. Kus ma küll elanud olen, et alles praegu sellest kuulen st loen :S Tahan kaaaaa :P

  ReplyDelete
 2. hehee.. tundub, et kivi all :D Aga tegelikult ongi ju tegu väga uue ilukarbiga, nii et kindlasti jõuad veel nö rongile hüpata. :D

  ReplyDelete
 3. Mul on nii kahju, et unustasin selle õigel ajal tellimata :( Kui jaole jõudsin, olid septembri omad juba otsas. Seninähtu ja loetu põhjal imponeerib mulle Adoreboxi kontseptsioon palju rohkem kui Glamboxi oma (mida ma pole tellinud ja ei hakkagi tellima ilmselt).

  ReplyDelete
 4. Tundub, et glambox ei tegutse enam... aga olen sinuga 100% nõus, adorebox on so my cup of tea selle esmamulje põhjal :D

  ReplyDelete
 5. Mul olid täpselt samad asjad :) Küünelakk oli vaid punane :)

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Väga ilusa tooniga laki said. Ise sain tumesinise :)

  ReplyDelete
 7. great products!
  i love these beauty boxes.

  ReplyDelete
 8. amazing products

  ReplyDelete
 9. amazing products

  ReplyDelete
 10. Marine Rose DecenaFriday, October 05, 2012

  nice review love the electric blue nail polish

  ReplyDelete