Wednesday, September 5, 2012

Review: The Body Shop All-in-one BB Cream

Hey, beauties!


Today I wanted to show you new product from The Body Shop, it is called All-in-one BB cream and it is part of their All-in-one makeup collection which also contains concealer, face base and blush. TBS BB cream comes in 3 shades, shade number 1 is the lightest and has pinky undertones, perfect for fair skin. Shade number 2 suits meidum skin tones and shade nr 3 darker skin tones, both of these have yellow-beige undertone.

What The Body Shop says about this:

Our new All-In-One BB cream transforms from a white cream to suit your skin tone. Pigment-filled capsules burst when applied to the skin, releasing the colour inside. Just blend for a perfect match and an even, undetectable finish. It’s make-up and skincare in one.
 • Adapts to your skin tone
 • Light to medium coverage
 • Even finish
 • 24-hour hydration
 • Non-clogging
Price: £ 12 in UK, 20.30€ in Estonia for 25ml/
Since I go so pale in the winter months and I didn't get so much sun in this Estonian summer, I chose the lightest shade although I actually have yellow undertone to my skin.

Consistency: thin liquid with tiny pigment microbeads.
Application: So I have tried applying with brush and with fingers - I found it easier to apply with fingers, but it also got a bit darker this way. When applied with a brush BB cream adjusted to my skin tone better.
Finish: is quite dewy and natural, but not oily, which I like.
Color change on my hand.
Coverage: light, it doesn't cover your breakouts, so you still need some concealer.
SPF? : no it doesn't claim to contain it, but in the ingredients list I did find Titanium Dioxide which is known spf.

Smell: product has quite strong floral scent - again, I don´t understand the need to put perfume in face products.
Staying power: is pretty good, I have combination skin and it started to look more oily about  3-4 hours later, but I didn't use any powder on that day to see how good the BB cream holds up on it's own.
Effect on my skin: skin feels moisturized and breathes, also this product didn't break me out. Feels really natural on the skin.

In conclusion: this is more tinted moisturizer than a real BB cream. From Asian BB creams I have tried skin79 BB cream and it feels a lot thicker, is more gray in tone and has a bit better coverage. If you are really pale, then shade 01 might be too orange for you. For really oily skins this might be too dewy, difinitely requires powdering. 

Have you tried TBS All-in-one BB cream? What did you think about it? What is your favorite BB cream?

Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Täna siis kauaoodatud tootearvustus - nimelt sain The Body Shopilt proovimiseks nende uue All-in-one BB kreemi ning olen seda nüüd pea 2 nädalat kasutada saanud. Isiklikuks otstarbeks valisin tooni nr 1, mis on nende valikust kõige heledam - lootsin, et saan seda talvisel perioodil kasutada, kuid kardan, et siis on ta minu jaoks liiga tume/kollane. Jah, kuigi toon nr 1 on kirjade järgi roosaka alatooniga, annab ta minu nahale ikkagi pigem kollaka tooni, nii et väga kahvatutele neiudele võib see ikkagi liiga tumedaks jääda.
Kokku on TBSil All-in-one sarjas 3 erinevat tooni ehk siis igaüks võiks ju midagi leida...

Mida ütleb TBS:
See nahatooniga kohanduv kreem tasandab iluvead, hooldab näonahka ja annab 24- tunnise niisutuse. Kreem jätab nahale ühtlase ning loomuliku lõpptulemuse.
Hoolduse tagavad marula, sojaõli ning aaloegeel.
Hind: 20.30 € 25 ml tuubi eest.

Konsistentsilt on kreem võrreldes Aasia BB kreemiga(jah, ühega, sest rohkem pole ma neid veel proovinud) ikkagi vedelam ning katab vähem - antud tootega saate ainult kerge katvuse, mis aitab küll jumet ühtlustada, kuid kõiki iluvigu ta ikkagi ei varja, eks selle jaoks tuleb appi võtta ikka vastavad tooted.
Olen TBSi BB kreemi näole kandnud nii Sigma F80 pintsliga kui ka näppudega ning pean ütlema, et näppudega läks asi palju valutumalt - oli kergem hajutada ning tulemus jäi ühtlasem. Katvusel ma erinevate pealekandmisviiside puhul suurt vahet ei märganud. Näppudega pealekandes ei tohi liigselt nahka siluda ja masseerida, sest võite nii liiga tumeda tulemuse saada - korraga puruneb lihtsalt rohkem "pigmenditerakesi".
Nahal jääb ta pigem kergelt läikiv ja mõnusalt kumav, ka ilma puudri ja praimerita püsis toode 3-4h ilusti peal, muutumata õliseks/liigselt läikivaks. Usun, et hea praimeri ning puudriga peab see ka minu kombineeritud nahal vastu u 7-8h ehk ühe täispika tööpäeva.
Kellel on tundlikumad ninad, siis hoiatan ette, et tootel on kerge lillelõhn(minu subjektiivne hinnang) - ühesõnaga tegu ei ole lõhnavaba tootega!
Kokkuvõttes on tegu ikkagi pigem kerge katvusega tooniva päevakreemiga kui päris BB kreemiga, milles ei ole muidugi midagi halba, sest parimatel päevadel ma ei vajagi rohkem katvust - õnneks mul ei ole väga kohutav nahk.

Kas te olete juba mõnda BB kreemi vahepeal katsetanud? Kas olete proovinud ka TBSi BB kreemi ja kui jah, siis kuidas teile see sobis?

Aitäh, et lugesite!

Väike statistika ka. Nimelt küsisin loosis, milline on teie lemmik BB kreem. Paljud vastasid, et polegi ühtegi veel proovinud, kuid väga tasavägiseks läks asi garnieri ja maybelline´i vahel- no eks see ole loomulik ka, kuna mõlemad tooted on mõnda aega juba Eesti turul olnud. 
NB! The Body Shopi loosi võitis Anni ja temaga olen ma juba ühendust võtnud! Palju õnne sulle!

Disclaimer: The Body Shop Estonia provided this product for review purposes.

5 comments:

 1. TBS´i BB kreemi keerutasin poes käes küll mõned nädalad tagasi aga kuna ühtegi testrit polnud näha läheduses rääkimata hinna sildist, siis ei viitsinud toonide sobivusse süüvima hakata tol korral. Ise kavatsen järgmisena ära proovida Maybelline´i BB kreemi (kohe kui Garnier lõplikult tühjaks saab).

  ReplyDelete
 2. it seems good!I've tried only l'oreal nude magique...!

  ReplyDelete
 3. Tundub huvitav, peaks ka järele proovima... Proovisin hiljuti Garnier BB-kreemi ja täitsa hea kogemus oli, küllap TBS-i oma on veel parem.

  ReplyDelete
 4. Marine Rose DecenaFriday, October 05, 2012

  nice :D

  ReplyDelete