Thursday, October 18, 2012

FOTD: Golden olives

Hey, beauties!

This is the look that I promised to show you on my Facebook page 3 weeks ago. I haven´t had time to post these photos, but here is what I wore on 30th September. I found a photo of olive eyeshadows and wanted to try it on my self.
 For Face:
Undereyes: Maybelline Fit me concealer in 20 light
Base: Lumiere mineral foundation in light medium beige, cashmere formulation
Contour: MUA Bronzed perfection (nice color for pale girls, but it is very loosely pressed, so you will waste some product)
Blush: Orange blush from Sleek Lace blush by 3
Brows: hehee.. third FOTD with bold brows, I´ve been enjoying these kind of brows lately. I think I used MUA eyebrow pencil for brunettes.
Lips:
I combined Rimmel´s warm nude with ELF ballet slippers glossy gloss. I wanted to keep the whole look quite warm.. 

Eyes:
Of course start out with eyeshadow base, I used Make up store tinted eyeprimer.
Since I didn´t have the exact color I wanted, I just took several palettes and mixed my own. So the olive part of this makeup comes from Wet´n´wild Comfort Zone palette and darker green is from ELF beauty clutch. Crease colors are from Urban Decay Naked palette: Naked + Half baked. Inner color highlight is again from Comfort zone palette, but since I didn´t want that shiny golden effect on my browbone, I used Virgin from Urban Decay. 
I used Avon Superxhock eyeliner pencil in Blackberry on upper lashline and yes, I know it is a bit uneven, in real life the difference wasn´t that noticeable. Since the pencil is super soft and breaks easily, you will need an eyliner brush to apply this, I used ELF angeled eyliner brush.


So that´s all, hope you liked it! Let me know would you wear this kind of look for everyday or is this too bold for you. 
Thank you for reading!

Hei, kaunitarid!

Lubasin juba pea 3 nädalat tagasi teile näidata oma sügislook´i, postitasin selle kohta isehi ühe preview, aga siis läks vahepeal nii kiireks, et jõudsin alles praegu postituse kirjutamiseni. Idee sain internetis kolades, kus üks minuga sarnase silmavärviga naine oli teinud sarnase silmameigi. Kahjuks ma pilti arvutisse ei salvestanud, nii et selleni teid juhatada ei saa, aga kuna pilt mu mälusopist ei kadunud, siis oli vaja see enda peal ju läbi teha. 
Loomulikult võiks alustada silmameigi aluskreemist, kui on soov meiki peal hoida veidi kauem kui 2-3h.  Nagu arvata võite, siis ei suutnud ma jälle leida sobivaid värve ühest paletist. Kindlasti ei ole aga sellise meigi tegemise jaoks nüüd vaja (neti)poodi tormata, vaid vaadake oma varud üle ja ehk leiate midagi sarnast. Minu värvid on pärit 2 erinevast paletist: Wet´n´wild comfort zone ja Urban Decay Naked. Ahjaa, ühe tooni võtsin ka ELFi Beauty Clutchist... 
Nagu näha võite, siis ei ole ma veel üle saanud rõhutatud kulmudest, sest minu arvates raamivad nad nii kenasti nägu. Silmalainer ei ole päris sümmeetriline, aga päriselus oli vahe ikka tunduvalt vähem märgatav kui siin. Kasutasin ELFi eyeliner brushi, mille käsitsemine mul veel päris käpas pole. 
Näotooteid siia eestikeeles tõlkima ei hakka, leiate nimekirja ülevalt, nende kohta suuri kommentaare ei ole. no v.a. see, et Sleeki blush by 3 toonis lace on lõpuks minu oma ja olen sellega super rahul. Luban lähiajal ka arvustuse postitada, pildid on juba tehtud, nüüd on vaja jutt juurde mõelda. Superpigmenteeritud, vaevu peab neid pintsliga puudutama... 
Huultele kandsin soojemat tooni nude huulepulga, kuna tahtsin, et kogu look oleks sügisene, soe ja armas. 
Mis te sellest meigist arvate? Kas kannaksite ka ise midagi sarnast?

Aitäh, et lugesite!

3 comments:

 1. Tõesti see meik sobib Su silmavärviga üli hästi. Ja super ilusad kulmud! :)

  http://genefic.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Aitäh!

  Värvide sobivusest - hästi sobivadki silmavärviga sarnased toonid või siis vastandvärvid(rohelise puhul viriskukarva toonid) ja no kui on natuke pruuni ka sees, siis lillad lauvärvid on ka kenad.

  ReplyDelete
 3. buna arata minunat machiajul tau ,esti o draguta premiul de la tine a ajus cu bine ,ciocolatica a fost dulce si gustoasa ,multumesc din inima .pop

  ReplyDelete